Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 48

Téma: IP-akt..nazor

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Suhlasim s princom,aj mna sfarmili,ukradli surky a bolo ich dost .Ale aliancia ma podrzala,rady mi nemusela davat ze stavaj hradby,ukryty atd..Oto väcsie mam nadsenie pre hru ze mam byt na koho nasrany a tym padom aj koho v najblizsej dobe znicit
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.04.2009

Povodný

Princ: "mam zakazano sem davat cokoliv o strategii tak tim to koncim :P "

kua, musím ho jít pochválit, já z něho snad jednou udělám i pořádného skillera
    Server cz9 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 08.07.2008)
    Server cz10 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 02.08.2008)
    Server cz14 - 1. místo - WoG-the best of (ukončeno dne 26.10.2008)
    Server sk3 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 13.9.2009)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

Citovať Originál od sevo Zobraziť príspevok
    no tak ja k tomu pridam pohlad vedenia ally
    chalana 5 dni farmili, vybrali mu min. 20k sutiek, on sa neozval... ked sme videli, ze s tym nemieni nic robit, ozval som sa mu ja, co sa deje... vysvetlil situaciu, povedal som ok, stavaj hradby, uhybaj vojakmi, beton neni problem, premysli si, povedz cas, posle sa HS, mas podpory... no lenze na druhy den vecer mu doma rozmlatili komplet armadu a zase nakupy jak v tescu a chalan opat ziadna aktivita na co sa uz jamek na.ral a riesil ako riesil... komu niet rady, tomu niet pomoci...

a k udajnemu nabadaniu na porusovanie pravidiel

§2.6. Preberanie dedín medzi hráčmi spojenými zástupom alebo Spoločným Používaním PC je zakázané počas doby 2 týždňov od zrušenia tohoto spojenia účtov. Takisto preberanie dedín medzi hráčmi z rovnakej aliancie, alebo Spojeneckej aliancie, alebo hráčmi, ktorí boli súčasťou rovnakej aliancie, alebo Spojeneckej aliancie je zakázané po dobu 2 dní.

takze errorko, z noobizmu si sa tu usvedcil akurat sam, kedze pravidla nepoznas ty, nehavas sa farmit, rozmlatit doma armadu, podpory som ti mal asi na silu nutit alebo neviem ako si si to predstavoval a este nakoniec sa tu ides urazene vyplakavat na forum, ked za to vsetko dostanes kick...

sevo

aby som to dal na pravú mieru

za tych 5 dni čo mi zobrali 20 000 suriek....asi ich bolo ešte viac som ja nakradol vyše 80 000 suriek...myslim že som nebol záťažou pre alianciu...a dovod prečo mi brali toľko surovin bol ten že som šetril na osadnika to znamena že som musel našetriť behom 12 hodin kedy som mal kľud cca 25000 surovin....išiel ma trafiť šľak keď mi chybalo 1000 obilia a skor ako došlo namna poslali utok a po 2000 vyrabovali.....chcel by som vedieť čo by ste spravili vy na mojom mieste

PS: veľke ospravedlnenie jamekovi....asi som bol zhuleny keď som čítal pravidla jamek nesi noob ale aj tak ta nemam rád :P mal si sa zachovať inak.....aliancia je nato aby si pomahali a to že mi občas chytili palky doma nieje zamienka na vyhadzov...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TR!LOGY
    Registrovaný dňa
    11.11.2009

Povodný

no jo asi tak...este napriklad je dobra ali "DiabloS™" tak tam je dobre vedenie
    zatial o tej ali mozem hovorit len v dobrom
    ja len dodavam xD

TR!LOGY//DiabloS™

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Tam som BOl ale este ked sa volali J.L.S..Neviem su vo vedeni ty isty ale pred tym sa spravali ako 5 rocne detiale teraz pozeram ze su fakt dobry ale az po nas
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

Nechapem, co riesis Boris. Na tvojom mieste by som poprosila o podpory - nechapem, co si robil 5 dni Viac verim sevovej verzii ako tej tvojej. Myslim, ze keby naozaj chces, tak tie podpory tam urcite mas Na druhej strane, podla toho ako to tu rozmazavas po fore, asi o vela neprisli 98% hracov by sa zamyslelo, kde spravili chybu oni, a v tych dalsich 2 %, kde asi patris ty su bud totalne lamy alebo provokateri Fnukat na fore...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

tej prvej polke chapem ako tak ale tej druhej vobec....nechapem čo si tym poriešila ano podpory som si mohol zhaňať ale nepytal som ich....prečo ? lebo....veriš sevovej verzii tak ver...ja som nikde nepovedal že sevo je looser alebo čo....on je podľa mna hráč vyššej kategorie o ňom som nenapisal ani jedno krive slovo a to že to vysvetlil po svojom to beriem...každy ma vlastny názor aj ty ho maš a ja ti ho neberiem ano som lamka a k tomu aj provkater..supéér

a s kým mam tu česť vlastne
    Naposledy upravil Vicky; 25.11.2009 o 14:11

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.11.2008

Povodný

aspon, ze si to priznas ale aj tak by ma zaujimalo vyjadrenie Jameka

P.S. Kto som ta nemusi voobec ale vooobec zaujimat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.11.2009

Povodný

po precitani vyjadreni z oboch stran myslim, ze viac urobil chybu asi predsalen boris-error, po prve tym ze tuto situaciu neriesil hned napr. uz po dvoch dnoch ako sa to zacalo, mohol si pozhanat zastup na dobu ked tu nebol aby mu na to niekto dozeral, alebo urychlene vypytat chybajuce surky od najblizsieho suseda aby stihol toho osadnika aspon odkliknut, alebo zazlatkovat a cez NPC pomenit surky a dat ho stavat
    keby si od neho neustale neodnasali surky isto by k nemu potom tak casto nechodili,a ked uz nic z toho vyssie popisaneho neurobil a surky nechaval stale nevyuzite doma, mal teda poziadat o podporu a udelit niekomu v ally zastup aby mu na to dozeral pocas jeho nepritomnosti a poskytovania podpory.
    na druhej strane, armadu vzdy mal a aj stale robi nanovo, ako vidno v reportoch, nemyslim ze z neho bude mat nasa ally IP-akt nejaku lahku farmu a nemyslim ze ten hrac je uplna lama, ale tentoraz to skratka nedomyslel a neporiesil stastne

k jamekovi: ked videl ze to error neriesi mohol byt iniciativny aj on a vypytat si tam zastup, zorganizovat cez HS podporu a poriesit to takto namiesto vyhadzovu, ale v podstate stale plati ze ak nema zaujem sa branit samotny hrac, nie je povinnostou vedenia to riesit zanho bez jeho iniciativy

tolko moj nazor k danej veci

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

white ty si to vystihol uplne aj ja som spravil chybu v tom že som nežiadal o podporu to priznávam...a tie surky som mal doma len preto že som šetril nešlo o to žeby som nebol aktivny....ja keď som bol vodcom aliancie najprv som zisťoval pričinu,keď som zistil pokušal som sa pomocť.....jamek mi napisal že čo znamenali tie utoky...som mu odpisal a už sa viac neozval
    sevo mi napisal tiež a dohodli sme sa že to musim nejak poriešiť a keď nie tak vybavime podpory....ak si ešte dobre pametam tak sa tam pisalo že si mam pozhaňať podpory.....ja som si ich zohnal ale to som už mal padáka

Strana 3 z 5 PrvýPrvý 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania