Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 17 z 17

Téma: Moderatori ako aktivny hraci na fore Travianu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa majuskoo8
    Registrovaný dňa
    07.05.2009
    Lokácia
    Nitra

Povodný

Ja travian nehrám.. a netrápi ma to..ale je to fér a má to tak byť..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa stachari
    Registrovaný dňa
    27.04.2009

Povodný

drepe plne s tebou suhlasim, ale myslim ze to bohuzial nevyriesis a tu uz vobec nie
    pre zeby zase: ty si prispevok nulovej hodnoty sam osebe

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Drepe: Ak sa ti niečo nepáči, nesúhlasíš s nejakými rozhodnutiami moderátorov, stačí ak mi napíšeš. Pozriem sa na to nezaujatým okom (kedže nehrám aktívne na žiadnom serveri) a poviem ti či to bolo proti pravidlám. A ak áno, tak prečo to tak bolo. Nemá zmysel také niečo riešiť takto verejne pretože z toho nič pozitívne nebude.
    (čakám PM)

Mama: Ty si jeden z tých, čo sa nevedia spratať do kože a porušuješ pravidlá kde sa len dá. Vyjadruješ sa vulgárne na adresu iných užívateľov. Ak niekto začne nadávať na niekoho, ty sa pridáš a potom sa čuduješ prečo si dostal body za PNH (príspevok 0 hodnoty) ked si sa vyjadril k téme. Kedže ten pred tebou s tým začal. Nie, to nie je vyjadrenie sa k téme. To je proti pravidlám fóra. Takže ak je téma "SK6 všeobecne" nebudeš tam hovoriť o niekom aká je lama, ako nevie hrať, aký je manták a čo ja viem čo ešte. To daného človeka urazí. A to už je proti pravidlám.

Stačí ked si len pozriem kto sem prispel. Otvorím si vaše priestupky a vidím, že každý z vás tu má aspoň 10 priestupkov. Presnejšie 4,18,8,3. A teraz by som každému z vás mohol dať dalšie body pretože riešenie práce TT na fóre je zakázané. Prispievanie do témy, ktorá je proti pravidlám sa považuje za príspevok nulovej hodnoty. Atd atd...
    Tak ako napísal Roy, takéto veci riešte priamo s TT.
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    17.02.2009

Povodný

Túto tému som si čítal asi päť-krát.
    S tvojím návrhom si dovolím súhlasiť. Niektorý moderátori sú zaujatý serverom na ktorom hrajú, alianciou v ktorej pôsobia ale aj vlastnými názormi.. Zatiaľ sa mi to nestalo lebo ja body nedostávam a ak áno tak za kadejaké gebuziny. Avšak v niektorých témach pozorujem že moderátori edituju/ napomínajú príspevky užívateľom ktorých názor je nasmerovaný proti ich aliancii, názorom, nápadom a podobne. Mne takto editoval príspevok moderátor f0llower~ kvôli môjmu názoru na jeden nemenovaný web s grafickými balíkmi pre travian, môjmu názoru na niektoré travian weby. Za tento "priestupok" som síce body nedostal ale dostal som odkaz že ma daný moderátor pozoruje. Zdá sa mi to nesprávne, neseriózne.

Nechcem rýpať, ja som spokojní ale chcel som to povedať,
    mmo čakám tvoju kritiku ,
    japan

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.08.2009

Povodný

ja dostanem body za prispetie do temy s nulovou hodnotou? neni to nahodou vec tych 100 moderatorov aby sa starali o mazanie tychto tem?
    hhh , tak som s5 :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Mama: Do takej témy sa nemáš čo vyjadrovať. Nemôžeme tu byť nonstop.
    "Keep your family far away and your enemies closer"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

aby som aj ja prispela, dnes mi isty nemenovany hrac, ktory vam zas narozpraval same bludy ponadaval do kdecoho, neviem preco by som si to mala nechat

co sa tyka mna ako moderatorky, snazim sa hodnotit vsetkych rovnako ... viac k tomu nemam co dodat
    prečítajte si pravidlá fóra

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania