Strana 28 z 28 PrvýPrvý ... 1819202122232425262728
Zobraziť vysledky 271 do 280 z 280

Téma: DIV na SKX

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný Sonii gratulacia !!!

Rad by som po tyzdni, co som sa konecne zase pozrel sem na forum este verejne pogratuloval FCUK k mnou od zaciatku ocakavanemu vitazstvu. Aj ked trochu jeho hodnotu znizuje uboha ucast a nizka aktivita hracov, zase to bolo vitazstvo s ohromnou prevahou. Dakujem aj Sonii za to, ze ma uviedla v jej podakovani aj ked vlastne neviem preco

Sonia vyhrala hlavne vdaka svojej schopnosti stmelit partiu, dohodnut spojenectva a neutocenia krizom cez server. Vitazna ally mala pod kontrolou neskutocne mnozstvo buraciek a mnoho "nepriatelskych" by na nu nezautocilo, takze to dost dobre ani inak dopadnut nemohlo.

A k tomu sporu NNN - NWO, na jednej strane NWO nemalo problem ziskat aj viac planov, ale nebolo to potrebne. Ja sam som chalanov od Ramsesa viacnasobne ubezpecil, ze Sonia nam nepodrazi nohy pri stavbe a nenecha nas bez planu, preto sa neslo po viacerych planoch. Dohoda bola spravena hlavne kvoli tomu, ze NWO nemalo ako ostatni dost deffky a bolo jasne, ze samostatne to nemoze vyhrat. Mala sanca pri takychto spojeniach tkvie v moznosti, ze silnejsieho (FCUK) niekto skatuje do gulicky a vtedy sa objavi sanca pre spojenca. Tentoraz to tak nevyslo, ale aspon Ramses skoncil na krasnom druhom mieste, podla mna dostatocny benefit z dohody. Tento speed by som sa nedivil, keby sonia postavila div a vsetky ostatne by skoncili na leveli pod 10

A nakoniec prajem vsetkym vela uspechov, trpezlivosti a hlavne si vzdy opakujte, ze je to len hra. Ja s travianom koncim a to nielen kvoli tej dokrivenej verzii 3.6.

Nech zije Sonia, dvojnasobna vitazka speedu

lilu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

nedivil by ses kdyby všechny ostatní divy skončili pod deset? viděl jsi tabulku? oni tak skončili...
    1. FCUK MATRIX NNN 100
    2. Ramses GROUND ZERO FFF 98
    3. BlackShadow FARMA FARMOU OSTANE ~FeTiSh 31
    to jsou jediné divy, které nemají nulu... angel, takže jsi měl pravdu, že je to s obrovským náskokem...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2009

Povodný

Na toto musím zareagovat:
    2. Utoky uctu Cigan na morho boli vyhodnotene ako zrada Neviem preco
    Mali sme este nepouzite off armady uctov Drvickovci, Tiberias, S.K.A, Merina&King a Maly Jezko
    Takze keby ich nedal dole cigan, dali by ich 3x dole tieto armady. Mali sme este dost sily na to,
    aby sme kazdy div na speede vratane toho nasho dali na nulu.
    Vedeli sme ze speed konci a jofo niekde musel armadu rozbit, ziadna zrada za tym nie je.

Jelikož jsem byl zakladatelem Mor-Ho a účet cigán, byl skoro dvě třetiny serveru u nás v ali, tak si myslím že to zrada byla ........ škoda že jsem si neschoval ty zprávy co jsem si s nima psal když od nás odcházeli. A le už se stalo ........

Soně a jejím spojencům, samozřejmě blahopřeji. My jsme bohužel nebyly na stavbu připravený, protože jsme stavět nechtěli, ale nechali jsme se unést .... a dopadlo to, jak to dopadlo.

terminator007

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

pokial viem,jofo bol cca polku servera v NNN..mor ho bolo na druhej strane,poslal utok a vas DS padol,nevidim v tom problem vaznejsieho razu
    hadam ho nemal poslat na sonku

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.02.2009

Povodný

30.07.09 cigan zmenil alianciu z Unnamed do §Mor-Ho§
    30.09.09 cigan zmenil alianciu z §Mor-Ho§ do NNN

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

a do konca su dalsie 2 mesiace.

jofo bolo tusim treti hrac v NNN hned po mne a sonke,uz si dobre nespominam

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2009

Povodný

terrorko, vobec nejde o to ci chalani boli o par dni viac tam, alebo tam .... myslim, ze asi ide skor o slova ktore v MorHu volili pri svojom odchode a vdaka ktorym boli prvym uctom ktory za niekolko servrov odisli z MorHo bez toho aby mali sebemensie problemy ( umyselne nepouzivam silne reci typu ze by boli zmazani, vykatovani a pod., lebo vsetci vieme ze to je blbost ).
    Vobec tu nejde o moju osobu, ja som mal s nimi nadstandartny vztah a poslal som im podporu aj v case ked uz boli prec z MorHo. Ja vobec neberiem ich utok ako podraz, myslim si ze z vacsej casti to bola z nudze cnost, nakolko v case ked Sona pochopila ze superom uz dosli naboje uz asi nebolo casu ist niekam dalej a DS MorHo mali chlapi "pred oknami".
    Je tu este jeden nazor - ohladom toho kolko offiek Vam zostalo nepouzitych .... ano, a presne o to ide - som si isty, ze by sa tu neozvalo ani najmensie pipnutie keby ten div na nulu zostrelila hociktora z tych dalsich offiek.

Na zaver, ja osobne ten utok nepovazujem za podraz a keby som este niekdy hral Travos ( akoze sa nechystam - vivat T3.6 ) nemal by som problem hrat s jofom, alebo mew-om hoci aj v jednej ali ( ale kto by taku lamu ako som ja chcel do ali ). Termi bol vsak sef ali MorHo a mozno jemu boli dane smerom z utctu cigan nejake zaruky o ktorych neviem.
    Kazdopadne je toto pre mna DIAMETRALNE odlisny pripad ako Kakauko na skx5 ( prispevok Nomen Omen skor v diskusii ) .....

Na zaver chcem Soni pogratulovat k vitazstvu, myslim ze zvitazilo zoskupenie ktore bolo najlepsie naozaj po vsetkych strankach ..... a nikto nemoze mat najmensie pochybnosti ze to bolo zasluzene.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2009

Povodný

Přesně jak píše hujer, koukám že ten to aspon pochopil. Když účet cigan ode mě z ali odcházel, tak mě a minutusovi vypisovali, jak budou spolupracovat a že nebudou útočit na naše hráče ...... at na ně taky neútočíme. A on zaútočil na náš DS dokonce dvakrát. Kdyby zaútočila jakákoli jiná offka, tak jediný příspěvek co by tady ode mě byl ....... by byla gratulace soně k výtězství, protože si šla pevně za svým cílem a měla to super zorganizované a za to jí patří moje poklona (i když jen od takové lamy jako jsem já)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

K tejto teme by sa mal vyjadrit jofo ale dam tu aj svoj malicky postreh....utok ktory bol poslany od cigana na div mor-ho..co nato dodat asi len to ze este predtym ako ho poslal tak na ucet cigan islo z ally mor-ho okolo 50 UTOKOV a ku koncu ich mohlo byt okolo 100...
    na zaver asi len tolko ze kto nepozna jofa tak nech radsej nepise lebo kto ho pozna by proti nemu nikdy nic zleho nepovedal..ti co ho poznaju vedia o com pisem...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

Kristepane, jofo to poslal az kd si bol skoro isty, ze Sonia uz dostavia a nemal kam inam. Nebolo v tom nic proti morho ani zlomyselnost. Len to uz nemal kam poslat a skoda taku pecku nechat bez logu. Pridavam sa, ze kto jofa pozna, ze by nikdy nikoho nepodrazil, ale stavba divu sa riadi inymi pravidlami ako bezna hra.

Strana 28 z 28 PrvýPrvý ... 1819202122232425262728

Pravidlá prispievania