Strana 53 z 61 PrvýPrvý ... 343444546474849505152535455565758596061 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 521 do 530 z 608

Téma: Sk1 - vojna

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

Maci si trepol pekne, staci ked si pozres priemer ally nie celkovy vysledok... je rozdiel 15 ludi a 50...
    SK1 - Mravec Z
    min. SK1 - Mravec

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.03.2010

Povodný

ak ti ide o priemer tak ROOT #DS je najlepsia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2009

Povodný

co som trepol? sme na 1. mieste alebo nie?

priemer je pekna vec ale je to blbost sme velka aliancia mame aj malich hracov a kazdy ci uz viac alebo menej pomaha aliancii a snad ich nepovyhadzujeme len preto aby sme mali lepsi priemer ......... ale to je jedno aj tak server vyhrame aj tak a to je hlavne
    Spirit - sk2

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Mravec_boss
    Registrovaný dňa
    29.09.2009

Povodný

no ved mne je jedno kazdy pozera na aliancie inym uhlom pohladu mne su viac menej statistiky ukradnute. ani netipujem kto vyhra ani ma to nezaujima. preberem par dedin a bude koniec, nic viac si uz nezelam
    SK1 - Mravec Z
    min. SK1 - Mravec

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Bane21
    Registrovaný dňa
    07.11.2008
    Lokácia
    Žilina

Povodný

Maci fakt si zabil svojou inteligentnou spravou co si tu napisal
    Neostava mi nic len sa pousmiat nad tou komickostou
    Neberem vam statistiky ale troska divne mi to pride pisat tu o tom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.11.2009

Povodný

vidim, ze patent na mudrost tu maju tentoraz chlapci z xlrm. my ostatni len trepeme a zabijame inteligenciu radost vas citat, dufam ze pridate este jeden

celkom rad by som videl zopar logov z inych sektorov. zaujimavu debatu tu rozbehli LZ, HAU a MOSAD. konecne som ziskal ako taky prehlad o tom, co sa dialo mimo nasho sektoru tie logy by vsak pomohli predstavivosti, dohodnite sa volajak

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

McQueen dik za prejaveny rešpekt veď ma to stalo aj dosť síl (dnes som spal 12 hodín asi to trebalo dohnat )
    osobne tiež považujem statistiky prepočítané na 1 hráča ally za viac vypovedajuce ale ak si maci mysli niečo iné jeho vec (alebo nevedomost ) a tie provokačné reči o tom ako root vyhrá heh no veď sa uvidí na to ani nemá cenu reagovať len spraviť všetko pre to aby sa tak nestalo!
    PS: McQueen to fakt si ešte nevidel logy mosad vs hau? poriadne mastenice síce nie tak pocetnostou útokov ako skôr veľkosťou armád a tým sa asi najviac líšia boje medzi našim a ich sektorom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

mastenice to boli to je fakt ale ten rozdiel ma povod v tom ze nemame v aliancii aresa ani ziadny rychlo stavebny artefakt....takze asitak
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.02.2009

Povodný statistiky

pre mna statistiky sluzia na ziskavanie aktualnych popripade dlhodobych aktivit jednotlivych hracov a aj aliancii. spolu s anylyzerom mi to pomaha zvolit strategiu a taktiku v hre.
    silu, schopnosti a sudrznost aliancii to vsak neodhaluje, to odhali az nasledny boj a z neho vyplyvajuci spravny ci nespravny odhad statistickych paramertov.

v rozpravkove nikdy neslo o celkove statistiky (ak ked sme si ich sledovali a snazili sa ich mat v dobrych cislach koli superom a ich moznom vyhodnocovani - do silnejsich si malokto vyskoci lebo budia respekt) no ako tu uz maci a aj iny spomenuli, mali sme medzi sebou aj kamosov co si prisli kliknut parkrat za den v traviane, ale na chate ostali kamosia bola s nimi zabava si pisat a stavalo sa ze boli v realpartii castejsie ako ti co klikali sportovo (sutazne)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa skuty
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Maci Zobraziť príspevok
    co som trepol? sme na 1. mieste alebo nie?

priemer je pekna vec ale je to blbost sme velka aliancia mame aj malich hracov a kazdy ci uz viac alebo menej pomaha aliancii a snad ich nepovyhadzujeme len preto aby sme mali lepsi priemer ......... ale to je jedno aj tak server vyhrame aj tak a to je hlavne
    pises tu ako keby ste len vy, vasa ally mala malych hracov co neutocia len sa brania, to co si pouzil na seba sa da vklude a s cistym svedomim pouzit na kazdu jednu ally na serveri kazda ally ma sialencov co zhanaju off body, a aj deferov a aj tych co si len popkuju, takze myslim ze prave ten priemer by sa mal povazovat za pravu hodnotu o tom ako je na tom dana ally. ci?

aj ked mne je to uplne u ... (zadnej casti tela), my si hrame svoju hru

mas pravdu ste naj
    miško z O.D.B (sk1)

Strana 53 z 61 PrvýPrvý ... 343444546474849505152535455565758596061 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania