Strana 8 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 71 do 80 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný :)

vies ako ked strcis niekde (do ....) priemer drota 3cm a vyjde z (....) tenka snurka o priemere 0.10mm

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

Citovať Originál od Samotar Zobraziť príspevok
    Mskt k tomuto vsetkemu len tolko:

Prepac ze som sa ja tak netlacil do riti babovi a sevovi ako ty, mal by som v IP vacsie slovo a spojko s wog by zjavne nebolo. Lenze niekto ma tendenciu zradit/podrazit niekto zas tendenciu strcit sa tam kde je to najbezpecnejsie
    lenze kto umi ten umi
    klobuk dole znova je z teba vitaz

cEEr
    Tak..ale toto si prehnal.Nevies co vsetko tomu predchadzalo...ani ja to presne neviem.Vedia to len ti,co su priamymi ucastnikmi.Toto je uz skor osocovanie..to tu fakt nepatri.A svedci to skor o tvojej ubohosti ceer,nehnevaj sa
    Viem,ze si nahnevany,ze ti ten utok nevysiel..noo..hold,mohol si protestovat proti tomu spojku aj tym,zeby si od nas odisiel.Ale ostal si,ostal si a v klude sa u teba naklikala ta arma,co tam bola.Takze uz skludni hormony..toto tu uz fakt nepatri!
    Co sa stalo stalo sa..ale je fakt,ze mskt tu nikoho neuraza..na rozdiel od teba.Kazdy hrame ako vieme,ako na to mame..kazdy bojuje svojimi zbranami.Ale urazky...to volia uz len ti,co nemaju na ine..nemaju ziadny iny argument.
    Takze klidek..nechcem sa hanbit za hraca,co hral pod IP.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný môj pohlad na dianie na sk3

Tak by som aj ja chcel trošku dosť prispieť do komunikácie a ozrejmiť niektoré fakty. Sledoval som dianie na serveri ale aktívne do vedenia som sa nezapájal. No napriek tomu som disponoval s drvivou vacšinou informácií čo sa dialo. Pre ozrejmenie ako to ja vidím a niekoho to zaujíma môže čítať ďalej. Je možné že v niektorých momentoch sa mýlim alebo niekoho urazím kto si to o mne nemyslí ale to je vec taká, ako to ja vidím a čo som poskladal z mozajky informácií čo sa ku mne doniesli. Na začiatku servera bol nápad od electroid ktorý vznikol na základe toho že sa na server má lognúť viac dobrých hráčov hrajúcich na iných serveroch taký že sa nespraví hned aliancia Archangels ale sa potichu dočasne upraceme do roznych aliancií a až po čase sa vytvorí naša známa aliancia. Toto malo predísť tomu aby sa noví hráči z iných serverov vyvŕšili na hráčoch z A tzv. áčkaroch za účelom konečne túto alianciu položiť na kolená. Ja som tento nápad nehodnotil kladne a bol som za vytvorenie ally Archangels hneď aj som na to poukazoval na našom fore ale nadšenie z dobrého nápadu electroid moje stanovisko zatlačilo do zabudnutia. Electroid sa mala neskor zapojiť aktívne do hry avšak jej súkromie a povinnosti to nakoniec nedovolili. Dosť vážny bol aj fakt že sa nás logla asi 1/3 z povodného zoznamu skalných Archangelov. Tento systém nás hned v zárodku zbavil možnosti náboru kvalitných hráčov čo bolo pre Archangels tiež dosť osudné. Vec potrebovala riešenie a tak vznikla ally WoG kde sa postupne začali sústreďovať skalní ale aj noví hráči. Na fóre a skypechate to doslova vrelo príspevkami a dobrou náladou medzi všetkými hráčmi. Vedenie aliancie WoG si prácu robilo dobre avšak s informáciami pre hráčov čo sa deje neplytvalo vzhladom k možnosti prezradenia doležitých vecí súperom. Hrači a prevažne noví ktorí neboli naučení na typ monokratického vedenia aké nastolila v 1. a 2. veku electroid toto ticho a len direktívne povely vnímali negatívne a strácali doveru k vedeniu. Vedenie (samozrejme bez electroid ktorá jediná bola schopná tento štýl velenia zvládať bravúrne s tým že mala pre hráčov aj milé slová a pochopenie a nie hned negatívne reagovať a odpisovať hráčov) sa potýkalo s narážkami a postupnými odchodmi hráčov. V tejto chvíli sa naskytla možnosť že sa predsa len electroid pripojí aktívne k hre a nie len občasné kliknutie na účte čo dodalo energiu mnohým hráčom a hlavne tým nespokojným a tým ktorí už prišli do konfliktu s dosavadným vedením že sa nakoniec vytvorilo Archangels. No povinnosti v reale electroid znova donútili k pasívnej hre a vedenie v Archangels sa striedalo ako na bežiacom páse podla toho kto zrovna chcel priložiť ruku k dielu. Nespokojné a urazené vedenie WoG-u a skalného wogu z českého servera zostalo u seba a povodná myšlienka neskoršieho vytvorenia Archangels sa pre všetkých nekonala. Zámerne nespomínam názvy účtov aby sa niekto neurazil pokial si to text evidentne nebude vyžadovať. Tí ktorých sa to týka sa tu vidia určite. Vedenie WoG-u sa túto absenciu informovanosti aj v závere snažilo riešiť ale potýčky a ľudská hrdosť to už do povodných dobrých kolají nedala. Dokonca sa povodné vedenie z časti dopustilo toho že na novovzniknuté A útočilo z iného účtu a cenné informácie o účtoch a aj špionoch boli do IP a GT a spol presunuté čo som tušil ale dnes to mám na betón potvrdené od fakt dobrého zdroju čo mi je velmi lúto. Ano WoG dostalo zelenú a totálny klud od protivníka. K tomu účtu piro ako bolo spomínané že prečo nie je WoG ale WG mám presnú informáciu a to že povodný majitel to prestal hrať a účet prebrala bývalá hráčka archangels s novým podpisom krvavá Mery. Nebola to Havranka ani Apex kto zobral vedeniu práva na alianciu ale bola to práve ona Mery kto to spravil a bolo to po tom čo bola informovaná ako sa WoG voči A zachovalo. Samozrejme disponovala informáciou len z jednej strany a nemala možnosť konfrontácie ale samotné dianie na serveri ju o správnosti konania ubezpečilo a zaútočila na účet mskt007 a pár dedín skatovala. Až vtedy bola odveta zo strany WoG-u alebo už WG a nie ako píše mskt007 že po tom ako im zobrala práva na alinciu. Prítomnosť Havranky a Apexa bola v premenovaní hlavnej pirovej dediny a chvílkové vstúpenie Havranky do tejto aliancie WoG kde zostal piro čo mal byť tak trošku potmehútsky dráždivý ťah proti WG. Výsledný efekt bol samozrejme totálne skatovanie účtu piro. Vyjadrenie mskta007 zo začiatku bolo že na A sa nepojde lebo to zakázal. Neskor sa šlo s novým výrokom na pravých A sa nepojde. A tak sa A skatovalo zo všetkých možných strán kde sa dalo a k zadosťučineniu že Archangels bude zničené došlo s plnou parádou. Mne osobne je len lúto že sa Electroid nemohla tento vek zapojiť do hry. Verím že spád udalostí by nabral iný smer a hra by bola zábavnejšia možno na oboch stranách a vela ludí dnes už znepriatelených by si radi ešte na skype priatelsky popísalo. Tak ako vnímam posledné deštrukčné útoky na top POP hráča je to že ide za určité zadosťučinenie aj od hráčov z IP spoloženstva ktorí prekukli taktiku a sposob hry WoGu a dovod zotrvania v hre. Na margo výrokov a chvál aké boli msktom007 tu napísané dodávam, že nie vždy sú priatelia tí o ktorých si myslíš že sú a nie sú zas zlí tí o ktorých si o tom dokonca presvedčený. Ferdinand

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.01.2009

Povodný

Mne sa paci, ako mskt vzdy pise tak trochu urazene, az ma clovek pocit, ze mskt je vzor cestneho hraca na traviane To sa mi paci, svojim sposobom ti za to velmi fandim a paci sa mi to, vies, ze ja som taketo taktiky vzdy ocenoval. Prakticky bez namahy a utokov vyhras dalsi server, tento jeden utok dozlatkujes a uz nie su ludia, ktori by sa na teba odvazili ist Takze congratz Este som len zvedavy na tvoji offku

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

dobre zhrnutie ferdinand

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Zial musim len suhlasit

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    06.01.2010

Povodný

az na to ze mas asi malo inf ked zhrnul len ally WG a ARCH... cakal som trochu sirsie pojatie, a ked sa to tak vezme tak sa da to iste napisat skoro o kazdej ally tu, kazdy sa musel dakomu pchat dakde aby sma sa na konci nudili a videli stavat div len spojenecke ally

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    03.04.2009

Povodný

Ferdi, dobré shrnutí.. až na to, že tam je pár nepřesností, jako třeba, že z účtu piro na mě útočil hráč apex ne krvavá mery, wog na ačka neútočil (mimo odveta masar/jogy), protože maťo-terror nebyl ve wog a na souhlas se nás neptal, ale to už je asi fuk.. důvod setrvání ve hře jsem psal dole, tak sem pls nedávej tvoje smyšlenky, které jsou asi i reakcí na tvůj blok na mém skype

cante - ano, nelíbil se mi tvůj styl hry a slyšel jsi to ode mě mockrát, teď jsem se dokonce dozvěděl, že i moje podezření, že jsi měl prsty v katnutí divu hunts bylo oprávněné.. prostě to co nyní převládá v travianu mě už nebaví.. to už s normální hrou nemá nic společného.. btw. další server nevyhraju já, ale stevino, protože to už nedozlatkuju a tím se taky s travianem loučím..

jo a offka je v prdeli, protože jsem přišel o více jak 50k seker (20k při čistkách a 30k při hloupém farmení)
    Server cz9 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 08.07.2008)
    Server cz10 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 02.08.2008)
    Server cz14 - 1. místo - WoG-the best of (ukončeno dne 26.10.2008)
    Server sk3 - 1. místo - mskt007 (ukončeno dne 13.9.2009)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný Tak toto mi "chýbalo"

Tak miláčikovia, som tu týždeň nebol, ale o nič som zrejme neprišiel...

@jamek: Kecal som s "pôvodným" majiteľom účtu jamek v začiatkoch a myslím, že napriek tomu, že sme nemali žiadne informácie o sebe z minulosti, komunikácia bola na vysokej úrovni a bola to pre mňa česť. Ak si však (ten hráč, ktorého myslím) vypadol z ďaľšieho diplomatického diania a nemal všetky info, mal si sa opýtať. Mohol si pokojne aj mňa, určite by sa viacero vecí vyjasnilo...

@Ferdinand: Nepoznám ťa ako človeka ani ako hráča. Viem, že si bol slušne v popke a to pri kvalitnom hracom potenciále vie určite narobiť paseku. Vážim si, že si si dal robotu s príspevkom a snažíš sa zo svojho pohľadu uviesť časť pozadia z formovania najsilnejšej ally v ére sk3. Ale... bla bla bla

Keby tu bola Iren? Keby sa regli všetci čo mali? Keby, keby, keby? .. keď nemohla hrať Electroid, tak ste nemali skúšať jej formu vedenia ally. Pre boha, do kedy to tu budeme čítať? "Áčka" v prvej polovici servera vládli v TOP20 POP ukazovateľoch, čiže silné individuálne účty, ale v organizovaných akciách to jednoducho nezvládli. Veď to neni hanba, ani ľudská tragédia (poslednú vetu mierim na všetky strany "konfliktu").

@Samotar: Tak tu sa musím priznať, že netuším, s kým mám tú "česť". Liezť mne a sevovi do riti?!?!?! ... toto už čo je za úbohé tvrdenie? To skúšaš na nás nejaké dejstvo z gréckej drámy To si sa potom riadne minul povolaním. JA hrám na účte babo a píšem veci, ktoré si môže mnoho ľudí jednoducho overiť. Tak si daj pohov a píš, čo je pravda, alebo len stoj v pozore a šúchaj nohami!

@mskt: Si po mne, alebo aj viac (nepočítal som príspevky, môžme sa opýtať ) hanlivo spomínaný na tomto fóre. U mňa to chápem - frustrácia hráčov, rozčarovanie, dopadnutie na zem... - u teba to bude asi z iných vekov, lebo v tomto veku tomu naozaj nerozumiem. Čo už Dávaš k tomu živnú pôdu - presne ako ja - tvojimi reakciami na tomto fóre.. len sa na tom pobav, veď o nič nejde

@cant, Slavoslav: Chlapi, no tak. V tomto veku nevidíte do viacerých zákulisných vecí, nemôžte hneď súhlasiť s najdlhším príspevkom na strane len preto, že s pár bodmi súhlasíte

@otázka: Ako sa hovorí po anglicky: last but not least Teba začínam mať celkom v obľube. Uvažujem, že si skúsime na tebe na nejakom spame vytvoriť profil osobnosti. A ty nám potom povieš, ako sme ďaleko... z toho čo som zatiaľ zachytil:
    • Je jedno o čom je diskusia, ty si stále hudieš svoje - fantazmagória
    • Tým svojim nezmyslom už nemôžeš veriť ani ty, lebo si odporuješ - rozdvojená osobnosť
    • O technike a praktikách na traviane - čiže o traviane - ani netušíš - travianovský (nový termin hurá) skrachovanec
    • Píšeš pekne, píšeš spisovne, dokonca úhladne, ale dávaš viac dôraz na formu ako obsah - Narcis

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.10.2009

Povodný totálny omyl

Ďakujem mskt007 za pochvalu k zhrnutiu ale tak ako si ubližoval luďom čo ťa mali v podstate radi tak v tom pokračuješ. Ľudské hodnoty Ti absolútne nič nehovoria a tvojím písomným prejavom ktorý býval na úrovni si zrejme zaposobil aj na iných ktorí tvoje vlastnosti ešte nepoznajú. Stále platí posledná veta mojho predchádzajúceho príspevku. Babo určite nepozná podstatu veci čo sa dialo vo WoGu a preto sú tam tie chybné výroky dokonca nepochopil k čomu smeroval moj príspevok. Nebolo to k hre ani k prehre ale viac menej navodenie behu udalostí čo viedlo k zadosťučineniu formou katovania tvojho účtu a mylných výrokov kto za tým stál ako konatel. Toto je verejné fórum a písal som to aj v takej forme kde súkromné veci ako blokovanie skype skutočne nemá miesto. Je fakt že si ma blokol skor ako ja teba ale potreboval som vedieť kedy si on line keď Mery posielala na teba útoky. Ďakujem za bloknutie predsa je to len viac úcty ako zmazanie. Ja som sa priklonil k tomu druhému. Už tu prosím ťa Apexa a Havranku do toho nepleť. Vyvŕšil si sa na nej ako v podstate na každom kto ti pravdu povedal do očí tak už tu to skutočne nie je treba. Veď ešte ja som Mery učil ako najlepšie dať útoky do sekundy lebo jej to po roku už vypadlo. A to ospravedlnenie alebo vyvinenie sa z útokov terrora To hádam nemyslíš vážne. Ved ty si financoval ten účet a dzamba len žasol na čo bol použitý. Tak ako vždy budeš mať potrebu reagovať ako posledný a s bludmi si presadiť svoje ale čo už všeliakí sme.

Strana 8 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania