Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12
Zobraziť vysledky 11 do 18 z 18

Téma: Dual učty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    28.09.2010

Povodný

Jak psal oriesok - neni to o množství. Samozřejmě pokud farmíš 24/7 je to jiné než když farmíš hoďku denně, ale má to i nevýhody - můžeš naletět, než se sehrajte chvíli to trvá apod. Osobně Dual využívám (někdy i víc) a nestěžuju si. Člověk si přitom i pokecá, pobaví se atd. a samozřejmě si pořádně zahraje. Dualisti dokážou poradit pokud si nejsi sám jistej a navíc víc hráčů má ve hře víc známejch než jeden a že všichni nadávaj - příde ti fér lepší dual nebo robot hmm (teď už je to samozřejmě hlídaný "systémem", ale je to jako z dopingem- výrobci sou vždy o krok napřed). Osobně budu rači hrát proti lidem, kde je lidský factor, kterej může udělat chybu, může se něco stát atd.
    Nejčastěji se mýlí ti, kteří nepřipouští, že by se mohli mýlit

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa nano
    Registrovaný dňa
    03.05.2009
    Lokácia
    Bratislava - Karlova Ves

Povodný

moj nazor: tato hra vyzaduje cas 24 hodin denne, nemozes teda ocakavat ze budes zit "normalnym zivotom! , mam na mysli pravidelny spanok a ine aktivity mimo sveta travianu,

ak to ocakavas a chces ostat normalnym hladas pomoc, zatial nikto v ramci pravidiel inu nevymyslel a tak je dalsi clovek na ucte nevyhnutny, ak to podelis tak na dualistu pripada 12 hodin,

prepac, ale 12 hodin na jedneho denne je tiez dost a opat zijete aj s dualistom "nenormalnym zivotom", opat je tu vychodisko rozdelit ten cas na tri tretiny, pripadne este menej,

preto si myslim ze v ramci toho aby si prezil normalny den, cize spanok, praca, alebo skola, pripadne ine zaluby vo volnom case, je len dobre ak ste traja pripadne styria, - ver mi , den je krajsi ked zazijes viac ako klikanie na ucte,

a naopak ak mas mensi cas na hranie hru prezivas kvalitnejsie a prinasa ti radost, a presne tato tema vznikla pre to ze ta trapi cas ktory tu travis a rad by si chcel aby vsetci mali rovnake sance,
    pravda je taka, ze vsetci ich maju, len ty ich vyuzivas menej ,
    pozrel si sa na to aj z tej stranky ze ludia co ich je viac na ucte si vazia viac volneho casu? a nie aby sa zvyhodnovali,

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    02.09.2010

Povodný Dual

Čo sa týka sledovania počtu hráčov. Fakticky nemožné nakoľko aj keď hrám sám pripájam sa minimálne z 3 IP adries (notebook, mobil, kaviareň).

Osobne som proti tomu aby hralo viac osôb na účte. Uznávam iba klasicky zástup. Ak potrebuješ pripájaj sa cez mobil - napr. O2 Fér + Opera mini (bez obrázkov). Základné veci dokážeš - problém je len s mapou.

Pustiť iného na účet uznávam len keď sa nemôžeš dlhodobejšie pripájať sám (napr. 5 týždňov v nemocnici.) alebo by si niekomu formálne prenechal účet (končíš s hraním a je Ti ľúto mazať účet)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa lukas.svk
    Registrovaný dňa
    20.07.2010
    Lokácia
    LONDON, UK

Povodný

travian je sice hra ale vojenska

neviem si predstavit keby bola niekde vojna a generali by sa dohodli ze si daju pauzu a odpocinu si.
    Ked je vojna tak sa utoci a prosperuje nonstop, ci je noc ci den, ci je niekto chory, unaveny. Na to sa ohlad neberie. V takom pripade je preto menovanych viac generalov, ( v nasom pripade hracov na ucte) aby sa medzi sebou radili a rozoberali taktiky hry, odpocinuli si a pod

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa zeby zase
    Registrovaný dňa
    30.01.2010

Povodný

Citovať Originál od YU.com Zobraziť príspevok
    Ja som spokojny sme na ucte 4 a pohodicka v noci sa pohodlne vyspim, doobeda pokojne skola bez akehokolvek stresu ze by mi niekto rozbil ucet...Co tebe brani nahovorit na to par kamaratov a hrat jeden ucet ? Usetris cas aj peniaze za zlatky.
    comodore
    byvala doba kdy v čr hralo 300 000 hraču ...
    a čím to asi že tam hraje NECELICH 50...

MMo: dat jen jednu IP adresu hotovo jeto sice nefer 1ip ale určite to není tak nefer jako 4 acc..

max dual.. to jo .No ovšem nekdo ten dual ani nepotřebuje ale dava si ho aby dosahoval vysledku jak ti +4 hraču ..ale stejně to nejde zrušit a zlatek ? ani by jim možna tolik neubylo protože by se zase stare generace vratili do hry 300 000 by nehralo ale 150 000 .. je pekne čislo
    nic

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa virtual angel
    Registrovaný dňa
    13.09.2010
    Lokácia
    sektor severovýchod

Povodný

Môj názor je, že si môžeš vybrať server, na ktorom budeš hrať a mal by si si ho vybrať podľa času, ktorý na to máš...

Logicky, keď máš čas hodinu denne, tak nie je veľmi rozumné ísť na speed, ale hrať classic alebo normal...

Ja v neobmedzenom počte osôb na účtoch nevidím nič zlé a ozaj si neviem predstaviť, ako by sa to obmedzovalo. To s jednou IP je podľa mňa blbosť, veľa ľudí má jeden pc doma a druhý v práci a okrem toho počas trvania servera (najmä normal alebo classic) vymení dosť ľudí pc.

Okrem toho je už toľko možností ako zachrániť surky a armádu pred lúpežou (napr. únik vojakov, obchodné cesty), že sfarmiť toho čo zlatkuje je dosť ťažké... A zase tí čo nezlatkujú a nemajú na to čas, by sa nemali hrnúť od počiatku do off, ale mali by myslieť aj na deff a úkryty a majú po probléme.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dano1002
    Registrovaný dňa
    15.03.2009
    Lokácia
    Trenčín

Povodný

Je to blbost, ja sa prihlasim cez tyzden aj z 10 inych zariadeni...To teda znamena, ze hra na acc 10 uctov?
    Blbost...
    Len dnes som sa logol z 4 zariadeni...Takze tak...
    Tretí vek SK1 bol najlepší server v histórií SK travianu. Vďaka všetkým zúčastneným ;)Hral som tam pod nickom Arian
    Ani tento skx nebol na zahodenie :)
    Tampy :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    30.12.2009
    Lokácia
    Trnava

Povodný

samotná skutočnosť že na nejakom účte hrá viac hráčov neznamená že ten účet bude na tom lepšie ako keď hráš na účte sám. tento handicap musíš vyvážiť svojou aktivitou, schopnosťou vyjednávať s nepriateľom, schopnosťou získať spojencov, spoločným plánovaním útokov a obrany. ver tomu, že aj učet na ktorom hrá 5 hráčov a ktorý farmí 24 hodín denne, neodolá dobre spoločne naplánovanej akcii

Strana 2 z 2 PrvýPrvý 12

Pravidlá prispievania