Strana 5 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 41 do 50 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

pre tebou islo zjavne kopec hracov

kedze to je jediny z dvoch divov, co stavaju dve mensie nezavisle aliancie, ktore sa nepodrobili, na ktory moze tych 500 hracov z tymi nasusenymi ofkami z IP,GT,... utocit

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

neviem o nikom...zeby isiel predomnou...skor to bolo slabsie deffnute. .neriesim...uloha splnena

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

zacal si sam riesit, kto siel pre tebou, tak netrep

osobne viem o viacerych co sli pred tebou.
    a nezalezi ci minutu alebo tyzdne predtym.

napr. zacal Princ, hodil sem aj log

mal vacsiu armu ako ty a potom boli dalsi tiez s este vacsou armou ako ty.
    neda sa jednej aliancii proti desiatim neustale branit, doplnat obrana, defovat hlavne
    kedze su len zo dva DS mensich aliancii, a hracov z IP, GT, bodiek je zo 500 z nasusenymi ofkami, niekto co ma trochu rozumu a aj ho pouziva si to domysli

jedine, ze by si pred niekym kto nevie aka je situcaia na sk3 alebo rozum nepouziva chcel machrovat, ako si zhodil div zo 43 na 0 a nik nesiel pred tebou, hehehe

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

skoda preskoda, ze jedine Princatko sem hodil log

len robim to co mam robit v tejto hre a niecim machrovat prosiiim ta s cim tu ides ? kde si to videl ? to ze mal niekto + army ako ja osobne si to samozrejme vazim a cenim hracov co si vedia zabezpecit peknu buracku na DS ...

uz to tu bolo spominane ;;; tato hra sa hraje na div ... jedine riesenie kde som to mohol poslat ... HD ma uz v tejto faze velmi nezaujimaju ... nepotrebujem aby sa mi vratila offka domov

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Chloe
    Registrovaný dňa
    04.07.2010

Povodný ach jaj

no akože tiež moc nechápem tu pýchu IP,GT & spol nakoľko pýšiť sa logom zo zbúrania divu "priemernej aliancie" (citujem samotného agonysa) nie je nič čim by som sa chválila ako je jasné že pokiaľ ide jedna "priemerná aliancia" proti spolku XY hráčov že po určitom čase neustáleho narážania to niekde už fakt povolí a padne je od začiatku jasné a ničím nezaujimavé

skôr by som asi pochválila staviteľov na dive "priemernej aliancie" že ten div dotiahli až na taký level aký dotiahli pri tých útokoch a možnostiach "priemernej aliancie "

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

to ze niekto presiel na stranu niekoho ineho, tak to ja za to nemozem ;;; to ze sa niekto obratil chrbtom ally, ktora bola pre neho viac ako domovina ani za to nemozem a pycha hmmm skus si pozriet ako su ine fora zapratane logmi na DS a ver, ze niektore ani nestoja o to aby sa dalo na nich pozriet a nik to nekomentuje sposobom: je nas malo, fnukanim a pod. ty tu pises o nejakej pyche kazdopadne je to normalna vec, ze sa chce hrac podelit o nieco...je pravdou ze Travian nie je len bojova hra, ale ... kludne ti hodim odkaz na rapid s hrou Simcity

__________________________________________________ ___________________________________

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Chloe
    Registrovaný dňa
    04.07.2010

Povodný

to že niekto prešiel na stranu niekoho iného je jedna vec no škatuľkovať automaticky celú "priemernú alianciu" je vec úplne iná

nepochopil si o čom som hovorila podľa mňa si zaslúžili stavitelia u andromedy rešpekt už len z dôvodu tlaku čo naň bola a to nehovorím ufňukane alebo zo smutne proste je to fakt.

Vážiť si treba aj súpera aj spojenca čo žiaľ tu na fóre IP,GT & spol asi nevie nakoľko to stále vyústi do jednostrannosti. Nezaškodil by akýsi nadhľad už len z dôvodu že ide o hru a nie o život :P

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný Daj si pohov kamoš - pretlmocte si do mnozneho cisla, vdaka :)

Po dlhom case sa pripominam

Pokusim sa ponuknut moj skromny pohlad na vec, napriek tomu ze travian nehram uz nejaky ten piatok a dianie na sk3 sledujem sporadicky. Som v kontakte s uzkou skupinkou hracou, ktori sa postavili na hlavu (ja som ich nazvala blazni z sk3, touto cestou ich vsetkych srdecne pozdravujem - kazdy mi je sympaticky ako clovek, ktory sa vie povzniest a nepridava hre vacsi vyznam, ako v skutocnosti ma. Su to skveli ludia, kazdeho jedneho si vazim, aj ked nie vzdy to tak na nasich chatoch vyzera Tito blazni (lebo sa vymykaju profilu tuctoveho zavislaka) sa rozhodli dat svoje sily dokopy prave na zaver servera a ist svojou vlastnou cestou. Ale o tom neskor.

Aby sme sa dostali k podstatu veci - tento server je len dalsi velky grupak. Jedna z hlavnych pricin terajsieho stavu je nedostatok kvality Kvantum hracov ma na haku, alebo jednoducho nie je schopne spravit nieco viac, nieco pre kvalitu - potom to tak vyzera, ked sa par schopnych ludi s "dostatkom" guraze dohodne, ze si budu klikat ako jedna velka rodina. Kvantita im to ticho toleruje a ked nie, je zastrasovana, pripadne vysmarena. Z toho vyplyva, ze za terajsi stav mozu takpovediac vsetci zucastneni. Gratulujem velkym vitazom - mate byt patricne na co pysni

O nejakom preliezani hore alebo dole nemoze byt reci. minerva bola pripad - bola si ista jedinou kartou, ale nedala jej to patricne najavo a tak zacali pracovat zakulisne tahy a ludska fantazia neviem, co bolo silnejsie - mozno sa dockame odpovede od pana hlavneho. Dievcina sa uspesne drzala, kym jej z toho vsetkeho s prepacenim nescvoklo. Ani sa jej necudujem - nie je v silach jedneho cloveka robit pat robot. To bola jej druha chyba, ale nech sa jej dari v reale, skoncila jej nocna mora, drzim palce pri odvykacke

Este by sa patrilo hodit maslo na dalsie hlavy, ale skor ako sa dostanem k samotnemu zaveru dovolte uprimne zelanie Zvysku tych nasilenych utocnych armad prajem uspesne hladanie betonu - bolo by na mieste zvazit vlastne divy. Ale pre mna za mna, kludne si ich posuste vo vlastnom maine, zvecnit sa daju aj fotecky Za nejaky ten priplatok aj paradny plagat

Na zaver priatelska rada: ti, co na to nemate, nesnazte sa, lebo inak dopadnete ako jeden ... nech mu je zem lahka, ze vang ... a chodte radsej zbyjat do Terchovej

Snad do skoreho videnia angel

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

skôr by som asi pochválila staviteľov na dive "priemernej aliancie" že ten div dotiahli až na taký level aký dotiahli pri tých útokoch a možnostiach "priemernej aliancie "
    [/QUOTE]

skor by si mala podakovat druhej strane, ze im dovolili postavit DS aspon na taky lvl

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný

agonys, mas uplnu pravdu - ale to len potvrdzuje ubohost servera. Taka aliancia ako TWF, bez slusneho vedenia, patricnej organizacie dotiahne div do pol cesty. A ze ste im dovolili ho naklikat do takej urovne ... ubohe - ak ste taky skvely team mali byt taketo aliancie (ci skor zhluky hracov z jedneho sektora) vymazane pred vhodenim natariek a na milosrdnych bratov a sestry sa nevyhovaraj, nevyznieva to od teba doveryhodne. je na zamyslenie kazdeho vedenia aliancie (najma v top 15) ale aj hracov, ktori sa povazuju za veteranov, ci im taketo vitazstvo postacuje (ja by som sa hambila co i len priznat k hre na tomto serveri) a je vhodne chvalit sa priemernymi utokmi na podpriemerne aliancie

Strana 5 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania