Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 16 z 16

Téma: Armada

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Povodný

za germanov hocikedy..

Pochybujem že daš 2-3 deň novu dedinku.. 3 deň dajú tý najlepší z najleších germanov .. a za galov to nedá zrejme nik keďže väčšina dobrých galov stavá do 3 dní blesky čiže na novú dedinu sa nezameriava a z falanxami by na nu nenafarmil..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

PResne tak..Riman,Gal nemaju sancu dat do 3 dnoch novu dedinu..GErman mozno ale fakt to uz musi byt skiler ktory tu sedi 24h denne,ma po ruke aspon 500 zlatiek,a jednotky mu musia chodit s farmiem plne.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa -The.NokerQik-
    Registrovaný dňa
    07.02.2009

Povodný

tak ale taky gal/riman by zalozil co by mal pomoc od nejakych hracov.. vedla neho by bol german ktory by to sfarmil vsetko a potom by si ten gal farmil aj s phal..
    ~

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ..Kefo
    Registrovaný dňa
    22.06.2009
    Lokácia
    Moja adresa

Cool

Ty si važne Noker :-D Však keby je tam nejaky german ktory by to všetko okolo sfarmil tak by sfarmil aj teba :-D Alebo by po farmach nenechal suroviny :-D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

ale to uz prilis politizujete vsak je to jasne ze by to nedal nejaky gal ale to nieje k teme ludia a ja si tiez myslim a vzivote som nevidel gala co by dal dedinu za tri dni

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Web Master
    Registrovaný dňa
    27.09.2009

Povodný

na speede 300 pop.a aj na normal a armada aspon 300 palic 10 rytierov.Za rimana staci aj 1500 legionarov.

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania