Strana 2 z 61 PrvýPrvý 12345678910111252 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 608

Téma: Sk1 - vojna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

A este chcem dodat...zabudli sme asi aj na to ze OOT ma spojenectvo s Rzopravkovom..
    Tym padom su chudaci demoni vyriadeny...
    Fandim OOT a konkretne hracom 7PH_8TS, 23zrkadlo a Pat&Mat z Rozpravkova...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

objektivne musim povedat ze jednoznacne maju navrch OOT.... o nejakej velkej dominancii co sa tyka servera vsak hovorit nemozno objektivne keby sefovia niektorych aliancii ktori su potencionalni superi oot mali nieco v hlave a neodklikli Donka a spojka ked ziskavali prevahu mozno by sme sa mozno cudovali. ...oot su slusna ali ale ako vravim mohli skoncit zle pretoze bojovat proti celemu serveru sami sa neda tu treba zas pochvalit chalanov vo vedenii oot ze to odhadli a v podstate diplomaciou eliminovali legends a to vravim z pozicie zatial nestranneho pozorovatela

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.03.2009

Povodný

OOT ma spojencov =R=, co tiez nieje alliancia na zahodenie ALe keby chceli demons LZ a chaozz znicit tieto dve alliancie, tak by musely bt az moc obozretny a mat super taktiku, alebo poprosit Legendy a ReveNGe o pomoc(co by bolo 5 alliancii vs 2 ally a to uz by bol velmi zaujimavy boj, kde by som si rozhodne netrufal popredu stanovit vitaza)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tester12
    Registrovaný dňa
    30.10.2008

Povodný

nejde o pocty armad alebo popku, dokonca ani o zoznam spojencov v profile.

travian je o psychologii. OOT zapaja 20% z toho na co skutocne ma.. skutocne potrebujeme silnu motivaciu aby sme vyuzili aj tych zvysnych 80% potencialu..

poprosim vas, skatujte nam par bocnych dedin.. najme velkym offkarom, ktorym sa nechce utocit a len si popkuju.. potom sa potom konecne pohnu armady a nebudem musiet nikoho nutit do boja

dufam ze nebudem musiet cakat az kym znova pridu natari a vsetci pochopime ze travian je bojova hra..

no ale na sk1 sa to fakt schyluje k niecomu velkemu.. uz tyzden nam neprisla ponuka na spojenectvo tak zacinam byt podozrievavy ze sa tu nieco chysta..

@okamzite: presne stebou suhlasim, aliancie odklikli donka, aby nemuseli bojovat a teraz su 2x mensi ako mi..

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    14.02.2009

Povodný

bude velka vojna..este ze tam uz nehram...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

tesime sa vsetci....

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Ja som z Rozpravkova a keby sa spojili chaozaci s LZ a demonmi a legendami a ostatnymi lamami vtedy by mozno mali nejaku sancu inak pochybujem..Kedze na nas nebol skoro ziadny utok iba na vas tak je vidiet ze uz nieco chystaju takze my sa do toho pustime na 100%...Pozrite si Emperora v obrancoch

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.11.2009

:D

Ja som z ali Rozpravkarov no myslim si ze to bude zaujimavy boj nakolko sme od seba dost vzdialeny a kady ma svoje kvality no podla toho co som doteraz videl vyhra to strana OOT nakolko Demons sa este nezmohli na vacsi odpor aspon o nom neviem.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Veru pozrite si Emperora v obrancoch asi sa tam už neobjaví, aj keď na toto tu stačily 4 hodiny organizovania podpôr

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Cool

Na toto?

http://travian-reports.net/sk/raport.php?id=21436961014

Skoda ze utocnik neposlal viac katov

Strana 2 z 61 PrvýPrvý 12345678910111252 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania