Strana 12 z 14 PrvýPrvý ... 234567891011121314 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 111 do 120 z 139

Téma: report SK3,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.10.2009

Povodný

Citovať Originál od Kebooo Zobraziť príspevok
    klinec: velmi pekne logy hlavne ten posledny lebo utocnik urobikl velke straty obrancovy fakt pekne
    diky ale ani v jednom som neni osobne ale aj ten sem raz hodim tieto som sem hodil aby to tu nzyvalo praznotou

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

Citovať Originál od otazka Zobraziť príspevok
    ofky su zbytocne, agonys si uz moze trepat co chce

jemu sa este podarilo si ju zbytocne oplieskat, ale vacsina nebude uz ani to mat kde

ich najchytrejsi vodca mesiac pre koncom nevedel pochopit naco idu VM na jeho hlavnu
    a niekto ako agonys sa snazi presviedcat, ze ofky su uzitocne, lebo nicia hlavne tyzden pred koncom

To co za hluposti tu taras?..Ano..ty uz vies teraz,ze su offky zbytocne..no ok..je to tvoj nazor,ja ti ho neberiem..Ale jednu vec viem..bola by to nasa hlupost,keby sme nemysleli trosku dopredu.Ano..bude onedlho koniec..chvalabohu za to..ale,este stale je tu dost hracov,ktory si v zatisi klikaju..netusime mozno ani kde su a co su to zac,ale jedno viem,ze ked sa ukaze...no..tak skus hadat naco nam asi tie offky budu?Pre teba mozno tazka otazka
    A v podstate..este stale nie je koniec.Vela prekvapeni uz nebude,ale budeme sa snazit,aby radsej nebolo uz ziadne...to vravim len za seba..Uz sa fakt tesim na koniec..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

iste, ja viem kde pojdu utoky este prv ako ich hraci odkliknu

pises o uplnej inej situacii ako ja, takze si mimo

Citovať Originál od kassandra Zobraziť príspevok
    no ok..je to tvoj nazor,ja ti ho neberiem..
    cie nazory tu kto pise? samozrejme, ze je to moj nazor, koho by bol? pre mna taras ty s touto prazdnou frazou

K tomu, ze musime mat ofky, lebo nevieme ci spojencom zase neprepne a nepojdu na nas, to je svata pravda, na to su uzitocne. Akurat keby ste si to so spojencami takto rozdali, mali ste to vediet dopredu, je to sportovejsie, ako do aleluja intrigovat (to nemyslim teba, lebo to vezmes osobne), vymyslat nudne monopoly a nevediet ci vydrzia a susit of na akesi 'mozno', 'co ak', 'ktovie'...

Ale vsetci vychadzaju z toho, ze DS stavaju spojenci, cize jeden velky grupak a ofky sa vyparia.
    Nieco ako: nehrajme futbal, po polcase si posadajme na travu, vyhlasme sa vsetci za vitazov, lopty zahodime a bude krasna laska namiesto skaredej rivality.

Ak su vase spojenectva nestabilne, kopec prazdnych hlav o ktorych neviete co spravia zajtra, tak samozrejte, suste of, vsak cely ten grupak aj zo zvyskom travianu je zalozeny na strachu, potom su uzitocne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

toto je tema Report report SK3
    tak ak nejaky mas sem s nim a nespamuj
    __________________________________________________ ____________________________________
    doteraz ti nebolo jasne, preco je haeduan vhodnejsi na zhadzovanie divu (na zhadzovanie divu sluzia katy) ak pises o grupaku min. vek to nebolo o nic ine

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2010

Povodný

V prvom rade nemam slov na prispevky co sem dava "otazka" a ked uz som v tejto teme, tak hodim jednu vychytavku offky na tienoveho bojovnika

http://travian-reports.net/sk/report/83703a02b51

Zablokovaný
    Registrovaný dňa
    16.11.2009
    Lokácia
    v panelaku ale budem mat dom

Povodný

celkom pekne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

k teme: ma niekto log od Peter-forfun?

k diskusii: neverim ze koniec pride tak skoro, tie odlozene offky co tu maju hraci sa raz rozbehnu a ktorim smerom sa nechame prekvapit najviac offiek ma IP takze uvidime, bo ak porusia nejake spojenectvo tak sa im to nemusi vyplatit, v celkovom dosledku vyhraju aj tak, ale po dalsich tyzdnoch vzajomnych katovackach...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    06.05.2009
    NWK

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa First
    Registrovaný dňa
    03.03.2010
    Lokácia
    Žilina/Meder

Povodný

hmm predchadzali tomu aj dake dalsie utoky? ved taku deff si kazdy posklada aj za pol dna
    avatar zodpoveda tomu co casto vidim na traviku.. have a nice game :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    06.05.2009

Thumbs up

div padol o 2 stupne, a obrana bola redukovana dost casto... to uz aj ja mam army na div jak kukam
    NWK

Strana 12 z 14 PrvýPrvý ... 234567891011121314 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania