Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 41

Téma: útoky na skx

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný

ale zasa nechať niečo také bez dozoru ok nebudem sa v tom rýpať lebo taká army si to nezaslúži

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

SAkra na rimana fakt good...
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

Tak to este podrobnejsie vysvetlim :

a) bolo to 60K impov a 40K cesarov, ale tu sa pretriasal iba jeden log, tych utokov tam bolo viac.

b) nenechal som to doma, to ani neslo, pretoze to bolo samozrejme vo vedlajsej dedine a tam nemozes nechat len tak hmyrit sa armu s takou spotrebou, pani ma napadli v noci akurat v den, ked som bol na smrt unaveny a ziadneho duala nemam. takze som sa sotva zmohol na to nastrcit tam offku, kedze deffky uz boli v divoch a isli prilis zblizka. branit som musel, pretoze islo dost katovaich vln na zrusenie celej dediny aj s armou. a deffku vlastnu som nemal, vsetky surky isli do vyroby buracky, akurat som necakal, ze ma na konci sveta napadne niekto takto zblizka a este s dostatkom katov na znicenie celej dediny.

c) vtedy som este nemal 240K impov a 130K cesarov, za den som vyrabal 4000 impov a 2400 cesarov, takze tam vtedy bolo 180K impov a 90K cesarov (nie vsetky sa zucastnili obrany).

Dufam, ze je to uz jasne.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2009

Povodný

Lilu a nebolo to tak, ze si to flakol na Devila len preto, ze si vedel, ze ma najslabsiu deff a ziskas tam najviac off bodikov?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

nie nebolo. niekto by aj tak musel zlozit aj red devila a ja som bol najblizsie. navyse blackshadow je neaktivny a deffku ma tiez zufalu a morho som mal na skoro 25 hodin. za ten cas by sa mi pokusili katnut utocnu dedinu a bez velkych sypok by som mal obrovske problemy uzivit aj offku na ceste aj deffku v dedine. Navyse nemam cas tu trcat 24 hodin v kuse a kazdu polhodinu doplnat sypku. Proste ina moznost nebola a navyse stale hrozili potencialne utoky od Twilight. Z toho jasne vyplynulo, ze ja zlozim red devils a to hned, nez mi katnu este nieco dalsie. Ja osobne na off body nehram a nikdy som nehral, mne su tieto typy medaili ukradnute.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mustafa Dig
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Slovensko, Bratislava

Povodný

Citovať Originál od trkwas Zobraziť príspevok
    Nebolo to 60k Imp + 40k Cae, bolo to o niečo menej

Ale ajtak to je myslím najkrajšia rímska arma na skx.
    najkrajsia na SKx ?
    ja by osm povedal ze na celom svete, co si pozeram tie utoky na youtube na DS, su tam uz iba o malilinko vacsie armady u germanov, a na to ze rimania maju skoro o polovicu drahsie jedntoky nez germani, davam dole klobuk

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2009

Povodný .

neviete nahodov kedy zacne nový skx?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

Podla mojich skumani najvacsia arma na svete bola tato :

http://www.kb-travian.de/show_kb_686...f9092ebb2.html

utocna sila 53 mega. takze ta moja so silou 31 mega mala od nej poriadne daleko.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.07.2009

Povodný

Inak ked si spocitam, kolko je vyrobna kapacita s artefaktom a kolko je na to casu, tato germanska v predoslom prispevku je prakticky na maxime moznosti. 666 666 palic znamena 66 dni nepretrzitej vyroby aj vo velkych kasarnach s artefaktom, kone aj vo velkych stajniach 64 dni a katy a barany 72 dni. Pritom od artefaktov do bezneho konca speedu ubehne typicky 70-75 dni. Len pre porovnanie za takychto okolnosti maximalna rimska je okolo 250K imperianov, 140K cesarov a tych 32K katov alebo iny ekvivalent aj v baranoch. A to si treba uvedomit, ze ta germanska od ucinnosti artefaktu potrebuje na plnu vyrobu asi 600K suriek/hod., rimska 750K/hod. Takze ak to niekto chce spravit, musi mat produkciu + lupezenie po 50-tich dnoch veku na urovni aspon o 100K/hod. vyssiu, nez potreba na vyrobu army. Navyse spotreba vojakov stupa a treba ziskavat produkciu z novych dedin aspon tak rychlo, ako stupa zravost. Navyse pri prichode artefaktov musi vytlct aspon Aresa/Marsa a prudko sa hodi este aj Choovo semiacko a germanovi sa zidu cizmy na rychlejsie farmenie. Bez toho sa neda takato rekordna arma spravit.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.01.2009

Povodný

Citovať Originál od lilu Zobraziť príspevok
    Podla mojich skumani najvacsia arma na svete bola tato :

http://www.kb-travian.de/show_kb_686...f9092ebb2.html

utocna sila 53 mega. takze ta moja so silou 31 mega mala od nej poriadne daleko.
    Nechcem ani vediet kolko tam muselo byt defky ked takato mega armada dala dole len par stupnov z divu a z hradieb

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania