Strana 9 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 81 do 90 z 181

Téma: DS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.12.2009

Povodný

Citovať Originál od kassandra Zobraziť príspevok
    Pises,ze my si dovolime na "priemernu alianciu".Tak ti to trosku osvetlim.
    Ale jednu vec ti musim zdoraznit...vzdy som prizvukovala nasim hracom,aby si svojho supera vazili!
    Ale supera,co si to aj zasluzi.Minerva urobila par dost zlych tahov...ty o tom nevies,ale ja ano..a nie som sama.Vedenie aliancie TWF sa vsemozne snazilo dosiahnut spojenectva ako s Gt tak aj s IP.Dosiahli to..mohli sa v klude rozvijat,popri nas.Pises,ze sme ich vraj mali uz davno dat dolu..ach jaj.Na spojencov sa neutoci.A na zaver sa nam mila minerva a spol z ally TWF obratilo chrbtom,vraj chcu,aby to tu este "rezonovalo"...noo..preco nie,vsak v pohode.Ale..preco sa cely cas schovavala pod nasimi kridlami?A tym padom u mna iste stratila vsetku doveru..hoci jej vela nebolo,kedze ja ju poznam z minuleho veku-Minervu.A tak isto stratila doveru aj od aliancie Gt,tak ako proti nam,tak sa postavila aj proti nim..kedze sme spojenci.
    Hned na zaciatok, mne si sympaticka kassandra, nie nejako obzvlast, ale nic proti Tebe nemam.
    Vazit si supera a podobne, to Ti aj verim, a take sa mi paci.
    Musim to pisat takto popredu, nie je tu moc ludi co si to domyslia, tu su vacsinou frustrovani skrachovanci (nie navonok, navonok sa im trebars aj dari), a je to dokola ta ista pesnicka: kto niekoho kritizuje, tak ho musi nenavidiet (ved koho mam rad, s tym si predsa budeme lichotit). proste blbci co nevedia nic o laske, nic o vztahoch a nic o zivote.
    takze dokola: ked idem niekoho kritizovat, tak nie preto, ze ho nenavidim, alebo ma skatoval

Pises o Minerve blbosti.
    Je to jeden z mala hracov/iek, ktorych sa da vazit, nech robi ake chce chyby.
    Ak uzavrela spojenectva s najsilnejsimi, tak z hladiska diplomacie je to sikovny tah, ale ty ju zaroven kritizujes, ze nie je diplomaticka a urobila "niekolko zlych tahov". Tak co? Skor to druhe je pravda, lebo ona nehra tuto hru v zakulisi, neintriguje, proste viac zabavy a hry, ako politiky a diplomacie. Minerva urobi skor chybu a potom sa ospravedlni, ako by zo strachu nerobila radsej nic alebo predtym dlho rozmyslala ak nemaju Tvoju doveru impulzivni ludia, to je v poriadku, no co. Dufam ze si o nej nemyslis nic horsie... pre svoju impulzivnost moze niekto nakoniec zle dopadnut...
    Ze chcela aby to na konci "rezonovalo", to chceli vsetci.
    Pravda okrem baba, ktory sa zas chcel zviditelnit tymto dosial nevidenym zlepencom na DS.

A samozrejme, Minerva sa spojencom neobratila chrbtom. Len odmietla babov diktat, za co jej patri obdiv!
    to niekto bez vlastnych nazorov samozrejme nepochopi
    A samozrejme, ze sa jej ho nedostalo, tu odvahu postavit sa za svoj nazor, aj proti presile ked treba, nik neobdivuje. tu sa skor obdivuje ako je niekto sikovny a "vyplakavaju mu farmicky" (=100x slabsi) a podobne ubohosti.

A uz vobec sa "nepostavila proti spojencom", naopak byvali spojenci len zato, ze odmietla vstupit do jedinej aliancie a postavit DS pod ich diktatom a nazvat ho babovym menom, alianciu TWF hrdinsky s presilou katovali cele ucty co stavaju div, ostatynych hracov, isamotny DS. Desatnasobna presila. Kedze zostala jedina, co sa nepodrobila.
    Nebyt jej tak by tu ani nijaky log na katovacku DS nebol

Najlepsie keby sa vyjadri Minerva a trebars povie, ze pisem o nej blbosti, ale povedala si o nej svoj pohlad, tak tiez som povedal svoj.
    Bodka.

Na vitazstve s desatnasobnou presilou nie je nic hrdinske. Najhorsie je, ze aj v hre aj tu maju najviac priestoru individua co tvrdia, ze je a keby len to, oni chcu byt samozrejme este za to obdivovany.
    a este im tu ma clovek povedat svoju prezyvku v hre, vsak inak by chceli znamosti u adminov, lebo oni sa za kazdu kritiku urazia, aby ho mohli skatovat. samozrejme s presilou.

Ale v hre, pristup viac zabavy a hry ako zakulisia, politiky "diplomacie" je pre mna spravny a podla negativnych reakcii na server sk3 kde sa vsetko udialo v zakulisi a na serveri absolutne nic, aj pre ostatnych. ja som len na rozdiel od ostatnych jediny, kto vidi priciny.
    nech si samoluby babo moze pridat do mojho profilu: 2x narcis

dlhsi prispevok ako som chcel, chcel som este napisat 3 pochvaly, nabuduce.
    bol by som rad aby urcite individua na mna nereagovali. pisem to len pre tych par jedincov co su na urcitej urovni, maju zmysel pre cest a pod.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

Citovať Originál od otazka Zobraziť príspevok
    Hned na zaciatok, mne si sympaticka kassandra, nie nejako obzvlast, ale nic proti Tebe nemam.
    Vazit si supera a podobne, to Ti aj verim, a take sa mi paci.
    Musim to pisat takto popredu, nie je tu moc ludi co si to domyslia, tu su vacsinou frustrovani skrachovanci (nie navonok, navonok sa im trebars aj dari), a je to dokola ta ista pesnicka: kto niekoho kritizuje, tak ho musi nenavidiet (ved koho mam rad, s tym si predsa budeme lichotit). proste blbci co nevedia nic o laske, nic o vztahoch a nic o zivote.
    takze dokola: ked idem niekoho kritizovat, tak nie preto, ze ho nenavidim, alebo ma skatoval

Pises o Minerve blbosti.
    Ak uzavrela spojenectva s najsilnejsimi, tak z hladiska diplomacie je to sikovny tah, ale ty ju zaroven kritizujes, ze nie je diplomaticka a urobila "niekolko zlych tahov". Tak co? Skor to druhe je pravda, lebo ona nehra tuto hru v zakulisi, neintriguje, proste viac zabavy a hry, ako politiky a diplomacie. Minerva urobi skor chybu a potom sa ospravedlni, ako by zo strachu nerobila radsej nic alebo predtym dlho rozmyslala ak nemaju Tvoju doveru impulzivni ludia, to je v poriadku, no co. Dufam ze si o nej nemyslis nic horsie... pre svoju impulzivnost moze niekto nakoniec zle dopadnut...
    Ze chcela aby to na konci "rezonovalo", to chceli vsetci.
    Pravda okrem baba, ktory sa zas chcel zviditelnit tymto dosial nevidenym zlepencom na DS.

A samozrejme, Minerva sa spojencom neobratila chrbtom. Len odmietla babov diktat, za co jej patri obdiv!
    to niekto bez vlastnych nazorov samozrejme nepochopi
    A samozrejme, ze sa jej ho nedostalo, tu odvahu postavit sa za svoj nazor, aj proti presile ked treba, nik neobdivuje. tu sa skor obdivuje ako je niekto sikovny a "vyplakavaju mu farmicky" (=100x slabsi) a podobne ubohosti.

A uz vobec sa "nepostavila proti spojencom", naopak byvali spojenci len zato, ze odmietla vstupit do jedinej aliancie a postavit DS pod ich diktatom a nazvat ho babovym menom, alianciu TWF hrdinsky s presilou katovali cele ucty co stavaju div, ostatynych hracov, isamotny DS. Desatnasobna presila. Kedze zostala jedina, co sa nepodrobila.
    Nebyt jej tak by tu ani nijaky log na katovacku DS nebol

Najlepsie keby sa vyjadri Minerva a trebars povie, ze pisem o nej blbosti, ale povedala si o nej svoj pohlad, tak tiez som povedal svoj.
    Bodka.

Na vitazstve s desatnasobnou presilou nie je nic hrdinske. Najhorsie je, ze aj v hre aj tu maju najviac priestoru individua co tvrdia, ze je a keby len to, oni chcu byt samozrejme este za to obdivovany.
    a este im tu ma clovek povedat svoju prezyvku v hre, vsak inak by chceli znamosti u adminov, lebo oni sa za kazdu kritiku urazia, aby ho mohli skatovat. samozrejme s presilou.

Ale v hre, pristup viac zabavy a hry ako zakulisia, politiky "diplomacie" je pre mna spravny a podla negativnych reakcii na server sk3 kde sa vsetko udialo v zakulisi a na serveri absolutne nic, aj pre ostatnych. ja som len na rozdiel od ostatnych jediny, kto vidi priciny.
    nech si samoluby babo moze pridat do mojho profilu: 2x narcis

dlhsi prispevok ako som chcel, chcel som este napisat 3 pochvaly, nabuduce.
    bol by som rad aby urcite individua na mna nereagovali. pisem to len pre tych par jedincov co su na urcitej urovni, maju zmysel pre cest a pod.
    Podla tohto tvojho prispevku je normalne zradit? ze vtedy to ma svoje grady?...ach jaj,s tebov veru nic nechcem mat...a zbrklost sa ospravedlnit neda..za istych okolnosti ano,ale clen vedenia by si na to mal davat pozor,lebo svojim konanim berie zo sebov vsetkych hracov svojej aliancie..presne tak ako sa stalo s TWF.A podla teba je to dobry tah diplomacie,schovat sa pod kridla silnej aliancie a potom sa proti nim postavit?..myslim,ze to ani hrdinstvo nie je....myslim,ze to ma svoj vyraz,taketo spravanie,ale momentalne ma nenapada..a je to v podstate jedno,tak ci tak si ty budes tvrdit svoje hmm.
    Z tvojho prispevku je velmi citit nenavist voci IP a babovi...nehnevam sa vobec na to,ze tu pises..ale snad sa mozeme aj branit a oponovat ti..ci nie?Lebo si sa tam vyjadril,ze ani si nemozes dovolit tu prezradit svoj nick v hre.Vzali sme to na vedomie,ale nechci od nas,aby sme ta nechali na nas kydat,tak na to zabudni.My sa tu aspon ozyvame pod vlastnymi nickmi.
    Nevies skoro nic,co sa tu dialo a preco sa to dialo.Spolocenstvo Ip je zlozene z viacerych hracov z minulych serverov sk3..bol na to dovod.Zial,kedze nasi hlavni superi sa v podstate sami znicili vo vnutri svojej aliancie....ten dovod stratil vyznam.Ale..to neznamena,ze sme tym padom mali zacat nicit svoje okolie a postavit sa chrbtom k svojim spojencom.
    A..nemal by si tu ani prispievat,kedze nechces,aby ti na tvoje prispevky reagovali hraci...napis potom len tym,o ktorych postoj stojis

Jaaj..a este minerva..nie je to zla hracka,mas voje kvality a ja jej ich neberiem,viem velmi dobre,ze ked chce spravi aj nemozne...ale..zial..je to klbko nervov..a to sa aj preukazalo..ako aj v minulom veku,tak aj tu.Len s tym rozdielom,ze tu stiahla so sebou aj svoju alianciu...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    24.12.2009
    Lokácia
    Preshow

Povodný

ews myslim, ze je uplne zbytocne sa vynadrovat k tejto osobe (otazka) kedze si fakt mysli, ze ostane tajnou...ale nechaj ju nech sa pekne vyrozprava, poopravuje chyby a trosku si vymasti
    babo sa pekne trafil: travianovský (nový termin hurá) skrachovanec

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    20.11.2008

Povodný

babo, prave preto stym suhlasim, ze sa ten prispevok tykal A o ktorych aj ked nemam uplne info predsa len nieco viem a sledoval som ich formovanie tento vek od zaciatku, viem co sa pisalo na ich forach a ako si napisal je to keby bolo keby no stym planom sa co viem zacinalo, k ostatnemu dianiu sa vyjadrovat nebudem pretoze tam naozaj nemam ziadne info okrem zbezneho prehladu (a posledne mesiace uz ani to nie)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa babo
    Registrovaný dňa
    11.07.2009

Povodný

Citovať Originál od Slavoslav Zobraziť príspevok
    babo, prave preto stym suhlasim, ze sa ten prispevok tykal A o ktorych aj ked nemam uplne info predsa len nieco viem a sledoval som ich formovanie tento vek od zaciatku, viem co sa pisalo na ich forach a ako si napisal je to keby bolo keby no stym planom sa co viem zacinalo, k ostatnemu dianiu sa vyjadrovat nebudem pretoze tam naozaj nemam ziadne info okrem zbezneho prehladu (a posledne mesiace uz ani to nie)
    jj, ja som bral tvoj súhlas ako k celému Ferdinandove príspevku. O tom, čo píšeš zasa nemám šajnu ja

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa xiller
    Registrovaný dňa
    28.05.2009

Povodný

otazka: chlapec ty si uplne mimo a nevies ani s kym hras poboku

Ak uzavrela spojenectva s najsilnejsimi, tak z hladiska diplomacie je to sikovny tah, ale ty ju zaroven kritizujes, ze nie je diplomaticka a urobila "niekolko zlych tahov".
    ano toto bol jej jeden sikovny tah,

Pises o Minerve blbosti.
    ...
    Tak co? Skor to druhe je pravda, lebo ona nehra tuto hru v zakulisi, neintriguje, proste viac zabavy a hry, ako politiky a diplomacie.
    ze viac zabavy tak to ma dostalo ..nechcem tu davat nejaku postu ktoru pisala ale len v nasej aliancii najdem 4-5 hracov ktorym vypisovala uplne detinske nadavky a urazky.

a tu je ten jej horsi diplomaticky tah. Ked sa rozhodla stavat div samostatne so skupinkou ludi tak je samozreme ze si ten div musi aj ubranit - o tom to je a na to sluzia vojackovia tu nejde o to najrychlesie vyklikat div. Ak chcela konkurovat W mala si najskor pozhanat aspon ciastocne zabezpecit aku taku obranu a myslim ze to nieje nerealne .. ako napr v prvom veku cardo nazbieral z uplnych lamiek cely sektor hracov co vyskladali velmi pekny def na div. Ale ona skocila rovno do ohna a este je za to hrdinka z vasho pohladu .. a preco? ze koli hrdosti? skor koli sebeckosti a radsej padnut ako sa s niekym delit o vitazstvo

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2009

Povodný

Citovať Originál od xiller Zobraziť príspevok
    ...ako napr v prvom veku cardo nazbieral z uplnych lamiek cely sektor hracov co vyskladali velmi pekny def na div.
    nie ze by na tom este nejak zalezalo a patri to skor do mytov a legiend, ale v tom dive cardo a jeho druzina hral podruznu ulohu, bol do spolocenstva stavitelov pribraty ako posledny, nebolo to jeho dielo... tym ale nechcem spochybnovat jeho prinos ako hraca a agitatora, ktory tam ako clovek priniesol naozaj vela a aj na dive si odsedel svoje a bez neho by sme to tak daleko urcite nedotiahli, ale za nitky tahal niekto iny (nie, nebol som to ja, keby ma chcel niekto obvinit, ze sa tu vychvalujem:P)

no a ked uz pisem, vyjadrim sa este k TWF, minerve a otazkovym vyrokom... najviac ma fascinuje slovne spojenie babov diktat a ze sa mu minerva nepodvolila... no neviem, po prebrati natariek sme sa s babom dohodli, ze vsetky natarky spojencov dame do jednej ally, aby sme vedeli, ktore su nase, aby to aj spojenci vedeli, aby sme si napr. neutocili na vlastne, proste bezna vec... tak bola napisana sprava, ze vytvorila sa takato ally, prosim vstupte vsetkym, ktorych sme povazovali za spojencov (sry babo, ze mne sa uz nechcelo a nehal som to na teba, mohol to byt sevov diktat a ty z obliga, zase si ty ten zly ) no a reakciu minervy pozname, za nerpiatela sa takpovediac pasovala sama, ze sak nech je este troska vzruso... no tak sme tam opliekali par nasich nadbytocnych armad, aby bolo viac zita do divu, ale ziadna ucelena organizovana akcia... a TWF sa aj s minervinymi nervami zrutilo jak domcek z kariet...

otazkaesatnasobna presila. Kedze zostala jedina, co sa nepodrobila.
    Dokola tu stale niekto vyplakava, aku mame presilu, ze sme sa vsetci spojili a svorne si stavame a pod. nuz, asi si nikto nepamata, ze takato situaciu tu nebola vzdy a ze sme si ju predsa vybojovali. pred artefaktmi tabulky ovladalo T-UK a WOG, pozerali na nas zhora a dotahovali si nas, vysmievali sa nam. po artefaktoch, ked sme ich ziskali podstatne viac ako opozicia, sa nam smiali, ze sme si porozbijali offky na nataroch a teraz nas rozprasia, cize este v polke servra nebolo o nicom rozhodnute a stali sme vtedy my proti presile. no potom nasledovali 4 mesiace neustalych offenzivnych akcii (spolu cca 30 ucelenych akcii len v ramci IP, GT ma off bodov este viac a svoje si odmakali aj spojenci na severozapade), co dospelo do tohto stavu... do akej miery prispelo katovanie t-uk a ich tlak na wog na naplnenie spojenctva k rozpadu spojka a naslednym hadkam aj vo vnutri wog, neviem posudit, ale som na zaklade informacii co mam presvedceny, ze to isty vplyv malo... takze som presvedceny, ze postavenie, ktore mame, sme si vybojovali a teraz to nezahodime len koli tomu, ze sa to niekomu nepaci. ved predsa sme tazko makali na tom, aby sme mali pri dive klud a postavili ho co najrychlejsie...

uf, ale toho zo mna vypadlo a to som povodne len chcel poupravit historicku nepresnost

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa GYURCSÁNY
    Registrovaný dňa
    16.01.2009

Povodný

Pekne napisane sevo
    Akurat ze ja som sa nikomu nikdy nesmial a nepodcenoval (neberem v uvahu "lamky" mi denne pisali aky som **** a ze si ma najdu a zlyncuju na ulici za to ze som im vyhladil usadlost).
    No a v podstate to je jedno ale nechapem preco stale pouzivate slovne spojenia "vyplakavat, nariekat, vyhovarat sa" v spojitosti s vasou pocetnou presilou ktora bola evidentna. Bola a co. Vzdy ked som o tom pisal tak som to tu daval ako fakt, nie ako vyhovorku. Nikde nieje napisane ze sa musi bojovat v pomere 1:1.
    No a k TWF. Podla mna vam zahrali do karat, nie? Spomunul som si teraz na jeden prepis kde niekto z IP alebo GT dost razne tlacil na minervu (a TWF) ze ked sa v plnej sile zapoja proti utokom na T-UK tak budu povazovany za rovnocenneho partnera. Musel som sa traz s odstupom casu na tom zasmiat Mne neboli TWF nikdy sympaticky (asi to bolo minerwou) ale myslim ze ich DS splnil svoju ulohu

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.12.2008

Povodný

zaujimave co vsetko dokazu dospeli ludia riesit a ako to vsetko prezivaju

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.05.2010

Povodný

hansol, že by to bola hra a hra bez prežívania je na ... dve veci

Strana 9 z 19 PrvýPrvý 123456789101112131415161718 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania