Rozhovor medzi okamzite!!!! a Mersina

6 Správy hostí

1. No to som ja už asi nehrala ..... ja to tam tiež trocha pozerám, vyzerá to zaujímavo ... tak teda niekedy neskôr sa ozvem
  2. .. tak ten rozchod z sk2 nemohol byť až taký hrozný, keď si na to nespomínam.

výhoda nás mladších, musia sa nad nami starší zľutovať

.. ja tiež nerada ťahám dva účty,... tak dakedy v budúcnosti, by sme niečo mohli poriešiť
  3. no pekne, stále ti blikám a ani raz nenapíšeš ... ja som tiež študentík, a aby som kupovala zlatky... no nevyjadrujem sa radšej ....bohužiaľ minimalne bez toho +obilia alebo i pluska to nejde.
    ... nepoviem ti či to bola narážka alebo nie angel
  4. však na skype jedného z vás vídavam, len stále neviem ktorý z vás to je .. a možno aj obaja ste tam, len ja veľmi nepozerám koho mám online
    ... ja som sa len tak zo zvedavosti regla, vyzerá to síce zaujímavo, ale nemienim tam veru zostať hrať, stačí mi jeden server

sk- cz servery... nevidím medzi tým veľký rozdiel ale ak sa mi ešte bude chcieť po cz4 hrať, určite zavítam aj na dáky slovenský server .. a možno nakoniec aj pri ts6 vytrvám, ale bez dákeho dualu ani na krok
  5. Sme na tom podobne, tiež som mala menšiu pauzu od travianu ... A teraz som tu opäť v plnej kráse... tentokrát však na cz4
    ... to by ste neboli vy bez popkárčenia ... a čo už vás to prestalo baviť hrať spolu?

nový travian vás nezaujal?
  6. chlapci chlapci... ešteže sa viete zdržať .... a ako sa máte? dlho som o vás nepočula (Terka- Laser burina)
Zobrazujem správy od užívateľov 1 až 6 z 6