Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 41

Téma: DIV / pravidla

Prasacia chrípka
    Guest

Povodný

Zástup dostanú zodpovedné osoby ktoré by posielali vela surovín kebyže nemaju zastup a určite by som nedal zastup nejakej lamičke čo to hra 1. krát... problem je v tom že zastupy sa nedavaju hračom ktorý niesu velký a nemaju skusenosti..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.11.2009

Povodný

Tak tak, mna osobne sa to asi bude tykat. Patrim k top popkarom servera a je dost pravdepodobne ze budeme stavat ako ally div a ked bude potrebna moja pomoc, tak pomozem aj stavanim. Ale potom odstavim svojich obchodnikov a to nie len od surovin, ale aj obilie. Mam pocit ze ani zivit svoju obranu si nemozem....
    Pani ZODPOVEDNY, neda sa s tym nieco spravit?

Prasacia chrípka
    Guest

Povodný

Ano ale MH si toho nevšimne a radšej dá ban ako s tým niečo urobiť

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009
    Lokácia
    ak je to možné, tak doma

Povodný

nech sa prepadnem, lebo toto som uz velmi rozoberal..ale jedna vec ma napadla az v tejto chvilke

takze pan moderator, tvrdis, ze pravidla su pravidla, a teda by bolo porusenim pravidiel, keby som ako zastup podporoval surovinami ucet s artefaktom alebo div...
    a ze sa to rozoberalo uz ako komentar k pravidlam.
    jedna poznamka. v par. 2.4 sa hovori, ze ucet s artefaktom, planmi alebo divom sveta MOZE BYT PODPOROVANY vsetkymi surovinami neobmedzene.. musi byt dodrzany par. 2.2

par. 2.2 hovori, ze aj tieto ucty mozu OBCHODOVAT iba v pomere 1:1..

nemusim byt genius, ale slovo obchodovat nie je synonymom slova podporovat, a to ani v prenesenom vyzname.
    A teda, akykolvek trest by bol v rozpore s pravidlami, pretoze k ich poruseniu by nedoslo, pokial by som nerobil vymenu surovin, ale len posielal.

A pokial viem, pravidla hovoria co je zakazane. Co v nich nie je zakazane, je povolene - a toto nie je moja myslienka, vsak ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

Citovať Originál od mmo Zobraziť príspevok
    Pretože to tam je tak napísané! A dosť jasne. Okrem toho neviem kde je problém. Zástup môžu mať len dve osoby. Zásobovať môže teoreticky celý server. Tak kde je problém?
    no mmo ja vidim problem len v tom, ze aj ked zastup mozu mat 2 osoby, ten zastup sa v priebehu dna menil aj viackrat, vzdy ked mal niekto iny cas..tak si to neviem predstavit, zeby sa malo pockat 2 dni kym ten zastupca moze poslat suroviny do divu, aby neporusil pomer 1:1 pri zastupovani, co pri malych alianciach moze byt dost velky "problem"
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ježibaba
    Registrovaný dňa
    04.07.2009

Povodný

No, vzhledem k tomu, že jsou pravidla jednotná pro všechny země, tak je nejspíš velmi pravděpodobné, že když na cz serverech zrušili toto nesmyslné pravidlo, tak ho asi zrušili i jinde, ne?
    Vztek je krutý, zlost hrozivá, ale kdo obstojí před závistí?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Malé aliancie nemajú potom stavať div Zase tu zmena pravidiel nabáda k tomu aby sa hra viac staktizovala. Jedna aliancia to už nepostaví a tak si treba nájsť spojencov. Je to snád problém? No možno pri aktuálnych číslach to je trošku problém, ale myslím, že tie pravidlá nie sú až také hrozné aby to bol pre niekoho veľký problém, postaviť ten div. Nepozerajte sa na to ako na prekážku, ale ako na výzvu.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa willy51
    Registrovaný dňa
    13.04.2009

Povodný

a to len prispeje k nude na sk serveroch...uz aj tak je na serveroch malo kvalitnych aliancii a ked teda chcu podporovat div, pospajaju sa a je po zabave

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009
    Lokácia
    ak je to možné, tak doma

Povodný

este raz, mmo, povedz mi, preco stale zamienate vyraz obchodovat a vyraz podporovat? je to tam jasne napisane, a nechapem, preco by som mal byt preto potrestany. je tam napisane, ze sa moze podporovat vsetkymi, ale nesmie sa obchodovat inak ako 1:1 -ked posielas suroviny, neobchodujes. a nehovor, ze je to hra so slovickami, pretoze to tak je napisane.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.12.2008

Povodný

Ze by sa zrovna toto pravidlo nedalo obist si nemyslim.

Na ten posledny mesiac dva sa nastahuju na ucet stavitela dualisti s inych uctov a budu tam hrat piati- siesti a bude pokoj. Napisu to MH, nebudu na povodny ucet chodit cez heslo a stavitelsky ucet moze byt nonstop modry. Sak dualistov tu mame dost

Ten kto bude mat zastup na stavitela, bude mat zastup aj na ineho hraca, ktory bude vhodny na zasobovanie a nebude mat zastup na stavitela a od neho moze zasobovat v pohode.

A momentalne nie je v pravidlach ziadna doba ze musis pockat pokial mozes zasobovat po zruseni zastupu. jeden den od polnoci do polnoci budem mat zastup, po zruseni zastupu, zacnem zasobovat dalsi den, atd...

To je ako ked nemozes prebrat dedinu hracovi s ally, proste na 2 dni vystupis a preberes mu ju potom.

Skor ma zaujima ci bude rozhodenie natariek respektovat "obyvane" uzemie mapy alebo bude polka natariek mimo misu niekde na 150,90 kde nikoho neni a nebudu vhodne na stavanie, ale sak uz sa mozno aj objavili na sk5 podme pozriet

Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania