Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 15 z 15

Téma: zaujimave

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.02.2009

Povodný cz su lepsi

co hram na cz serveroch sa to tu s timito sk nena ani porovnat...toto je fakt biedne...maju vobec surky na DS??;;;;;;;;

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.03.2009

Povodný

bohuzel ... kdyz jsem zacal hrat travian, konkurence byla velika ... momentalne, abych byl uspesny mi staci 4 hodiny denne a to i min ... je to skoda, ze tato hra jde dolu, ale co uz, musime se stale bavit

PS: Ano, na cz kvalita zůstala a to je dobře a myslim, ze kazdou chvili uvidime na cz serverech vic avic slovaku, ktere to na sk prestalo po letech bavit ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

Citovať Originál od docky Zobraziť príspevok
    bohuzel ... kdyz jsem zacal hrat travian, konkurence byla velika ... momentalne, abych byl uspesny mi staci 4 hodiny denne a to i min ... je to skoda, ze tato hra jde dolu, ale co uz, musime se stale bavit

PS: Ano, na cz kvalita zůstala a to je dobře a myslim, ze kazdou chvili uvidime na cz serverech vic avic slovaku, ktere to na sk prestalo po letech bavit ...
    jopp, mala skupinka 5tich kamatorv + ich dualistov ideme tam, kua to bude barez sme tu vystavali na skx take krasne zoskupenie aby sme mohli sa podporit za par sekund kazdu dedinu a ono za cely server dosli 2 utoky...najs !

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

Najlepšie by bolo ak by bol 1 normal 1 classic 1 speed S každeho druhu Nemá zmysel rozdelovať servery na viac pretože po 500 hračov dohra server A s toho budú 250 farmy 100 deffkari 100 popkarov a 50 schopnych vystavat armadu ale s tych bude 40 rozbitých čiže bude 10 kata armad na 13 DS Fíha to su vypočty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.02.2009

Povodný

myslel som to asi tak, ze skx sm nehral teraz prvykrat a teraz je to fakt nuda bieda a ako bolo spomenute konkurencia stavitelov je biedna

odohral som tri czx a ani raz tam nebola nuda a aj teraz tam staviaju skoro vo vsetkych natarkach co je zaujimave a da sa znicit cokolvek

nechcem skx odsudzovať pretoze ide veky som nehral ale po tomto uz na skx asi ani nepojdem

fakt ti cesi su dravejsi do hry

lovu zdar a tesim sa na koniec

*w*

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania