Strana 6 z 19 PrvýPrvý 12345678910111213141516 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 51 do 60 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

ja a vyhovarat saco si sisi? momentalne som samostatna jednotka, ktora zatial funguje... ubohost je to ked po mojom utoku v 7 hodinovom meskani nastali utoky na moj main...no co myslis dobra taktika?
    a drzim palce hracom co cakali na tuto chvilu pomerne dlhy cas, lebo si to zasluzia.minuly vek museli celit ovela silnejsim superom a nevyplakavali sa.niekedy pomoze aj diplomace..ews tebe davam restecp...vidime sa

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa bodik
    Registrovaný dňa
    24.12.2009

Povodný agonys, agonys :D

Ako hladam tak hladam, mozem si oci vyocit, ale pojem vyhovarat sa sledujem len v tvojich prispevkoch. Momentalne samostatna jednotka - cca mesiac, toto by si mohol tvrdit, keby si sa hral na vlastnom piesocku pol servera, ale jedine, co si par tyzdnov tymto sledoval bola neviditelnost.

Diplomacia ako zbran, to sa hrame na OSN, ja som myslela, ze toto je bojova hra ... Diplomacia na traviane ma sluzit jedinemu, to co sa na sk3 tohto veku nepodarilo - efektivne delenie sil. Ale tu, co sa naslo, ze vie aj hrat sa tak obavalo vymazovu, ze sa to kompletne spojilo a stanovili si omnoho jednoduchsi ciel - "nepriatela", ktory nepochopil logiku hry a nedostavil sa na stanovene miesto v stanoveny cas. Tuto stranu to nijako neospravedlnuje, a ani nehadzem smetie na tvoj konglomerat. Ja som len povzbudzovala k zamysleniu nad vzniknutou situaciou. To, ze si sa ty zamyslel verejne a tymto sposob - fajn ...

Respekt - najskor by si nejaky musel mat, aby si ho mohol odovzdat, nemyslis Einsteine?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

drzte sa, prosim temy
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

mno jedine co nas spaja je asi datum regnutia sa tu...nemozem hodnotit rozdelenie sil na to je ina tema a o efektivite velmi pisat tiez necem...teraz to ma ten spravny efekt...skus nieco o DS popisat...

a respekt som nedal tebe...nepoznam ta
    ews patri RESTECP

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.04.2010

Povodný

wow ine konšpiračné teórie o IP,GT tu čítam, minulý rok bolo IP v takej pozícii ako "priemerne ali" a nesťažoval sa nikto tento rok sa priemerne ali idu vyplakať ako ich je malo a nabit si ego ako to daleko dotiahli .. ale aspon zaujimave čitanie
    a k tym vysušeným offkám.. sú už take vysušené ze ich nárazovy vietor z vašich blábol zlomí

ale vratme sa k DS vedie stale veverka79 lvl 76

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

sak co som pocul tak sa uz nasusene offky zacinaju nudit a same od seba utocia vo velkom na spojencov na mainy, no co ked je nuda tak je nuda, tez by som robil asi to iste ked enemy tiaden tak si strelit aspon do spojenca nie?

jj veverka stale vo vedeni, uvidime dokedy

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Samotar
    Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

Jojko neviem kto si a odkial si informovany ale som jeden s tych ktory utocili na spojenca zial koli pohotovej (podla mna unahlenej a nafuknutej) reakcii mi bola zmazana hlavna dedina a to chudatka moje sekerky (103k) ususilo az tak ze sa rozpadli na prach skor nez zautocili a ktomu ze utok na "spojenca" len tolko mskt-a som nikdy nebral ako spojenca a nikdy nebudem, co clovek nezrobi preto aby skoncil znova prvy v pop a este k tomu ako bonus na vyhernej strane.

cEEr

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

jo samotar presne na to narazam, nevravim co ty beries ako spojenca a co nie, ale je to tak zariadene spojkom ze je tvoj "spojenec" uff to som nevedel ze uz nemas hlavnu dpc... a tak som sa tesil na logy a druhy tvoj kamos ako? tiez uz nema hlavnu? btw kolko ti zrala arma? dake info kolko koni a tak, ze co si to vlastne stratil

Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

103k sekier 27k teutonov 2k baranov a 6k katov
    Zrala nieco okolo 225k
    Kolegovi zrala nieco do 200k len ma o dost viac strojov

Registrovaný dňa
    04.10.2009

Povodný

http://www.ulozisko.sk/obrazky/320139/Off_sk3.png