Strana 10 z 14 PrvýPrvý 1234567891011121314 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 91 do 100 z 139

Téma: report SK3,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.01.2010

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

To je log z pred pol roka?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.01.2010

Povodný

gyurcsani neviem naco to primitivne komentujes,je to log zovcera a proste som poslal to co som mal
    a narozdiel odteba server dohram,hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Citovať Originál od Zbysek Zobraziť príspevok
    gyurcsani neviem naco to primitivne komentujes,je to log zovcera a proste som poslal to co som mal
    a narozdiel odteba server dohram,hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Prepac nechcel som sa ta dotknut. Proste som od hraca na konci sveta ktory skoro vobec neutocil cakal nieco viac.
    Mas pravdu. Narozdiel odomna dohras server. Aspon nieco

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

gyur ci ako sa volas neda mi tiez reagovat a plne suhlasit s prispevkom dole...si proste majster svojho remesla...klikac no.1...a hlavne strateg a nostradamus v jednom...si nieco spominal ze offky su nam zbytocneani by som nepovedalale to je tazko s niekym kto nema prehlad o tom co sa tu deje........

Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Zbytocne bolo myslene tak ze buracky nepouzijes na konkurencny DS kedze vsetky boli spolocne kym sa neoddelili od vas TWF ktorych osud je uz asi specateny. Nikdy som o sebe netvrdil ze som klikac no.1 ale posielat armady na dediny hracov v tejto faze hry ma cisto len motivacny charakter kedze ziadny z obrancov nedisponuje offkou co by ste chceli zmazat. Pripada mi to tak ze ked sa najde hrac ktory defuje tak tam nasypete armady nech je z nich aspon aky taky osoh. No a kazdeho by asi mrzelo keby sa jeho armada vyparila pri restarte servra.
    Verim ze je na servri este kopec buraciek a myslim si ze kopec ani nedostane sancu sa niekde rozflakat. Ale to je len moj nazor aby si ma zas neskor neoznacil za Nostradamusa
    PS: Na to aby si vedel ako tento server dopadne nepotrebujes byt Nostradamus.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

ofky su zbytocne, agonys si uz moze trepat co chce

jemu sa este podarilo si ju zbytocne oplieskat, ale vacsina nebude uz ani to mat kde

ich najchytrejsi vodca mesiac pre koncom nevedel pochopit naco idu VM na jeho hlavnu
    a niekto ako agonys sa snazi presviedcat, ze ofky su uzitocne, lebo nicia hlavne tyzden pred koncom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

koniec koncov jedine preco som tu je uz len jeden posledny log, ktory bude a ja verim ze bude celkom zaujimavy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Chloe
    Registrovaný dňa
    04.07.2010

Povodný Bravó

jedine čo k tomuto dokážem dodať je BRAVÓ aj keď ma tu za to niekto určite zdrbe. Opäť sa ukázalo, že nie všetko je tak ako si to väčšina myslí. Naozaj blahoželám Mel & spol za krásnu akciu a dôkaz toho že nepatria do starého železa musí sa im uznať, že zas dokázali zariadiť pár smutných chvíľ súperom

Strana 10 z 14 PrvýPrvý 1234567891011121314 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania