Strana 1 z 5 12345 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 48

Téma: IP-akt..nazor

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný IP-akt..nazor

takže odhodlal som sa napisať túto správu potom čo sa udialo mnoho veci v tejto aliancii...začínam.

potom čo som vstúpil do IP-akt som dostal množstvo správ od kamarátov z minuleho a aj tohto veku že robim veľku chybu...priečku možno maju dobru ale čo sa týka vedenia tak až na jedneho je to tam dosť lamerske....presvedčil som sa o tom včera keď som sa prihlasil tak som si všimol že som bez aliancie aby som to dal všetko na pravu mieru napišem menši príbeh....začalo sa to tym že som robil posledneho osadníka a stale namna šli utoky tak asi 3 dni zasebou som ich stale musel v NPC rozmienať...ked som nestihol tak si samozrejme zobrali plne ruky surek....dostal som od zakladatela jednu správu že s tym mam niečo robiť..vysvetlil som mu to ale nič sa neporiešilo....od tej správy prebehlo asi 5 utokov a v jednom si aj niečo ukradli...bol som vyhodeny z aliancie a s takou spravou od našho "skveleho vodcu" JAMEKA

ahojte
    vyhodil som hraca error, lebo k nemu chodia ako na nakupy do Tesca a este aj panakov ma doma, FARMITE HO!!
    jamek

super táto správa ma neuveritelne rozosmiala...namiesto toho aby mi napisal že čo s tym planujem robiť tak ma vyhodil...iný chalani by sa spytali či netreba podpory lenže on asi ani neuvažoval a hneď vyhadzov
    ale v pohode to nejak beriem ale úplny noobizmus som nečakal...aj lama vie že 2 dni od vyhodenia namna nemožete utočiť a on napiše farmite ho a oni ho posluchli
    IP-akt ďakujem za všetko čo ste premna "spravili" ale naše cesty sa už bohužial rozišli a jamekovy posielam dufam že sa preberieš a pochopiš že aliancia je o niečom inom

PS: aspoň vieme aku kvalitu máme na 3 mieste

z pozdarvom ERROR.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

NIE iba Ip-akt ale aj ine aliancie v TOP10 su lamerske..Kopu aliancii co je v top10 je tam len kvoli pop a lahke by ich znicila ali ktora je na 20 mieste..
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.11.2008

Povodný

pravda teraz top10 su cisto popkary.... (no nie vsetko ) ,, zas taka kopa ich tam nie je ...
    napr taka "..." , ma urcite vacsie armadne stavy jak cela ip akt... (aj organizaciu)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Prepacte ze pisem dvoj spravu ale neda mi aby som to tu nespomenul..LAmky uplne prve lamky su dnes uz minulostou..Su na 48 mieste.Ved asi 1 tyzden do zadu sa tu hovorilo ze lamky po kope nevydrzia co je aj pravda..Ostali iba lamky kde sefuje Lord Hammer a Black.Death..Takze nieje pravda kto je na spici od zaciatku tam bude vzdy.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

Citovať Originál od LordKJ Zobraziť príspevok
    pravda teraz top10 su cisto popkary.... (no nie vsetko ) ,, zas taka kopa ich tam nie je ...
    napr taka "..." , ma urcite vacsie armadne stavy jak cela ip akt... (aj organizaciu)
    nie je ich až tak malo...veľa aliancii je dobrych len sa nedržia na poprednych priečkach a nemaju skoro plny počet ľudí..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.07.2009

Povodný

Pekne

Ten sef je urcite dajaka lama . Nevie co sa ma robit ked na niekoho utocia ale co uz pre tych ktory su v tej all by som hned odysiel lebo ak budete mat vojnu tak vas vsetkych vyhodi lebo budu vam aj dokonca katovt dediny

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.11.2008

Povodný

Citovať Originál od boris britva Zobraziť príspevok
    nie je ich až tak malo...veľa aliancii je dobrych len sa nedržia na poprednych priečkach a nemaju skoro plny počet ľudí..
    mal som na mysli tych z TOP10

tak rozpadli sa medzisektorove lamky pravda...
    uz su len 2 sektory

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.08.2009

Povodný

O Lamky sa nebojte

Čo sa týka IP-akt. Až na pár výnimiek sú to rebríčkoví hráči,
    Tá aliancia dlho nebude, ale IP už za niečo stojí...

Som Lamka ale jednoznačne WoG. Ty vedia čo chcú

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.09.2009

Povodný

Citovať Originál od Ironic Zobraziť príspevok
    O Lamky sa nebojte

Čo sa týka IP-akt. Až na pár výnimiek sú to rebríčkoví hráči,
    Tá aliancia dlho nebude, ale IP už za niečo stojí...

Som Lamka ale jednoznačne WoG. Ty vedia čo chcú
    IP neriešim...neviem o nich nič...čisto len IP-akt....ale nepisal som to na hráčoch lebo su tam fakt dobry a mam tam niekoľko kamarátov ale.... a s tymi WoG maš pravdu ty to niekam dotiahnu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Lord Hammer
    Registrovaný dňa
    11.11.2009

Povodný

Mate pravdu uz ostali len Lamky ktore maju jaku taku buducnost kedze su na spravnych suradniciach a WOG?? keby som nebol v Lamkach urcite by som sa zaujimal o miesto tam

Strana 1 z 5 12345 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania