Strana 1 z 61 123456789101151 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 608

Téma: Sk1 - vojna

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Dočo
    Registrovaný dňa
    04.02.2009
    Lokácia
    SR

Povodný Sk1 - vojna

Medzi alianciami O.O.T. a Demons (po novom ?) sa to už dávnejšie začalo, no ako sledujem analyser tak to poriadne naberá na obrátkach deň čo deň Kto si myslíte že má navrch? Komu fandíte? Kto vyhraje? Píšte vaše názory, pocity, popr. logy z útokov

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

pokial sa k Demons neprida Chaozz tak O.O.T

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.07.2009

Povodný

Fandím Demons ale tažko povedat už tam nehrám hral som ale OOT ma skatovali

the lol
    Guest

Povodný

Fandim Demons a spol

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.11.2008
    Lokácia
    Nová Dubnica-SK/Brno-CZ

Povodný

Ďakujeme nášmu fanklubu za prejavenú dôveru, na konci servera sa budú rozdávať tričká s podpisom

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad

Povodný

Tazko povedat, obidve aliancie su najlepsie, ale OOT je lepsia aliancia...uvidime skym sa spoja Demoni a potom mozeme konstatovat
    666

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

som z chaozzzzzzzzu a ja viem ze to vyhrame lebo ooti su ....
    snad sa to podari

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.02.2009
    Lokácia
    Bratislava-Žilina

Povodný

Myslim,ze netraba mat vysoko nos,skor si pozerat pod nohy. O.O.T je vynikajuco fungujuca aliancia plna offkarov,ale aj defkarov.Hraci,ktori boli slabsim clankom tejto aliancie sa viac vyvazili,musim povedat,ze sa naucili od lepsich.Hlavne co sa tyka armadnej stranky O.O.T je na tom asi tak ako tie dve aliancie dokopy...keby sa spoja boli by sme svedkami krasneho suboja

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.04.2009
    Lokácia
    Košice

Cool :P

Demons nie je ally, ale kopa zvyšných fariem.. ?LZ sú tam hráči, ale na zničenie OOT by museli použiť Así delá. (A to v hre nemáme) No čo sa jedná o spojení s Chaozz. sú na 40h vzdialení, tak že účel by to malo taký, že kým prídu tie decké útoky na nás tak skončí server.. Neviem či sa dá povedať , že je to vojna.. Keby bola vojna, tak už teraz by niektorý hráči s ?LZ počítali guličky s nosa. Po odychu s amožno vrátim späť a urobím akciu, aby niektorý pochopili ...... Dobrú noc

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2009

Povodný

Je to zarucene vyhra OOT...Demons od zaciatku boli a aj su banda malych lamerov ktory mali ststie..
    Hraci ako tarrator, troska no teraz uz nie ale ked este bol u demonov, herra alebo siarl nemaju sancu proti top hracom v OOT...OOT su dokopy velmi dobra aliancia s vybornym systemom zalozena aj na deff aj na off hracov.
    Demons si mysleli ze ta ich ally Destian su nebezpecny deffkary ktory im poskitnu deffku kedy len chcu, pritom by som ich sam vyhladil.
    Moze to byt dobra vojna keby nieco, ale Demoni nemaju sancu. Ich armada dokopy nedosahuje do polky armady top hracov v OOT...
    Deemonom chyba deffka a rozum aj ked musim povedat ze par skusenych hracov sa tam mozno nachadza.
    Mozem povedat na 100% ze OOT to vyhraju pokial sa nic nezmeni...

Strana 1 z 61 123456789101151 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania