Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 11 do 20 z 30

Téma: Registracia na skx

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jeej
    Registrovaný dňa
    16.01.2009
    Lokácia
    SK,Orava

Povodný

Tak ale zasa nie všetci i tento server bolo kopu skúsených hráčov(NNN-napr.) ale zopár ich chýbalo.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    10.04.2009

Povodný

Je pravdou, že asi najvačší vplyv na počet hráčov malo naozaj to leto, veď už od začiatku bol počet hráčov žalostný. Teraz v zime si myslím, že to bude lepšie, ale asi netreba mať veľké oči. Treba si uvedomiť určité zásahy do hry - uzavretie servra po pridaní artefaktov, zníženie počtu účtov hrajúcich len pre ref-link ( druhá dedina predsa len potrvá trochu dlhšie a dosť ľudí to odradí ) a na v neposlednom rade VEĽKÉ zmeny v samotných pravidlách. To zhromaždisko a privolanie jednotiek sa určite veľa hráčom nepáči a tým, že na czx tieto dve veci nakoniec vynechali dosť top-hráčov prejde tam.

Pokiaľ ide o dobu registrácie - spýtaj sa sám seba čo chceš hrať. Unikátne artefakty sú len v strede, cca po 7-8 dňoch stavajú prví top hráči druhé dediny a vedľa takej druhej dediny by si asi nechcel byť. Takže maximálne 3-5 deň.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2009

Povodný

No ako viem tak ide jedna celá ally s sk5 a to je cca 40 hráčov a všetci písali,že na zimnom to rozbalia a pod. takže predpokladám dosť hráčov-väčšia konkurencia pri stavbe DS a pod.

Regni sa kedy chceš nikto ti radiť nemôže,je to na tebe a možno aj tak zrušiš acc. počas hry,nikdy nevieš kde ťa to hodi a kto z aktivnejšich hráčov si pri tebe neskôr založi novú dedinku

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.11.2009

Povodný

Najlepšie po tyždni

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

no 2 dediny sa stavajú už aj na 3-5 den uvidíme ako bude tento server kedže tam jen obmedzený počet vyslaní útokou
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.08.2009

Povodný

Citovať Originál od jeej Zobraziť príspevok
    Tak tento speed bola účast hráčov o dosť menšia ako minulý,bolo to hlavne z toho dôvodu,že bol z polovice cez leto,kedy je pekné počasie a každý si chce oddýchnuť a nie čučať do monitora.
    Ved aj ja som cez leto relaxoval

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.03.2009

Príspevok

Citovať Originál od jeej Zobraziť príspevok
    Tak ale zasa nie všetci i tento server bolo kopu skúsených hráčov(NNN-napr.) ale zopár ich chýbalo.

NNN je nic oproty napr hracovi Flyffer alebo Mr.Boss oba niku su jeden clovek striedava ich ale je to macher kdo jeho nepozna tak nepozna silnych hracov.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

no ja ho nepoznam a poznam pri tom stavitelov DS ktori doteraz stavali zaujimaveeee

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.09.2009

Povodný

o nih som este nepocul nwm kdo to je alebo ci to niesi ty a chcess nas zastrasit ked sa tam pod takym nickom objavis

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    18.02.2009

Povodný

Citovať Originál od honda Zobraziť príspevok

NNN je nic oproty napr hracovi Flyffer alebo Mr.Boss oba niku su jeden clovek striedava ich ale je to macher kdo jeho nepozna tak nepozna silnych hracov.
    neviem, už mám odohratých asi 5 speedov, ale také mená mi nič nehovoria

Strana 2 z 3 PrvýPrvý 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania