Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 15

Téma: Trpezlivosť

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    27.07.2011

Výkričník Trpezlivosť

Už ma prestava fakt baviť cely server kovoli vašim vypadkom prichadznam o zlatky (peniaze) zbyčone absolutne mi to znemožnuje hrať travian pretekaju mi sklady predmety v aukciach sa mi predavaju pod cenu a cele to je pomale ! Keby ste sputili aspoň stary server nič nepoviem ale aj speed mal už bežať više mesiaca !

Stále sa vyhovarate na niečo my chceme hrať travian a platime si zlatky plusko atd.
    A ked a slušne niečo opytam tak ma niaky iteligentny moderator odbije zosmiešnujucim sposobom !

Pytam sa je toto normlane ? Alebo slušne ? Osobne by som čakal profesionalnejší prístup.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.07.2009

Povodný

Presne tak, súhlasím..
    Neviem čo k tomu dodať
    Keby raz za čas, ale nie každý druhý deň omg..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

ved vypadok bol oznameny, to, ze nechodite na forum a necitate spravy, zato si mozete vy, vsetky veci su tu oznamene, aj to, ze server bol opravovany a stale je...ako ja chapem, ze vas to stve, tak isto ako nas, ale nic v tom nevieme urobit, akurat tak cakat kedy to v Nemecku daju do poriadku a nezakladajte na kazdy vypadok novu temu prosim vas
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Toto nie je vypadok, ale odstavka, ktora bola oznamena vopred:

http://forum.travian.sk/showthread.p...800#post130800

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.08.2009

Povodný

+1

odpoved typu: "Pracuje sa na tom." neberiem!
    ked sa na niecom pracuje a robi to profesional, ktori to robi 5 a viac rokov tak to dorobi, ale toto je cista dehonestacia ludi, co to maju na starosti a mozu si za to sami
    server zacal pred mesiacom a plna mapa sla par hodin, takze sa na tom nepracuje

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.08.2009

Povodný

Citovať Originál od Shanna Zobraziť príspevok
    Toto nie je vypadok, ale odstavka, ktora bola oznamena vopred:

http://forum.travian.sk/showthread.p...800#post130800
    a cital(-a) si to oznamenie vobec?
    o 16ej na hodinu je o 17ej na dve a pol a viac?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ano citala, a co? Sam si predsa vyssie napisal, ked to robi profesional, nech to dorobi. Tak asi to doraba nie?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.08.2009

Povodný

Citovať Originál od Shanna Zobraziť príspevok
    Ano citala, a co? Sam si predsa vyssie napisal, ked to robi profesional, nech to dorobi. Tak asi to doraba nie?
    slovo profesional je tam podstatne
    ked prhadzujem databazu na nove zelezo, tak musim vediat ako sa to robi a ako dlho to bude trvat a nech nezavadza podobnymi spravami o jednej hodine a o case, kedy zacne

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

jasnacka, sediet pri pc, hovorit drze slova, podcenovat niekoho pracu, je naozaj profesionalne...
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.08.2009

Povodný

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    jasnacka, sediet pri pc, hovorit drze slova, podcenovat niekoho pracu, je naozaj profesionalne...
    ziadne drze slovo som nenapisal a ver tomu, ze viem o com je prenasanie databazy na nove "zelezo"...a zaroven viem, ze si to musi clovek spravit "na necisto", aby to potom vo finale slo, ako ma...a to sa zjavne v tomto pripade zase nestalo, ked to prebieha, ako to prebieha a plna mapa stale (uz mesiac) nefunguje, na co mozu (a aj su) ludia, co do toho dali svoje peniaze, nahnevani...

niekedy by aj bolo celkom dobre, keby si clenovia TT priznali svoju chybu, ktorych ste na svk serveroch uz vytvorili tolko, ze v normalnej firme by ste uz davno neboli a nie sa este medzi sebou obhajovat, aj ked uz na to nemaju ziadne argumenty, lebo Vase chyby sa kopia jedna na druhu

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania