Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 30

Téma: MS v hokeji 2010

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.11.2008

Povodný MS v hokeji 2010

Stará známa téma čudujem sa že tu ešte nieje na tento rok

Tak ju otvorím ja Hned sa aj opýtam aký máte názor na to odvolanie brankara minutu pred koncom v zapase proti rusom kde to nemuselo byt kedze sme hrali presilovku a bolo jasne ze za minutu sa musia dostat k puku dorazilo ma ked za stavu 3:1 a 11 sekund pred koncom tam stale rankar nebol vsak to by bol skoro dalsi zbytocny gol...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa blažo
    Registrovaný dňa
    28.03.2010
    Lokácia
    Kopčany

Povodný

nečakal som že s takým teame aky mame sa rusi budu báť o výhru. navic to je uplne normalne odvolat brankara pred koncom ked to je o jeden gol. to je vabank bud daju alebo dostanu . prevkapili slovaci , a proti bielorusom možeme byt rádi že bielorusi su ako mi , ked vyhravaju prestanu hrát , keby bol niekdo silnejsi uz by si naskok drzal.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Gunner
    Registrovaný dňa
    05.12.2009
    Lokácia
    HC 05 BANSKA BYSTRICA

Povodný ehm

nemas to jedno ci prehrame 1:2 alebo 1:3 ci 1:4,5,6 na vysledok si nikdo pamatat nebude ale na zisk bodov hej to,predsa je vacsia sanca 6 na 4 ako len 5 nasim moc presilovky nesli a vidis nakoniec sme dali zrd nebyt 6 hracov mozno by sme nedali ani zrd ale keby bol v brane este budaj tak ktovie ci by sa este nieco nestalo za tych 50 sek. no bol to risk,hlavne bojovny vykon a vcera tiez proti bielorusom vysli presilovky nasi sa zomkli a z 0:2 otocili na 4:2 supeeeeeeeer ,z kazachmi vyhrat tak mame potom 3 body do osemfinalovej skupiny

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

ja si myslím,že hráme celkom dobre a hlavne je dobré,že sa môžu ukázať mladý hráči teším sa na dalšie zápasy...

a GOLDT tréner asi vie čo robí. ide bud o hop alebo trop- jednoduché a 6-ti hráči majú väčšiu šancu dať gól ako 5-ti
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.01.2010

Povodný

Uz mame postup zaruceny? A kedy budeme hrat z Kazachstanom?A co myslite, dotiahneme to niekde s nasimi hokejstami?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

kde to dotiahneme ? tak ja verím,že do štvtfinále sa dostaneme a tam sa už uvidí kolektív je vraj dobrý som počul od jedného hráča po včerajšom zápase tak sa nechajme prekvapiť
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.07.2009

Povodný

Citovať Originál od TiKi Zobraziť príspevok
    Uz mame postup zaruceny? A kedy budeme hrat z Kazachstanom?A co myslite, dotiahneme to niekde s nasimi hokejstami?
    postup ešte nieje zaručený pretože keď prehráme s Kazachstanom viac ako o 2 góly tak nepostupujeme

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.12.2008

Povodný

podla mna urcite dobre spravili ze odysiel brankar. ved hrali 4 na 6! potom spravili chybu a mali "po chľebe". aa ked par sekund pred koncom brankar nebol v brane, bolo ties dobre. ved naco by tam uz aj lozil a ako sa hovori v hokeji je mozne vsetko (lož)... ale hypoteticky za 3 sekundy sa da dat gol. tak preco to neskuist?
    Bohovia sa zbláznili, ja som sa zbláznil. (no.20,5)
    NEHRAM SK2!

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Hracik
    Registrovaný dňa
    09.11.2008
    Lokácia
    Nové Mesto nad Váhom

Povodný

Na to, že máme team na ktorý neni nikto zvyknutý sú dobrý.
    Napíšte do googlu slovo zlodej a otvorte prvý link :DDD
    http://www.youtube.com/watch?v=94bXt0cVN7Y

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa netto
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    BA

Povodný

Hej hej treba uznat aspon snahu co je pre man ako fanusika podstatne ...
    https://www.youtube.com/watch?v=I7HahVwYpwo

Strana 1 z 3 123 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania