Neviem, či to dobre chápem, ale Ticky uverejnil tu: http://forum.travian.sk/showthread.php?t=6692 vysvetlenie k pravidlám, ktoré sa týka divu:

Vysvetlenia k pravidlam.
o §2.4 Účty vlastniace Div Sveta, Konštrukčné plány alebo Artefakty môžu byť podporované všetkými surovinami bez limitu.
- ucty s artefaktami mozu byt takisto zasobovane, nesmie vsak byt porusene pravidlo Zastupcu, alebo zdielaneho pocitaca. Tam je mozny presun surovin IBA 1:1.

Z ktorého, ak to dobre čítam, vyplýva, že div sveta môže byť podporovaný aj zo zástupu bez limitu 1:1. Limit je uvedený len k účtom s artefaktmi.