Strana 3 z 61 PrvýPrvý 1234567891011121353 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 21 do 30 z 608

Téma: Sk1 - vojna

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

to nebol jediný útok, ale hej, tento bol klúčový
    ešte sa tu niekto vyjadroval k Destianu, a neviem k čomu ešte ohladne demons, takže niektorých možno sklamem, ale destian nikdy nebol def aliancia, destian vždy fungoval len ako odkladisko hráčov, ktorí či už kôli volnému času alebo prístupu k hre nespĺňali požiadavky ktoré sme na našich hráčov kládli, a preto boli potrestaní vyradením do "odkladiska", prípadne na prechodné prijatie záujemcov o vstup o ktorých pôvodne kolovali pochybnosti.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Thumbs up

Vojna ? ved to je travian, tak to ma byt, ale k teme, Som presvedceny ze tuto vojnu (nie server )vyhra OOT, ako tu par krat odznelo je to ozaj dobre organizovana all. a preto si tam rad zahram ako duall, presvedcil som sa dobrej spolupraci a preto ma to tam bavi, a ked je aj dobry super, potom ma server zmysel, "v traviane sa aliancie,spojenectva, dohody menia, ale nik zostava"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.11.2009

Povodný

O.O.T to vyhra ja som bol v tej ali su užasny

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

Citovať Originál od dano1002 Zobraziť príspevok
    Ja som z Rozpravkova a keby sa spojili chaozaci s LZ a demonmi a legendami a ostatnymi lamami vtedy by mozno mali nejaku sancu inak pochybujem..Kedze na nas nebol skoro ziadny utok iba na vas tak je vidiet ze uz nieco chystaju takze my sa do toho pustime na 100%...Pozrite si Emperora v obrancoch

no hlavne ty sa do niecoho pustis...sa pozri na mapu ako su daleko trebars legendy od R ...nie sme v tomto spore zaangazovani ale fakt ma prispevky tohto typu vedia dojat...takze radsej sup si dat kakauko a ist stavat budovy

Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

Citovať Originál od pLAYERsk8 Zobraziť príspevok
    nejde o pocty armad alebo popku, dokonca ani o zoznam spojencov v profile.

travian je o psychologii. OOT zapaja 20% z toho na co skutocne ma.. skutocne potrebujeme silnu motivaciu aby sme vyuzili aj tych zvysnych 80% potencialu..

poprosim vas, skatujte nam par bocnych dedin.. najme velkym offkarom, ktorym sa nechce utocit a len si popkuju.. potom sa potom konecne pohnu armady a nebudem musiet nikoho nutit do boja

dufam ze nebudem musiet cakat az kym znova pridu natari a vsetci pochopime ze travian je bojova hra..

no ale na sk1 sa to fakt schyluje k niecomu velkemu.. uz tyzden nam neprisla ponuka na spojenectvo tak zacinam byt podozrievavy ze sa tu nieco chysta..

@okamzite: presne stebou suhlasim, aliancie odklikli donka, aby nemuseli bojovat a teraz su 2x mensi ako mi..
    tak ako vravis nico to moze byt ale chyba ze ste nezapli uz pred casom na vyssi stupen...teraz by som povedal ze sa vam par hracov vymklo spod kontroly co moze na konci boliet...nevravim ze bude ale moze(na druhu stranu je to fajn aspon sa server nestal nudnym)....k tym donkam a spojkam....bolo to na zaplakanie fakt ste mali na krajicku stacilo od istich ludi viac odvahy a nemuseli ste tu uhrat...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.07.2009

Povodný

preco robit unahlene zavery? ja si pockam na logy a na vysledky lebo prekvapit vie kazdy hrac
    Hažo z učtu BoB (sk4)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

Niekto tu hovoril ze keby chcu demons porazit oot v bliziacej sa vojne no ak teda nejaka bude tak by sa museli spojit s ally Caozz a Revenge...
    Bol som donedavna clenom Revenge az pokym som si nerozbyl celu offku (teraz ten ucet mam len na pozorovanie hrya nejaku deffku tam tvorim) no a kym sa Revenge prida ku demonom tak to skor zacnu z neba padat kombainy...
    Demons su z hry vyradeny o tom niet pochyb kedze som prsvedceny ze OOT ukazala doteraz este len minimum svojej sily..
    Ty hosi su ozaj schopny. Demoni maju par a to iba minimum poriadnych hracov, ostatny su len lamy a to neznamena ze to dokazu utiahnut vo vojne...

No a Emperor ja som to spominal Destian, neviem preco teda mali hned v nazve napisane deffka ally Demons a v popise kto na nas zautoci bude katnuty alebo nieco take...
    Boli tam same farmi a ked este bola ally T-B-C sam som planoval na nich utoky aj ked som nevedel ze tie farmy by som dokazal dat dole aj sam...

To je vse zhruba

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Rocker
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Zdá sa mi to alebo Demon-om dochádza deff Neprišli ste len tak nahodou včera o artefakt

Spominalo sa to spojenie s Chaozz tak s tými sa už asi dohodli, pretože prvé utoky som zaznamenal aj na sebe Skoda že islo len o fake

Samozrejme, že vyhrá OOT o tom nepochybujem.

PS:Radšej to vzdajte kým sa dá...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Citovať Originál od MS_loaded Zobraziť príspevok
    Niekto tu hovoril ze keby chcu demons porazit oot v bliziacej sa vojne no ak teda nejaka bude tak by sa museli spojit s ally Caozz a Revenge...
    ....................................
    To čo mal Destian v profile naozaj netuším, neviem ani čo tam majú teraz. Zopakujem, v destiane boli hráči čo nevedeli splniť podmienky ako 2 pomer defop, a hráči ktorí toto síce spĺňali, ale žiadali o vstup po predchádzajúcom členstve v pochybnej aliancii.
    Od istého času sa to tam síce dostalo na vyššiu úroveň, ale každý aspoň trocha inteligentný človek ich nemôže po pohľade na ich rozmiestnenie na mape nazvať plnohodnotnou alianciou. To že niekto investoval čas aby na nich organizoval útoky nebolo v čase keď existovalo TBC nič iné ako mrhanie časom.

K "vojne" len toľko, že pokiaľ sa niekde neobjaví normovaná tabuľka ktorý vojenský počin je ako cenený tak víťazstvo vo vojne bude vždy len subjektívny pocit jedinca, prípadne skupiny ak budú mať podobné preferencie, takže sa kľudne môže stať že tu budeme mať na konci dve víťazné strany

Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

inak taka fakticka poznamka..pochybujem silno ze sa vojna bude konat ....toto je specialita prebiehajuceho sk1 vytvori sa bublina ze bude vojna a skonci to pri fejkoch

Strana 3 z 61 PrvýPrvý 1234567891011121353 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania