Strana 9 z 12 PrvýPrvý 123456789101112 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 81 do 90 z 115

Téma: Zbalenie baby/chalana

Chuck_Norris
    Guest

Povodný ? :D

Nedalo mi a prešiel som si túto tému... a niektoré výplody stoja zato... Chlapi nech vám ženy hovoria čo chcú vždy pri nich platí jedna zásadná vec (feministická poznámka "ale aj u chlapov").

"Žena? To je tvor hadí, kto ju hladí, toho zradí a ten kto ju súži tak len po ňom túži."

Takže nikdy netlačte príliš na pílu - NEOPLATI SA... treba jednoducho hrať formu - byť nezávislý, sebestačný, vtipný. Plus bonus je kvalitná príjemná vôňavka a vedieť čo ženy chcú - dať im z toho len štipku na ochutnanie. A ak rozoznáte rozdiel medzi vystupovaním sebavedomo a namyslene, zistíte čo je to mágia zvádzanie žien.

PS: Pozerajte Dva a pol chlapa

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.01.2010

Povodný

Citovať Originál od Johnie Cash Zobraziť príspevok
    No ak nieco platilo na baby, tak su to kvetiny. Nic s lepsim pomerom cena/vykon asi neexistuje

Inak viete o ludoch co sa zoznamili cez travian a teraz spolu ziju ? Poznam takych...
    no minule mi otec hovoril ako balili dievcata oni .... zobrali kvetiny s hrobov odtrhli tu stuzku a dali to dieucatam a aku mali radost

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.12.2009

Povodný

Citovať Originál od Chuck_Norris Zobraziť príspevok
    Nedalo mi a prešiel som si túto tému... a niektoré výplody stoja zato... Chlapi nech vám ženy hovoria čo chcú vždy pri nich platí jedna zásadná vec (feministická poznámka "ale aj u chlapov").

"Žena? To je tvor hadí, kto ju hladí, toho zradí a ten kto ju súži tak len po ňom túži."

Takže nikdy netlačte príliš na pílu - NEOPLATI SA... treba jednoducho hrať formu - byť nezávislý, sebestačný, vtipný. Plus bonus je kvalitná príjemná vôňavka a vedieť čo ženy chcú - dať im z toho len štipku na ochutnanie. A ak rozoznáte rozdiel medzi vystupovaním sebavedomo a namyslene, zistíte čo je to mágia zvádzanie žien.

PS: Pozerajte Dva a pol chlapa
    presne moj nazor len sa clovek musi tvarit kustik obetavo, nebyt dement, byt vesely a mat v zasobe vzdy aspon 4-5 hlašiek a je to v suchu

ak niekto nevie ako na baby, tak disko, trocha chlastu a hned sa viete zapajat..
    Was macht Uwe ? Uwe schreibt :D

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.12.2008
    Lokácia
    Poprad

Povodný rada

1.Najdi si taku babu ktora vyhovuje tebe ak sa ti paci nedaj sa odradit nikym ani kamaratmi (ty ju vacsinou zhodnotia velmi rychlo :P) 2.ak ju niekam pozves bud sam sebou, kazdy sa uci na vlastnych chybach a nie hrat sa na nieco co niesi a po 3 hah no na discotekach je vela typov bab tak tam najdi taku ktora o tyzden nebude s druhym :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa CrazyWolf
    Registrovaný dňa
    26.01.2010
    Lokácia
    ZLín (ČR)

Povodný

Řeknu vám když jsem v pátek večer opustil travian a šel se bavit bylo lepší ako farmení, ale závislost je závislost

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

poradte mi hosi.... nemozem o sebe povedat ze nwm ako na dievcata kedze s tym problem nemam... ale kazde je uz sproste,dute,bud fajci alebo pije...no a to sa mi nepaci na dievcatach alebo su vypocitave...no niektore aj zlatokopky no mam taku super kamsku...ta je ideal ,,,take dievca by som chcel, len mam pocit ze aj ona je dost vypocitava...minule ked sme boli na zabave bola cely cas so mnou...iba so mnou tancovala a atd no na druhy den akoby ma uz ani nehccela vidiet bola iba s inym kamosom a tak...ja nwm ci ked nieje s nim a je so mnou je rada ze aspon nieco ma, alebo ako tomu mam chapat...ale ona s nim nechodi je to jej sused ....aby vas to nepomylilo...co si o tom myslite vy

SrdcovéZáležitosti
    Guest

Povodný ...

Drahý Šimonko, problémy, ktoré uvádzaš so ženami (schľastané, sfajčené a tie zlatkopkového druhu) sú v dnešnej morálne úpadkovej dobe normálne avšak len u nevyspelých ženách ala dievčatkách(mimo zlatokopectva to je takzvaná - trvalá diagnóza, btw. aj fajčenie podaktorým ostane ako zlozvyk). Odpoveď - hľadaj ďalej podľa pravidla "Pod lampou je najvacsia tma" alebo si pár rôčkov počkaj nemáš sa kde ponáhľať.

Čo sa týka tvojej kamošky, pravdepodobne ide o druh ženy, ktorým sa vo feminodiagnostike hovorí "femina pizdas namotavačná", keďže si ale neuviedol bližšie informácie, nie je to zaručené, môže totiž ísť aj o tvoje "vsugerované pomätenie" sposobene zaplavom endorfínov zo spomínaného spoločného tanca.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

ty si nejaky odbornik ci co ?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ewe
    Registrovaný dňa
    15.05.2009

Povodný

Koľko "odborníkov" na ženy sa tu zbehlo

Kapor, díky, rozosmial si ma

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od KAPOR1 Zobraziť príspevok
    >>> dieucatam <<<
    Toto mi pripomenulo, že môžete robiť čo len chcete, ale verte mi, že ak nebudete ovládať základy gramatiky, tak si normálne dievča nájdete len ťažko. Žiadna nechce mať za frajera/muža hlupáka, ktorý nevie ani písať. To neplatí pre deti okolo 16 rokov, skôr pre tie staršie baby, ale aj do takého veku sa raz dostanete.
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Strana 9 z 12 PrvýPrvý 123456789101112 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania