Strana 15 z 19 PrvýPrvý ... 5678910111213141516171819 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 141 do 150 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

jojo pekna arma

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

ha ha , vôbec nič nezbúrali ani o jeden stupeň ani hradby nešli dole o nič
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa data
    Registrovaný dňa
    06.05.2009

Povodný

No a je to tu... Cardo ty jeden sibal, dostal si ma riadne ... Ale len si dorovnal skore... Sme na tom 50 na 50.... Este by ma zaujimalo kto kazdy o tom vedel kurna ze som sa nechal tak odrbat.... A gratulujem superom, vidime sa po restarte...

data
    NWK

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.10.2009

Povodný

hradby dal geralt o level dole...predpolsedny utok to bol...perun je perun mozno ak by jojo mieril na div tak by dal level a chvilku by sme este museli stavat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    12.09.2010

Povodný

Chtěl bych se s vámi rozloučit. Těm co hrajou na dalších serverch nebo už nikdy hrát nebudou přeju hodně štěstí. Byla čest s vámi se všemi hrát.

S pozdravem

Smoučík&Sucellos

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.05.2010

Povodný

ale chvalabohu nedal, lebo keby dal, tak by dopadli aj belvoluky a možno aj iný...

... nože sa pochváľte, čo malo dopadnúť a nestihlo...mňa by to fakt zaujímalo... to fakt nemyslím ironicky

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný

Gyurcsany, som rada, ze si sa mylil.

Sevo, pekna praca - vdaka aj za nepriamo zucastnenych

skoda riesit tieto army (pripadne ich ciele), ked vieme, za akej situacie vznikali ... Akurat mi neda nepochvalit pekny beton pri artiku - aspon niekto sa zabavil Opat raz vyhral server artefakt.

Na zaver, gratulujem vsetkym, ktori sa citia byt vitazom

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

asi toto tam malo doraziť od belvoluky-ho

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný Div - koniec hry

Milí hráči, chcem sa tiež poďakovať za hru ako spoluhráčom tak aj súperom a pogratulovať k postaveniu divu. Vyhrali tí ktorí si to ozaj zaslúžili či už ako spojenci pri stavbe divu tak aj jednotlivci.
    Zapotil som sa riadne tento vek ale stálo to za to. Ak by bolo nejaké nezávislé stretko hráčov SK3 rád by som sa ho zúčastnil. Vážim si nových priatelov ktorých som získal či na našej strane tak aj na strane protivníka a skláňam klobúk pred Kassandrou s ktorou sme na skype prekecali nemálo riadkov a hlavne nad jej oddanosťou, silou a schopnosťou podielať sa na vedení takéhoto spoločenstva ludí. Aj napriek vzájomným sympatiám ktoré sme si vytvorili by nikdy nevypustila zo svojej aliancie citlivú informáciu k čomu patrí môj velký obdiv. Moje správanie bolo totožné. Bola to práve Kassandra a Fun323 ktorí mi nakoniec uštedrili ranu z milosti a ukončili moje trápenie a boje v tomto veku po čom sa môj účet vyparil. Ešte raz ďakujem všetkým za hru. Pre Kassandru: "Iba skutoční priatelia zanechávajú stopu v tvojom srdci a ja ju tam mám angel " Ďakujem

Ferdinand

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

vdaka taktiez za hru a par prijemnoneprijemnych chvil hlavne v rannych hodinach
    co tak si ist dat beh a trosku zasportovat

Strana 15 z 19 PrvýPrvý ... 5678910111213141516171819 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania