Strana 21 z 45 PrvýPrvý ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 201 do 210 z 442

Téma: rozdelenie síl na sk3...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

ujistuju vsechny ze plky od fefeho jsem necetl, nema to jakoukoliv hodnotu a moderatori to muzou s klidem maznout..

obrany plan, to je neuveritelna kravina kterou vymyslel nekdo jinej a v te dobe uz nikdo alianci neovladal, dekujem navimu, el a jinym...

takze v dobe "protiutoku" uz byla aliance ta tam..

jeste mi nikdo nevysvetlil jak si kdo predstavuje ten obranej plan muzes to udelat ty?

utoky by se tocili ale mozna si mel vice premyslet, nez si to zrusil(po tom co jsem mu napsal ze to mame daleko a ze utoky budou ve stredu, na konec to slo az na ctvrtek) nebo snad od nekoho cekas pomoc koho si poslal do prdele?

navic v Arcahngels neni nikdo, kdo by to naplanoval... pokud mas nejaky problem ze A neutoci podle nejake "domluvy" nas do toho netahej.. s nama spojko nemas..

Jonas!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

"utoky by se tocili ale mozna si mel vice premyslet, nez si to zrusil"
    - Jonas ak by som mal cakat kym naplanujes dalsie kolo tak to by si rovno mohol planovat dobijanie stavebnych planov na stavbu DS Chces povedat ze utoky prestali lebo bolo zruesne spojenectvo? Ved utoky ste pustili ked uz bolo zrusene. Problem bol v tom ze si naplanoval jednu akciu a tam to skoncilo.

"(po tom co jsem mu napsal ze to mame daleko a ze utoky budou ve stredu, na konec to slo az na ctvrtek) nebo snad od nekoho cekas pomoc koho si poslal do prdele?"
    - mali ste to tak isto daleko ako nasi. samozrejme okrem par hracov ako hazacha a ty co ste na konci sveta. To sme sa aj dohodli ze vy utocit nebudete kvoli vzdialenosti. No a co si cakal ze ti budem chodit kvety polievat? Jasne ze som ta poslal do prdele ked si kazdy den si menil datum utokov.

"navic v Arcahngels neni nikdo, kdo by to naplanoval... pokud mas nejaky problem ze A neutoci podle nejake "domluvy" nas do toho netahej.. s nama spojko nemas.."
    - ked som zrusil s vami spojko tak sme sa uz nebavili. A to ze sa WoG rozpadol som len cumel co sa deje. Proste po zruseni spojka boli nase "zavezky" zrusene. Nemal som odvtedy zdiane poziadavky (prosby) ani na WoG ani na Archangels. nebol dovod. Tak neviem o com tocis.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

az na prvy prispevok,som zvysne reakcie tiez necital...

ale dalsie utoky sa nekonali,kedze armady po prvom utoku sa vracali 50-60 hodin od niektorych hracov..potom sa odohral prevrat ...zvolili si nove vedenie.tak to treba riesit s novym vedenim..co su momentalne v acku..su tam armady,utoky obrany.planovaci...
    wog deklarovalo,ze si pojde vlastnou cestou.beze spojencou a bez veskerej politiky

ja som tuna s reakciami skoncil,nema dalej pre mna vyznam reagovat na prispevky o nicom.dovidenia

EDIT: TY M...R....sam si nespravil ziadnu suvislu utocnu akciu..tak do nas uz ne.eb..svoje sr..ky si vyries sam...
    Naposledy upravil terrorko; 31.03.2010 o 22:16

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dalcasian
    Registrovaný dňa
    31.03.2010

Povodný

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.11.2009

Povodný

zaujimave citanie

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    08.08.2009

Povodný

hmm.. zase sme sa dokopy nic nedozvedeli...
    Nechcem byt 1, lebo 1 je blizko 0

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.11.2009

Povodný

fefe, muzes si prosim te dat do souvislosti ten tvuj predchozi prispevek?

cil dopadu jsem neposouval jen jsem se ti snazil vysvetlit jak to bude.. navic jsme se domluvili ze i ty naplanujes nejakou vetsi akci a ze az to budes mit tak se domluvime na dopadu.. to byla sobota, od rana jsem tu byl pritomnej a akci jsem mel rozvrzenou do ty doby( streda si mi spamoval postu a nedostal jsem z tebe nic solidniho, mlel sis svoji pisnicku, konstruktivniho nic..) ctvrtek jsem si udelal nejakou "osnovu utoku" patek jsem investoval SVUJ volnej cas do moji nejlepsi kamaradky-to je asi jedina casova investice ktera se mi muze nekdy vratit.. takze v patek jsem tu nebyl( na to abych planoval akci pro xx lidi).. sobota dodelani planu a cekani na tebe(imho dokazal si prijit az v cca 19:00) myslel jsem si ze to stihnu rozposlat nez pujdu spat, nicmene kamoska me zas vytahla.. takze jsem cile rozdaval az v nedeli rano.. a nebyl jsem jedinej kterej to mel daleko.. ale vsichni sli cca na stejnou vzdalenost takze 60 hodin bez areny!

kdyz jsem se te ptal co mas naplanovanyho ty tak si jen kydal, ale nenaplanoval si nic, ani of ani def akci(KTEROU JSEM POPROSIL VYSVETLIT )

muzes kdo z WoG mel nekdy nejakej zisk na tom ze mame spojko s T-UK? komu z WoG si ty poslal podporu?

ptal jsem se te "jak sis to spojenectvi predstavoval, kdyz si to uzaviral"-reakce na moje dotazy, klasika zadna.. ja to uz vim, pocital si ze kdykoliv si pisnknes my naklusem(naplanujem akce) a budem utocit a ty se jen povezes!
    Naposledy upravil Vicky; 01.04.2010 o 07:06

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ewe
    Registrovaný dňa
    15.05.2009

Povodný

Princ, nie si jediný, kto má svoj osobný život, uvedomuje si jeho dôležitosť, jedinečnosť, nenahraditeľnosť a čaro, ktoré sa v tom virtuálnom nájsť jednoducho nedá. Fefe toho má tiež veľa, no a? Všetci sme živé bytosti, ktoré robia chyby, neovládnu sa, konajú unáhlene, alebo im jednoducho v stresových situáciach, keď sa toho nahromadí viac, rupnú nervy.
    Nie je mi jasný cieľ tejto debaty.. smerujeme ňou k obnoveniu spojenectva? Fúkaniu si nášho ega? Alebo je to "hľadanie pravdy"? Zatiaľ to vidím len na prehadzovanie si horúceho zemiaku cez plot. Takto sa nikam nepohneme. Chyba sa jednoznačne stala na oboch stranách, hon na vinníka nemá budúcnosť. Stačí si to uvedomiť a všetci sa posunieme o krok ďalej.
    Dúfam, že mi chlapci z WoG nebudú mať za zlé, ak budem tak trošku držať stranu Chilli papričke , som s ním v jednej aliancii a stihla som si ho obľúbiť.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Každá strana sa bije za tú svoju pravdu. Vždy to tak bolo, a je to tak aj teraz. Trošku sa ukľudnite, predýchajte a prežívajte sviatky v pohode, ktoré sa nám blížia

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa °kencus°
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Salgovce :D

Povodný

Presne shana ... teto debaty aj tak nikam nevedu
    Bez podpisu :)

Strana 21 z 45 PrvýPrvý ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania