Zobratiť výsledky ankety: Tak čo si o tom myslíte ?

Počet hlasov
112. Nemôžete hlasovat v tejto ankete
  • Je to blbosť , nič také sa 21. 12. 2010 nestane

60 53.57%
  • Možno sa niečo stane , ale nejako výrazne to nepoškodí ľudstvu ani planéte Zem

13 11.61%
  • Niečo sa stane , nejaka ´drobnosť´ (fin. kríza , niečo ako Haiti)

13 11.61%
  • Stane sa niečo hrozné , ale ľudstvo prežije

14 12.50%
  • Planéta Zem zanikne

12 10.71%
Strana 5 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 103

Téma: Koniec sveta :D Nech je o čom kecať

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa hiha
    Registrovaný dňa
    29.12.2008

Povodný

prepólovanie: znamenalo by to prehodenie /presunutie/ magnetických pólov na iné miesta a kolaps elektriny, internetu... ak by t šlo veľmi rýchlo nepredstaviteľné množstvo zemetrasení z ničivou silou... to by znamenalo aj tsunami... nárazové výbuchy sopiek, tornáda... ak by to trvalo aj niekoľko rokov, tak by to bolo niečo strašné. Predsa len, tá elektrina, net... týmto som myslela dnešný spôsob života... a tak, ved kto vie, prečo vyhynuli dinosauri...
    mmm...
    UTEKÁME preč, pretože chceme, ABY NÁS niekto vzal za ruku a PRIVIEDOL SPAŤ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.08.2009

Povodný

ja som easy, stejne nebudeme zit vecne a bude mi celkom jedno ze ci dalsie generacie vyhynu alebo nie
    hhh , tak som s5 :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Travis&Buckyx
    Registrovaný dňa
    11.04.2009
    Lokácia
    Kopčany

Povodný

Citovať Originál od mr.D3viL Zobraziť príspevok
    ...ale cigáni to je iná kapitola.
    tvuj jediny prispevek s kterym souhlasim.. hlavne ty kopcansky
    AOTP 4L!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Travis&Buckyx
    Registrovaný dňa
    11.04.2009
    Lokácia
    Kopčany

Povodný prosim o slouceni postu

osobne si myslim ze zadnej konec 2012 nebude... kdyz sem byl maly tak sem v TV videl ze ma byt konec sveta 2019. nechme se prekvapit
    AOTP 4L!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný Zamyslanie

Mám iba 12 rokov, ale aj tak si rád niečo vypočujem.
    Podľa mňa človek sa sám zničí. Ako iste viete, Rusi majú tisíce atómových rakiet, bômb. Američania o moc nezaostávajú. Čína a iné "veľmoci" majú svoj vlastný arzenál. Dalo by sa povedať o tých Arabov (Moslimov) že oni chcú tými atentátmi ukázať iným čo je to vojna čo panuje v ich krajne. ... napr. viete že teraz sú už aj bojové plyny, ktoré sú veľmi škodlivé, z ktorého čo i len 10 ml by vyhubila mesto vo veľkosti NY. Kriminalita vo svete je čoraz väčšia. Čiže človek sa sám dajme tomu že "zlikviduje".
    Katastrofy:
    Ja napr. pozerám dokumenty o zemi a to tam jasne ukážu čo zem dokáže. Zemetrasenia, sú zapríčinené pohybom litosferických dosiek. Ich zrážanie majú ničivé dôsledky (Haiti), milióny ľuďí prišli o strechu nad hlavou, niekoľko 10-tok vymretých rodín, infekčné choroby, nedostatok vody, potravín, liekov, VEĽKÉ STRATY NA ŽIVOTOCH!

Kordilery- najdlhšie pohorie na svete, vyvrásnené vďaka litosferickým doskám! Radím vám nečumte len do monitoru ja kukám dokumenty, čitam enciklopediu niekedy.... vidíte to je o vzdelaní, vďaka nemu si utvoríte svoj názor.

Ústup ľadovcov, to je kvôli globálnemu otepľovaniu. Ale človek to čoraz viac a viac podporuje. Proti nemu sa bojovať nedá len ho spomaliť. Keď si každý povie " no čo trošku znečistím prostredie, alebo trochu skleníkového plynu nebude vadiť" (ved ho už je dosť v atmosfére) a takto keď si každý povie a usúdi pomaly ideme do záhuby. Znečisťovanie prostredia. Za všetko skoro môže človek.

Majovia:
    Rád som sa na tomto mohol zasmiať. Majovia boli vynikajúca civilizácia, dobrý matematici. Tiež ako tu niektorý písali, boli fakt dobrý ale nemohli rátať do nekonečna . Všetko má svoj začiatok aj koniec. Ako kalendár, aj samotný život, vojna, mnoho a mnoho ďalších vecí.

To je aj o tom čomu verí tvoja osobnosť, ty. Ja som tiež veriaci. Aj keď mám 12 ja sa smrti nebojím lebo viem že môj život stojí zato a že sa dostanem tam kde chcem. To sú moje skutky! Možno že sa vám zdám nejaký ukecaný ale svojou inteligenciou dokážem vyjadriť svoj názor.

Biblia, nehovorí o konci sveta ale o tom čo bolo a podla čoho mame žiť.( to aj evanielium )
    Takže každému by som ešte poradil zamyslieť sa nad sebou a aj nad celou spoločnosťou v ktorej je, existuje, o svojom názore. Skúste sa na tejto téme zamyslieť.

A aj ja si myslím že majovia i ty proroci predpovedali iba niečo veľké ako povedala hiha
    ľudia by si život mali užívať, ale s rozumom.

PS: idem študovať filozofiu :-) a keby niečo som zabudol tak mi napište a ja dodám a vysvetlím.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.01.2010

Povodný

Citovať Originál od hiha Zobraziť príspevok
    prepólovanie: znamenalo by to prehodenie /presunutie/ magnetických pólov na iné miesta a kolaps elektriny, internetu... ak by t šlo veľmi rýchlo nepredstaviteľné množstvo zemetrasení z ničivou silou... to by znamenalo aj tsunami... nárazové výbuchy sopiek, tornáda... ak by to trvalo aj niekoľko rokov, tak by to bolo niečo strašné. Predsa len, tá elektrina, net... týmto som myslela dnešný spôsob života... a tak, ved kto vie, prečo vyhynuli dinosauri...
    Ano to som nedodal! Presuny magnetickych polov zeme, cela statika..... vidno ze vies pouzivat mozog :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa CrazyWolf
    Registrovaný dňa
    26.01.2010
    Lokácia
    ZLín (ČR)

Povodný

Svět na 100% skončí do 12.12.2012 opravdu nekecám mám to přímo od MH
    Ale nebojte závisláci je to jenom restart, bude potom obnoven akorat se vymažou vesničky a vojáci.

ne teď vážně myslím že jsou to jen kecy a výmysli, ale ostatním to nevyvracím

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa krucov2
    Registrovaný dňa
    26.06.2009

Povodný

Co sa stane 21.12.2012 HOVNO iba to ze mi ako kazdy den urcite skape polovica vojska pretoze ju zase necham cez noc doma

A k tym UFO...

VO vesmire sa nachadzaju niekolko desiatky galaxii s miliardami hviezd..

Ak zivot vznikol na zemi,preco by sa to nemoholo stat aj niekde inde?? samozrejme su to len dohady, sanca ze niekde vo vesmire je ina civilizacia je 50% na 50%...

ale ako pisete,nam netreba katastrofy,my ludia sa vieme odrovnat aj sami netreba nam rok 2012.
    Dvaja na ucte a dost !Do pravidiel: Pripajanie sa viac ako dvoch hracov cez heslo na ten isty ucet je ilegalne.( Ak si tiez myslis ze hranie 3 a viac hracov na jednom ucte, je prilis velka vyhoda a kazi ostatnym hracom zazitok z hry, podpor tuto iniciativu vo svojom podpise )

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

podla mna je tu blud a iba BOH vie kedy bude koniec sveta
    xinus : mimochodom ze preco BOH dopustil svetove vojny...sam sa hovorilo v Biblii ze bude ludstvo potrestane co spravili a aj tak sa stalo ...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa CrazyWolf
    Registrovaný dňa
    26.01.2010
    Lokácia
    ZLín (ČR)

Povodný

co jsem neviděl na vlastní oči nebo ve večerních televizních novinách tomu nevěřím a pokud vím bůh nebo sibila tam zatím nebyli ani jsem je neviděl, takže těm naivním lidem co už tu nebudou 13.12.2012 vzkazuju že tu pořád budu a až bude po vás (13.) tak vas tu všecky do jednoho zfarmím

Strana 5 z 11 PrvýPrvý 1234567891011 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania