Strana 5 z 29 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 281

Téma: Co vylepšit na fóře?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Jaj jasné, máme každému napísať v hre správu aby si otvoril fórum.
    Ak niekto chce hrať travian, tak nebude skúmať ani to fórum.

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Úsmev Hodnosti

No dobre, ale keď uvidí diskusiu tak bude chcieť vyjadriť názor. A tak sa zaregistruje a začne prispievať. Alebo je možnosť že sa na to ani nepozrie.

Môj nápad:
    Odlíšme farebne hodnosti „špeh“ a „teutates blesk“. Napríklad hnedou, tá nieje používaná na iné hodnosti. Preto to sem píšem aby bolo vidno že to nieje obyčajná hodnosť.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa novoty
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    ČR

Povodný

Lol

Sorry japan ale musim se smat jak chces za kazdou cenu prosadit aby jsi mel barevny nick.....
    Barevny nick se dava jen clenum TT , nikoli obycejnym travianerum kteri maji jen nejaky bonusovy rank

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Novoty: už viem FreeBird razantne zamietol (krutosť ). Chápem že je to len bonusový rank. Ale zase tie farebne profily by boli pekne Veď až také farebne to tu zasa nieje. Stačilo by aj keby bola len:
    -šedá
    -biela
    -zelená

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chachi
    Registrovaný dňa
    06.08.2009

Povodný

A mohli by ste v podpisoch pooliť niektoré BB kody /zakazat IMG,BOLD atp. mi príde nekresťanské/ angel
    Svoje chyby si plne uvedomujem. Ak sa vám na mne niečo nepáči, kľudne napíšte :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

Nechcete radsej hodnostami zabezbecit to, ze ked precitam prispevok od niekoho s vyssou hodnostou, aby mi to davalo zaruku ze to je clovek, ktory nevypisuje same sprostosti a mozem verit tomu co napisal ? S reputacnym systemom by bola aspon nejaka sanca.

Je mi jasne ze toto je ovela jednoduchsie, ale hodnosti dost stracaju vyznam. Pocet prispevkov tam ma kazdy aj tak napisany. Nech ma ten clovek kludne povest konfliktnej osoby ked mi vie spolahlivo odpovedat na to co sa pytam.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa _DMX_
    Registrovaný dňa
    18.11.2009

Povodný

podla mna je to premakane

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Johnie to som navrhoval aj ja ale FreeBird to nechce. Odôvodnenie:
    no a? tohle je podpora hry, kdo potrebuje podporu, tak si nas najde!
    Reputaci nechci, je na to zde příliš málo uživatelů...
    Ja navrhujem zvýrazniť fórum. Ešte to skúsim posunúť Tickymu fórum by malo mať viac uživateľov inak to nemá zmysel.

Prasacia chrípka
    Guest

Mrknutie Zlepšenie

No, mne sa tu páči všetko, ale zlepšil by som to že ten zimný obrázok čo je ocenil by som kebyže sa sprav nejaký nový.Ale musím pochváliť moderátorov tohto fóra za údržbu a kvalitu obrazkov .

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

ja by som len povedal že mam moc blyb prblem, a to, že mi nejde pridať príspevok klasicky, len ked kliknem na citaciu.. moznost odpovede nezobrazuje .. osobne si poradim ale moze to zmylit niekoho.. alebo to robi len mne? hehe ale foru davam

Strana 5 z 29 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania