Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345
Zobraziť vysledky 41 do 48 z 48

Téma: IP-akt..nazor

bazinga
    Guest

Povodný

red: neviem ako to myslis ze IP sa od vas ucila 3 roky, ked si porovnam prvu IP a terajsiu tak tam nenaratam viac ako 5 rovnkaych ludi. Navyse niektori to uz nehraju tak ako kedysi ...napisal si to dost povysenecky a aj vy sa mate co ucit od IP ...na vasej strane je hlavne aktivita a ta kvalita je porovnatelna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Aj tých 5 hračov vás ma čo učiť Bez nejakeho povyšovania, neviem ako si na to prišiel

A ešte mi povedz ...čo sa máme od IP učiť hmm?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

kazdy sa ma co ucit ,pretoze hra sa stale vyvija a mirec,my nie sme bohovia,aj ked sa nam podarilo vyhrat 2 predosle veky

bazinga
    Guest

Povodný

pozeram ze uz vam chyba aj ta troska skromnosti co byvali ackari mali

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

prečo by mali byť skromní? Mne nepripadajú extra-namyslení, práve naopak, zdravo sebavedomí

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

veru ... to len "poniektorí" sú s nich nezdravo posr*tý
    nuž darmo, skúsenosť je najlepší učiteľ ... ale z povesti sa celý server fičať nedá
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.02.2010

Povodný

Ja osobne mám pred alianciou IP-akt rešpekt - samozrejme preto, že majú už veľa dedín, veľa bodov, čo znamená veľa army. Hovorím znamená, lebo som počul, že aj v IP-akte sa nájdu popkári, ktorí moc army nemajú (akoby vedeli, že meno ich aliancie zaručí, že nik na nich nezaútočí)

V každom prípade ako tu vravíte, že aj v dobrých alianciách sa nájdu lamy a noobovia, možno by som mal šancu, keby som sa nezaregistroval tak hrozne neskoro. Ale ako som už bol spomínal tento vek je vlastne moja prvá skúsenosť s Travianom, preto pomýšľať na pekné bitky sa mi oplatí možno až v ďalšom veku. (na ktorý sa budem snažiť zaregistrovať včas)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

hm troska obnova ;;; IP napreduje celkom fajn krokom ;;; zatial co si inde stihli (svojich) vykatit...a co sa tyka ucenia ? ak mas aj 5 hracov co maju pojem o mape, tak vies trochen popohnat aj chvost ally ale ako pocitam tak pocitam to cislo 5 uz nie je asi cislom 5

Strana 5 z 5 PrvýPrvý 12345

Pravidlá prispievania