Strana 1 z 5 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 43

Téma: Prasacia chrípka

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.07.2009

Povodný Prasacia chrípka

Tak píšte vaše názory na tie "prasačince"... XD

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Všetci pokapeme
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Adameck
    Registrovaný dňa
    23.06.2009

Povodný

prasečí chřipka?xD krycí méno 3. světová

Pudeme jeden za druhym jako figurky..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Thumbs down

Je o iba dalsie halllo co pominie , zial tento svet , lepsie povedane mienku ludi v nom ovladaju media a tie pre zisky spravia vsetko mozne ...
    Len v kratkej minulosti tu bolo "HALLLLO " okolo choroby sialenych krav, vtacej chripky , potom bola "velka" tema "globalwarming", tesne za nimi "kriiiza" a teraz je "temou" prasacia chripka...
    Zda sa mi to az cynicke to tak nafukovat , nakolko iba ako napriklad v afrike umiera denne XXXXX deti (problem na dlhsiu diskusiu ) ale uz to nieje "aktualna tema" a nieje to ani "IN" takze sa na to kasle...
    Som zvedavy co pride neskor ... Niekde som cital , ze ista stavkova kancelaria ponuka moznost si na to tipnut ....
    Holt sme ludia , sprosty ....
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný Prasacia chrípka

Je to somarina! Ako chachi hovorí na chrípku zomrie viac ľudí ako na prasaciu chrípku.
    Ale zase niekto iný (neprezradím kto) povedal že je to naplnenie „proroctva“ Májov. Vraj bude v roku 2012 koniec sveta a všetko tomu naznačuje napríklad aj prasacia chrípka.

Ale osobne zatiaľ nebláznim,
    japan

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko

Povodný

Prasacia chrípka je len dielo farmaceutických spoločností a médií, ktoré to celé nafúkli na veľkú epidémiu. Farmaceutické spoločnosti sa na tom snažia zarobiť veľké tuke,, čo sa im aj darí (lebo my Slováci sme sprostí jak torpéda a všetkému, čo je v správach bez rozmýšľania hneď uveríme a pekne poslušne nakupujeme za nemalé peniaze všetky liečivá, ktoré by nás mohli "ochrániť" pred tzv. prasacou chrípkou). Všimnite si, že pri každom prípade "úmrta na H1N1" uvedú, že jedinec mal aj rakovinu, leukémiu a ja neviem čo... je to celé smiešne.

- My opinion.
    The Prodigy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Suhlasim s tym...Tato prasacina ako to volas je obycajna zmutovana chripka..Vo svete robia pohromu ze par ludi jej podlahne ale normalnej sezonnej chripke podlahne este viac ludi ako tomuto.Takze preco je okolo toho take HALLOO? jednoducho.Lekari aj media chcu zarobit a vyzmykat z ludi co najviac penazi..
    ja tej chripke davam 5-6 mesiacov a koniec,zrazu zmizne sa mozte aj stavit.Ale do vtedy pride nieco nove.
    Naposledy upravil krucov2; 17.11.2009 o 18:23
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.06.2009

Povodný

vraj ta chripka nieje tak nebezpecna, nebespecne je to ze velmi oslaby imunitny system vraj vela ludi ju malo ani o tom nemuseli vediet. Vraj vecsinou ludia zomieraju na zlihanie pluc lebo nedokazu pluca dostatocne zasobovat kyslik do krvneho obehu, ale na to je liek a uz davno sa metody pouzivaju pri operaciach srdcovych a podobnych. Myslim tym pumpu na prekislicovanie krvy a potom sa hravo uzdravy kazdy nakazeny. Ale bohuzial niesme ziadny magnati ani prezidenti aby sme dostali zdravotnu starostlivost v hodnote 15 - 20 000 euro. Info mam ties s medii.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

Robia s toho všelijakú epidemiu a snažia sa na tom zrejme zarobiť,prasacia chrípka len zhrošuje pôvodne ochorenie čiže ten kto má rakovinu v neviliečitelnom štadiu chrípka ho môže zabiť,ale človeku zdravému by podľa mňa ubližiť nemala.. najviac ohrozený sú astmatici a tý čo su chorý na srdce..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chachi
    Registrovaný dňa
    06.08.2009

Povodný

Dakujem japanovi za spomenutie.Je snad všetkým jasné že na bežnú chrípku vykape tisíc krát viac ľudí než na tú prasačiu.
    To čo z toho robia média je nepochopiteľné- už len čakám kým sa dozviem že základným príznakom prasacej chrípky je premena na prasa.Nechápem to... :!
    Svoje chyby si plne uvedomujem. Ak sa vám na mne niečo nepáči, kľudne napíšte :)

Strana 1 z 5 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania