Zobraziť vysledky 1 do 5 z 5

Téma: Problém s pripojením?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    11.10.2009

Povodný Problém s pripojením?

Mám problém pri hraní travianu cez T-Mobil internet.

Nezobrazuje mi mapu, hra sa sama nerefreshuje, pri hrdinovi mi nezobrazuje predmety ktoré má a rôzne iné "drobnosti". Ale keď som pripojený na wifi tak hra beží bez problémov, takže chyba asi nebude v prehliadači, ale niekde inde.

Má niekto podobnú skúsenosť, alebo vie poradiť ako to odstrániť?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

mne robí presne toto isté, akurát že nie som na mobile ale na notese ... novom internet mám prenosný od tých T-ružových

písala som na support ale od včera večera ma ignoruje ... poradí mi niekto tu?
    niečo niekde treba nastaviť ale nemám šajnu čo a kde
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Na travianskom supporte sa momentalne nenachadza ziadny takyto ticket, takze je mozne, ze na to neodpoveda nikto z T-com supportu

Riesenie nie je jednoznacne, je moznost si instalovat Operu, zapnut turbo, vtedy sa znizuje velkost prenosu dat medzi prehliadacom a serverom, potom sa uz zvykne nacitat vsetko.

Problem je v pomalom pripojeni.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa white queen
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Lokácia
    Zvolen

Povodný

neevidovali ste to, lebo hrám na cz ... tam som písala na support v hre, a tu na fórum (pre istou)
    ... dnes konečne po 40 minútovom X-tom telefonáte na zákaznícku linku T-ružových mi to spojazdnili
    ... začalo ma to znova baviť ... takže 28,8 skype, alebo tu ... a znova niečo rozbehneme

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

tak by bolo fajn napisat to na tom fore, kde si to reklamovala, lebo to ze tu napise vyznieva, ze nas support ti neodpisal
    prečítajte si pravidlá fóra

Pravidlá prispievania