Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 17

Téma: Moderatori ako aktivny hraci na fore Travianu

drepe
    Guest

Povodný Moderatori ako aktivny hraci na fore Travianu

Zdravim,

mam navrh smerom k moderatorom na fore Traviane. A to, aby moderatori hrajuci na niektorom servery travianu by nemali moderatorke opravnenia v sekciach fora, kde su diskusie k danym serverom.

Teraz mensi obkec preco. Posledne mesiace som vsimal sposob konania jednotlivych moderatorov na fore. Bohuzial musim skonstatovat, ze sa najde par moderatorov, ktory vystupuju v diskusiach dost neobjektivne a pripadne udeluju tresty hracom len preto, lebo nesuhlasia s ich nazormi. Podme konkretne - nemenovani moderatori, hrajuci v nemenovanej aliancii na nemenovanom servery mazu prispevky hracom, v ktorych akymkolvek sposobom kritizuju "ich" alianciu. Podotykam, ze vela hracom boli zmazane komentare, ktore nijakym sposobom neporusovali pravidla a neboli vulgarne. Boli kriticke, ale to zrejme dani moderatori nerozlisovali. Toto nie je len moj osobny nazor, prezentujem tu nazor prekvapujuce mnozstva hracov, ktorym boli prispevky zmazane alebo oni boli sami zmazani (alebo nedajboze dostali ban na ucte za konflikt s moderatorom na fore).

Este by som rad podotkol, ze ja sam som moderator a adminom na troch velkych forach a mam s moderovanim velke skusenosti. Dobre viem, ze su "pravidla" a "pravidla" - moderator sa moze uzivatelovi "pomstit" tak, ze bude do bodky dodrzivat pravidla a rozdavat upozornenie za hocijaku hlupost, pricom pri inych hracoch tieto pristupky prehliada. Uvedomujem si, ze je to tema citliva ako aj problemy pri vybere moderatorov, ktori musia byt dostatocne objektivny, aby vedeli respektovat cudzi nazor aj ked je urazlivy a nespravny ci mal natolko sebaovladania aby v komentari hned klikal na tlacitko "zmazat". Podla mna je uloha moderatora aby drzal diskusiu v istych hraniciach a nie aby pretlacal svoju oblubenu alianciu, trestal akukolvek jej kritiku ci celkovo oplyvnoval diskusiu.

Dakujem za ste sa docitali az sem a budem rad kazdy racionalny komentar.

ps: V pripade nezaujmu moderatorov sa k tejto teme vyjadrit, bude toto moj posledny prispevok na fore. Neochota riesit taketo zlyhania moderatorov, ktory takto znizuju kredit celeho moderatorskeho timu na fore Travianu mi bude dostatocnou a jasne zrozumitelnou odpovedov.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.08.2009

Povodný

to nemas len pri diskusiach o danom servery, to mas v sade...

ale to bude tym ze tu su take tupe pravidla (ohladne takych a tkych podpisoch, citaciach atd) , len tak zbezne som si pokukal fora ostatnych krajin a na moje prekapenie (nie) som tam nenasiel ziadne taketo obmedzenia.

/just saying angel
    hhh , tak som s5 :-)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa FreeBird
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ahoj,
    zašli mi, prosím, nějaké konkrétní příklady do pomocí SZ (SS).

FB

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.02.2009

Povodný

drepe vyjadril si sa jasne ..plne s tebou suhlasim...podaj cloveku prst ....utrhne ti celu ruku...daj niekomu vymozenosti-vecsina ich zneuzije tak alebo onak alebo zvyhodni ineho...to nezastavis a neni to len tu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    19.02.2009

Povodný

drepe

suhlasim s tebou ...dostal som bod za to ze som napisal prispevek "nulovej hodnoty"

uz sa "bojim" nieco napisat aby som nedostal body

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zeby zase
    Registrovaný dňa
    30.01.2010

Povodný

za přispevek nulove hodnoty se body davaju od vždy.A co čekaš když napíšeš něco od tematu ?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od drepe Zobraziť príspevok
    Podla mna je uloha moderatora aby drzal diskusiu v istych hraniciach..
    Presne tak. Uloha moderatora je drzat hranicu v ramci pravidiel fora. Na forum nepatria prispevky ktore kritizuju jedneho alebo druheho. Pokial si o niekom myslis ze nevie hrat forum nie je na to aby si tento svoj nazor roztruboval do celeho sveta. A cela tato tvoja tema je tiez proti pravidlam fora kedze forum nesluzi na to aby sa tu viedla diskusia o kompetencii nejakeho clena TT. Pokial mas akekolvek vyhrady na adresu nejakeho clena TT napis na admin@travian.sk

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.08.2009

Povodný

vsimnite si reakciu roy keana a freebirda a pochopite naco naraza drepe
    hhh , tak som s5 :-)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.03.2009

Povodný

Citovať Originál od RoyKeane Zobraziť príspevok
    ...cela tato tvoja tema je tiez proti pravidlam fora kedze forum nesluzi na to aby sa tu viedla diskusia o kompetencii nejakeho clena TT. Pokial mas akekolvek vyhrady na adresu nejakeho clena TT napis na...
    neda mi to aby som sa neozval presiel som si celu drepeho spravu viackrat a to co napisal podla mna nie je ani tak o kompetencii (ci skor nekompetencii) nejakeho konkretneho clena TT ci o vyhradach voci jeho cinnosti - skor je to (a podla mna docela dobry) navrh ako spriehladnit moderovanie tu na fore... proste aby konkretnej teme "sefoval" niekto nezaujaty kto s nou nema nic spolocne - zarucilo by to vacsiu objektivitu, tym padom aj menej znechutenych hracov pomermi na sk a v neposledom rade aj viac zlatiek pre tvorcov a prevadzkovatelov tejto inak velmi krasnej a vysoko navykovej bojovej hry
    Rado

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zeby zase
    Registrovaný dňa
    30.01.2010

Povodný

ale tak napiš tu nějakeho toho zleho moderatora

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania