Strana 1 z 10 12345678910 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 100

Téma: Diskusia Fair Play

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný Diskusia Fair Play

Tu mozete o tejto teme diskutovat.
    Otazky ohladom temy Fair Play mozete vkladat TU.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.12.2009

Povodný

Zdravím

Chtel bych se zeptat do ted se zjistovaly boty pomocí formuláře proc změny? a chci se zeptat co to je to CAPTCHA ?

Dík

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no super, tipujem tomu zivotnost tak tyzden
    trpezlivosť, trpezlivosť, trpezlivosť...
    "naše vnímání světa není totéž co skutečný svět"

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    25.08.2009

Povodný

1 tyzden ? nejako vela ...som myslel ze sa to ani nezavedie (rofl)
    skx: juro&david
    sk3 - zatial nepoviem :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Upozornujem vas ze aj ked je tento topic urceny na diskusiu tak pravidla fora v nom platia. Takze ziadne prispevky nulovej hodnoty ake sa tu uz doteraz objavili.

Citovať Originál od Dulezite Zobraziť príspevok
    Zdravím

Chtel bych se zeptat do ted se zjistovaly boty pomocí formuláře proc změny? a chci se zeptat co to je to CAPTCHA ?

Dík
    Otazky adresuj do tohto topicu.

http://forum.travian.sk/showthread.php?p=92545

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Forest
    Registrovaný dňa
    16.03.2009
    Lokácia
    o O o

Povodný

Citovať Originál od Dulezite Zobraziť príspevok
    Zdravím

Dík
    CAPTCHA je Turingův test, který se na webu používá ve snaze automaticky odlišit skutečné uživatele od robotů.

CAPTCHA je akronym pro „completely automated public Turing test to tell computers and humans apart“, tedy „plně automatický veřejný Turingův test k odlišení počítačů a lidí“. Test spočívá zpravidla v zobrazení obrázku s deformovaným textem, přičemž úkolem uživatele je zobrazený text opsat do příslušného vstupního políčka. Předpokládá se, že lidský mozek dokáže správně rozeznat i deformovaný text, ale internetový robot při použití technologie OCR nebude schopen text správně rozpoznat.

CAPTCHA se používá na webu tam, kde je potřeba rozlišit lidské uživatele od robotů – například při vkládání komentářů, při registraci apod.

Staci hodit si to do googlu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    15.12.2009

Povodný

Díky za odpověd to jsem chtěl vědět protože to slovo slyším poprvé

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chachi
    Registrovaný dňa
    06.08.2009

Povodný

Captcha tomu celému samozrejme už dlho chýbala. Bojím sa však, že to bude obmedzovať tých, čo po nekonečnom klikaní nebudú vedieť tú captchu prečítať (a prosím vás, nezavádzajte tie .... fonty, milion farieb, otočenia o x stupňov, prečiarkovanie písmenok, case sensitive a podobné nezmysli- pekne čitateľne)

Ak by na to potom niekto natrafil tak môžte poslať screen- celkom rád by som sa pozrel na to, ako to bude celé vyzerať
    Svoje chyby si plne uvedomujem. Ak sa vám na mne niečo nepáči, kľudne napíšte :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa okamzite!!!!
    Registrovaný dňa
    18.06.2009
    Lokácia
    Martin/Praha

Povodný

nechcem sa ta dotknut admine ale vazne som sa trosku musel pousmiat nad tvojim postom

budeme vzdy jeden krok pred programatormi botov aj v pripade, ze tieto programy budu modifikovat.
    nikdy nemoze byt policajt krok pred zlodejom tak ako to plati v zivote tak aj tu v tomto sa hlboko mylis.tymnevravim ze som nejaky programator botov

Je mozne, ze po zaciatocnej faze uplatnime aj automaticke tresty (zmazanie armady, vyprazdnenie skladov, vymazanie dedin...).
    pre boha to vazne ? taklze chybne vyhodnotenie resp zle rozpoznanie a program si sam vyberie trest..rano pridem nic som naspravil a acc v prdeli ? no dakujem pekne

dalej by ma zaujimalo co sa stane ze som lognuty na acc ale nie som pri nom tj necham zapnuty pocitac a idem na pivko alebo podobne...vyskoci mi kontrola a ja nic ?

nechcem tu zase vyplakavat ale travian ma byt o ludoch a nie aby som pisal blbosti do ramceka

a zatial posledna vec...znamena to ze post MH sa zrusi ?
    a dalsi zabity rok http://imageshack.us/f/35/sk2l.png/
    spomienka na sk1
    http://img832.imageshack.us/img832/8143/screenshot2010051311004.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

To vsetko malo byt v otazkach, nie v diskusii...

pre boha to vazne ? taklze chybne vyhodnotenie resp zle rozpoznanie a program si sam vyberie trest..rano pridem nic som naspravil a acc v prdeli ? no dakujem pekne
    Ano vazne...Ak budes hrat bez botov, tak sa ti CAPTCHA neobjavi. Ak teda chces hrat s botmi, tak prosim pekne
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Strana 1 z 10 12345678910 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania