Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 16

Téma: pokus

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný pokus

Drahý bratia, sestry, bratanci aj sesternice, drahý okoloidúci.
    Cez moju izbu sa prehnala Beethovenova siedma symfónia, a ja som zaspal skor akoby svetlo preslo 600 000 kilometrov. drichmal som ako batoľa. Na druhý deň som to zopakoval, a zaspal som skôr akoby sa Chuck Norris dotkol lakťom svojho nosa. Stále som tomu nemohol uvetiť, a tak som to skúsil aj na treťí deň. Výsledok bol taký, že som zaspal akoby ma guľkou do čela trafili, a rano, ked ma zobudil budik, som zaspal akonahle som ho vypol (z rukou položenou na ňom). Zaspal som do školy, ale zistil som, že veda je zauímavá. A ešte zauímavejšie bolo, že si pamätám pravdepodobne všetky sny ktoré sa mi snívali počas experimentu (3-4 denne... nočne), čo sa mi zvyčajne nestáva. Tak by som vás rád požiadal aby ste si večer pred spaním, alebo počas spánku pustili túto skladbu. a potom napísali či ste lepšie zaspali, a či si pametáte sny. Nájdete ju tak, že do najznámejšieho internetového prehraváča obrazu a zvuku zadáte Karajan - Beethoven Symphony No. 7 (má to vyše pol hodiny).

Prípadným účastníkom ďakujem, a vecte, že na vás nezabudnem pri predávaní Nobelovej ceny.
    Bohovia sa zbláznili, ja som sa zbláznil. (no.20,5)
    NEHRAM SK2!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.04.2009

Povodný

ok dnes to skusím a napíšu
    Zničen aspon 3medaile :(

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    31.08.2009

Povodný

pustím.. ty si to puštal cez sluchátka?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2010

Povodný

no jo a ked v noci nespim ale utocim ??..a co to ma spolocne s travianom ??

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

pustal som to normalne cez reproduktor,
    a z travianom to nema spolocne nic.
    no a ked v noci budes farmit, tak to mozes skusit rano
    NEHRAM SK2!

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

mudrland ty si riadny mudrlant je to veľmi pravdepodobné že si pamätáš sny čo sa ti snívali keď si spal len vďaka Bétovenovi :/ Podla mňa to bolo tým, že si sa sfetoval
    (že si sa sfetoval som usúdil z toho že si počúval Bétovena). A po druhé nechápem ako niekto môže zaspať pri takom zábavnom songu ako je Karajan - Beethoven Symphony No. 7

myslím si, že keď sa ti prvý krát pri tej hudbe snívali sny tak tie ostatné 3 razy boli len o psychike a zdalo sa ti aj to čo sa ti nezdalo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.04.2010

Povodný

vyskusam to.. rano dam vediet

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

dahoman, ty si expert...
    som uplne cisty, takze fetovanie neprichadza do uvahy. bol to uplne normalny den.
    "pokus" sa nekonal naobed, takze to ze som zaspal neje nic vinimocne, ale zauimava je ta opakujuca sa rychlost... tzn. nespal som LEN koli betovenovi... a zaspal som uz aj pri songu od Behemoth, takze ziadna slava-ale to nemalo ziaden efekt.
    snivanie ma zauima, takze o tom viem dost vela. ak sa dokaze ze to funguje, tak by som sa zase pustil do pokusov o lucidne snivanie. prestal som z tym lebo vysledky boli velmi kratke (niekolko snovych sekund) a mal som velky problem z pametanim si snov. betoven to mozno vyriesi :P

a ked sa pokusis to tu rozoberat, pride King Kong a odkusne ti hlavu
    NEHRAM SK2!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

mudrland
    Mna zarucene dostane do komy toto:
    Herbert VonKarajan - Berliner Philharmoniker / Tchaikovsky: Concerto for Piano - Richter, for Violin-Ferras
    ale sny si nepamatam
    Naposledy upravil netto; 27.04.2010 o 16:41
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný

ja si myslim ze tato tema bola zalozena namesacnym userom ktory zaspaval pri tejto skladbe

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania