Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 48

Téma: IP-akt..nazor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.04.2009

Povodný

no nevím, my popkaře nebereme
    Server cz9 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 08.07.2008)
    Server cz10 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 02.08.2008)
    Server cz14 - 1. místo - WoG-the best of (ukončeno dne 26.10.2008)
    Server sk3 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 13.9.2009)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2009

Povodný

prehovoril ten spravny mskt

error: ak si v IP-akte nebrania vlastnych hracov primeranym sposobom, tak mozno dobre, ze si to zistil uz teraz a nie neskor ked na teba pojdu 30000 armady a "sefovia" ti odmietnu pomoct

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Prene su uplne BEst off WOG..Samozrejme po mojej ali ..Lamky(lord Hammer) tei to tiez niekam dotiahnu ale nechapem preco sa lamky(r) museli rozpadnut.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

ja by som hned neuzatvaral tuto vec hned tak,ze IP su lamky ,alebo nieco nebodaj este horsie..ja by som si rad precital este aj nazor priamo jameka,pretoze moze byt zaujimavy

myslim,si ze IP je s TUK jedina aliancia zo svojou historiou a silou,ja by som ich nezatracoval ani jednu sestru od IP
    hawk

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Lord Hammer
    Registrovaný dňa
    11.11.2009

Povodný

Citovať Originál od mskt007 Zobraziť príspevok
    no nevím, my popkaře nebereme
    Co uz ja sa za to nehambim ze som popkar ved ja lupim s 200 palicami asi

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2009

Povodný

no tak ja k tomu pridam pohlad vedenia ally
    chalana 5 dni farmili, vybrali mu min. 20k sutiek, on sa neozval... ked sme videli, ze s tym nemieni nic robit, ozval som sa mu ja, co sa deje... vysvetlil situaciu, povedal som ok, stavaj hradby, uhybaj vojakmi, beton neni problem, premysli si, povedz cas, posle sa HS, mas podpory... no lenze na druhy den vecer mu doma rozmlatili komplet armadu a zase nakupy jak v tescu a chalan opat ziadna aktivita na co sa uz jamek na.ral a riesil ako riesil... komu niet rady, tomu niet pomoci...

a k udajnemu nabadaniu na porusovanie pravidiel

§2.6. Preberanie dedín medzi hráčmi spojenými zástupom alebo Spoločným Používaním PC je zakázané počas doby 2 týždňov od zrušenia tohoto spojenia účtov. Takisto preberanie dedín medzi hráčmi z rovnakej aliancie, alebo Spojeneckej aliancie, alebo hráčmi, ktorí boli súčasťou rovnakej aliancie, alebo Spojeneckej aliancie je zakázané po dobu 2 dní.

takze errorko, z noobizmu si sa tu usvedcil akurat sam, kedze pravidla nepoznas ty, nehavas sa farmit, rozmlatit doma armadu, podpory som ti mal asi na silu nutit alebo neviem ako si si to predstavoval a este nakoniec sa tu ides urazene vyplakavat na forum, ked za to vsetko dostanes kick...

sevo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

a bajocko ,dalsich 600 pouzivas na chytanie armad TUK

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ethernity
    Registrovaný dňa
    30.09.2009

Povodný

chlapci, na masirovanie Lordovho ega je určený iný topic

a k IP-akt seva aj ja,eka poznam ako schopních hráčov, také lamerstvo ako si opisal error neni pre nich typické.... ale každá minca má dve strany a každý ma svoju pravdu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

ako on píše každa minca má 2 strany....sevo ano sčasti maš pravdu ale vobec to nebola cela armada....nemal si zastup ty ani nikto iný z aliancie tak neviem ako si nato prišiel.....odychtil mi stale nejaku army čo sa mi vratila...mysliš si že nič nemam ? mýliš sa

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

Nebude to prvni ani posledni clovek kterymu tady ukradli nejaky surky(i me jich par vzali) a chytili armadu, na tom prece hra nestoji ne? je jeste cas tam tech 30palic kliknout znova

mam zakazano sem davat cokoliv o strategii tak tim to koncim :P kazdopadne si myslim z toho co tu bylo napsano ze chyba byla na obou stranach..

Strana 2 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania