Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 17

Téma: sk5 bloknuty tipek - otazka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Výkričník sk5 bloknuty tipek - otazka

Ahojte chcem sa vás spýtať teda hlavne TT jednu vec a chcem si to urovnať ...
    Po akom dlhom čase systém vymaže BLOKNUTÉHO hráča ktorý sa stále napája na účet ?

Pýtam sa to hlavne z dôvodu čo sa deje na sk5. Iste všetci viete že jeden hráč ktorý je v tabulke medzi TOP 20 hráčmi a je z aliancie EMS je bloknutý už asi 3 mesiace ... Mám pocit akoby sa nechal bloknúť naschvál . Určite nestíhal živiť armádu tak sa nechal bloknúť . Keďže nechce vraj riešiť odblokovanie z MH tak ho MH nemôže odblokovať čo je obrovská škoda lebo tento hráč má 2 artefakty ktoré sú vďaka bloknutiu jeho účtu mimo ( preto je to divná situácia ...
    dotyčný hráč sa všetkým tak povediac môže smiať a my musíme "trpieť"

Ďakujem za odpovede ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

pokial sa pripaja stale na svoj ucet tak ho nezmaza nikdy

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od somelierr Zobraziť príspevok
    dotyčný hráč sa všetkým tak povediac môže smiať a my musíme "trpieť"
    Travian je hra. Ja som ju zacal hravat preto aby som ju hral a zabaval sa pri tom a predpokladam ze vacsina hracov tiez. Nedokazem si predstavit ako niekto kto ju hra moze trpiet a niekto kto ju nehra sa smiat... Tymto radim vsetkym ktori pri jej hrani trpia aby sa zamysleli nad tym preco ju vlastne hraju ked im sposobuje utrpenie...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

ROY preto som to dal "trpiet" slovo trpieť bolo myslené ironicky respektíve obrazne ... keby si radšej napísal niečo k mojej otázke respektíve odpoveď na ňu že kedy ho ako vy MULTIHUNTERY vravíte systém vymaže bolo by to k téme ... veľmi by ma to zaujmalo ... btw viac než 2 mesiace byť bloknutý s pasie je trocha divné ...

btw nie je proti pravidlám ak sa hráč nechá bloknúť len preto že sa mu nechce živiť armáda ? Ak nie už viem moju "najnovšiu taktiku" ... i keď pochybujem žeby to mne MH toleroval ...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Franz Ferdinand
    Registrovaný dňa
    14.10.2009
    Lokácia
    doma

Povodný

Roy len taka mala otazocka.Ked hrac ktory ma artefakt zmaze ucet tak je v .... aj artefakt?
    Lebo teraz na sk6 je to asi caste a neviem ci ich niekde este najdem alebo su stratene.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.04.2009

Povodný

Artefakt zmizne..
    CmuQ :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

Zmizne,ale ževraj keď napišeš MH znovu ho pridá do hry.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

MH nemoze pridat artefakty do hry kedze na to nema prava, nemoze to dokonca ani admin. Moze len poziadat nemcov nech tak spravia. Ale vysledok je dost neisty, neviem ci sa to uz niekde udialo, na sk6 to trva uz 2 tyzdne od poziadania a artefakty nikde

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Do teraz bolo to priadanie artefaktov dosť velký problém pre nemcov, ale od 6.11. to funguje a admini môžu požiadať o vrátenie artefaktov do hry.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

dost blba situacia vezmes daky artefakt napriklad 5x stabilnejsie budovy nechas sa zablokovat na konci sa nechas odblokovat s tym artefaktom to mas skoro vyhrate
    trpezlivosť, trpezlivosť, trpezlivosť...
    "naše vnímání světa není totéž co skutečný svět"

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania