Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 13

Téma: sutaz

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný sutaz

nechcem do nikoho rypat,a neviem komu napisat...ale ak sa nemylim vo vyhlaseni sutaze bol cas stanoveny na 21:00 pricom sutaz skoncila o 20:33...citime sa byt podvedeni,pretoze vyhlasenie sutaze bolo stanovene jasne podla mna....

http://forum.travian.sk/showthread.p...784#post130784

niektore veci mi pripadaju jak z rise snov...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ano, a nezabudnite neupdatnut statistiku dedinu do deviatej ak by sa nahodou nieco zmenilo...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný hanba...

äspon vidime akou cestnostou sa vydava nas TT,co som si myslel aj pred tym..je cely prehnity od hlavy az po paty...neviem od koho ineho ako od clenov TT mame v tejto hre cakat spravodlivost a objektivnost ak nie prave od nich....verim,ze tento prispevok bude coskoro zmazany,pretoze pravda sa tazko pocuva..

zahodnym sposobom sa zastavil cas na serveri v statistikach a poslednych 20 minut nebol aktualizovay,pritom doteraz s tym problemy neboli

o 21:00 boli dediny nasledovne

1. 01.terror zone JeMiToJedno 780 (3-19)‎
    2. ▲▼▲▼▲▼▲▼ Half-Speed 770 (-39|-6)‎

tieto faktky a stav pred 21:00 vieme dolozit aj screenmi pred a po 21:00

VELKE DAKUJEM patri slovenskemu TT

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

teraz cusite jak vos pod chrastou....verim,vsak,ze hladanie spolocnej protiargumentacie zaberie casu

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tjn8
    Registrovaný dňa
    10.09.2010

Povodný

Namiesto neustálych urazkach by si si mal najprv overiť fakty ako či vyhlasovatel súťaže tu je..takže skôr by si mal mať pokojnejšie reakcie pokiaľ nevieš výsledok..snáď ticky to zmení vo váš prospech,ale takýmito reakciami tomu nepomozes skôr naopak.ale držím s vami
    kelevra(skx2 alebo skx3), undisputed, final fantasy, OFFline a ďalších xy nickov, ktoré si už nepamätám :-P

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    14.01.2009

Povodný

nic ine ale rozculenie sa neda...tieto veci sa nedeju prvy krat a pochybne rozhodnutia v prospech niekoho,alebo jasne v neprospech niekoho sa deju pomali pravidelne....a v mojom pripade sa mi takato vec nestala prvy krat

na koho sa treba obratit ak nie na TT s problemom ?

ako "promte" sa riesila situacia s informovanostou ked padal server ?

bohuzial TT sa pasuje do role bohov a nedotknutych..veci co nevedia rozumne argumentovat riesia banmi..

osobne tie zlatky nepotrebujem,tu ide o princip a snahu o nieco zabojovat,za jasne stanovenych pravidiel...

to do 21:00 ocakavam,ze budu argumentovat tym,ze nebolo pisane po deviatej ale do 21:00...to vsak mohlo byt aj o osmej rano.

Pokym somv sak v poziicii akej je TT v traviane,tak by som mal ist prikladom a nie schovavat sa za anonymitu a vyskierat sa na skype,nad tym ako sa daky ony rozculuje na fore a nic nemoze zmenit

Registrovaný dňa
    10.09.2010

Povodný

Určite to napravia ,aj ked by to bolo zase trochu nefér k halfovi,ale podľa pravidiel ktoré boli stanovené ste víťazí vy
    kelevra(skx2 alebo skx3), undisputed, final fantasy, OFFline a ďalších xy nickov, ktoré si už nepamätám :-P

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

no uz sa ukludnite, musi sa k tomu admin vyjadrit

shanna akoby si nevedela, ze statistiky sa nerobia u nas
    Naposledy upravil Vicky; 01.08.2011 o 22:14
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ja viem, ale sutaz sa snad robila u nas, ci? A proste, na mna nechodte s tym, ze to Nemci robia, a ze oni to ukoncili o osmej. Koniec sutaze bol stanoveny na 21:00. Tak nechapem, preco skoncila o 20:00?

Registrovaný dňa
    10.09.2010

Povodný

Ukludnite? To množne číslo akože na mňa?

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania