Strana 20 z 29 PrvýPrvý ... 1011121314151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 191 do 200 z 285

Téma: Reporty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

pisat mozete, ved o to nejde, ale ziadne nadavky a osocovanie TT
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný poprosim mozme si to vyjasnit v klude opat ste zmazali temu

ak mi date cestne slovo ze mi neurobite nic na ucte dam vam zastup

http://www.travian-reports.net/sk/report/267055c3219

za mnou isiel gulo pozri sa na cas dopadu a zamysli sa koho ste v poslednej dobe vzali pod vase ochranne kridla? uz ta napada nieco? ano bohuzial nas podrazil a podrazil aj vas, ale my sme z toho vytazili to podstatne ze sme s gulo mali presny cas dopadu a sme sa zaradili za vase cistky a pred kecalov hraca cleve, aj tak by vam to nepomohlo lebo za nim sme isli kecalmi opat, a potom nastala situacia ze ste plakali na vsetky strany osočovali MH, suporta, inac ten chalanisko hra na tomto serveri ale z neho nedostanes nic, ani nie je dovod, sa ho nieco pytat si myslis ze vidi kde utocite? ale no tak chlapi, a ze sme vas pochytali? raz si s nami zahras mame uplne iny styl hry a preto ste z toho bolo hotovi, ako ste utocili? ze zrkadlo planoval akciu 2 tyzdne a maloval ju na tabulu, ja som sa vyjadril ze ju snad krese do kamena, a potom si sedim na kave a klikam na tie natarky 12, 12, 12 a zrazu hups natariek je 13, volam okamzite druidovi ten s hrozou zistuje ze po update servera (hned ma napadlo ze ju pridavaju) je natariek 13, posiela kecalov, a ja posielam svoju armu s kecalmi tiez, v blizkej dedine ma vyrobene palice ktore posiela na lupez konkretne 200 vsetky padaju, posielame spehov ktori prechadzaju a natarka je prazdna, akoze padli palice v prazdnej dedine, posiela 50 koni ostrym utokom a tie uz presli potom sme ju cely cas farmili a spehovali v inej teme su reporty z ukecavania, zo 100 na 76, potom ste vy dali z 76 na 53 a nakoniec druid z 53 na 5, a nakoniec ju ukecal, ale co sa nestalo hned po prebrati natarky idu kecali cleveho bez doprovodu, ti padaju na ofke opat report v inej teme a stavia rezku na lvl1, ale kym sa dostavia je tu opat utok cleveho uz nevidime co ide pretoze dofrcalo 47 palic a 2 kecali ktori opat padaju na offke, a rezka stoji a ja dopijam caj popri telefonickej gratulacii druidovi k tretej natarke, inac druid je keketac alias mtu, je to jeden top strateg tejto hry, cize v tomto pripade to bolo riadne stastie z nasej strany dakujem duchpuste PEGAS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

zmiznutie natarky po skatovani na 0 nemusi byt bug nam na cz3 tiez zmizla ked ju skatovali...

to len tak mimochodom diskutujte dalej

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    09.07.2009
    Lokácia
    Prešov/ Snina

Povodný

Ja to Kuchtovi vysvetlím ... Raz stretol Chuck Norris Druida na ulici... Placho sklopil svoje oči a ticho povedal: "Sánka dolu, šéfe!" a potom splynul s chodníkom, aby Druidovi nezavadzal ... Už chápeš? Môžete len tiško čakať, či váš dar v podobe tretej natarky bude Druidom prijatý ...

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný ze druid a sanka dolu

tak toto som necakal, druid sa urehoce, ako fakt knajti mate slabu odolnost, s AMPom sme sa povadili az az, ale TT s nami nikdy nespolupracoval, sice by to bolo fajne mat take zakulisne info, xixi, vsetky info sme ziskali legalnou cestou, a preto podme pokecat a snad sa poucite do buducnosti, ano ti tzv top hraci tu uz bohuzial nie su nechali vas na potapajucej sa lodi

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

Ja to poviem troska jendoduchsie ... ked pisem na suport tak za 24 hodin nedostanem odpoved tu sa to zmaze hned.....sk1 ma stal zhruba 1000 euro mylsim ze z vas sem dal malokto tolko aleoto je jedno mohol som to prepit z kamosmi alebo ist do egyptu aj z frajerkou aj ked tam pojdem aj tak ale mohol ist 2X nejedna sa mi o pegas alebo o hracov ale o pristup a co sa tyka emperora nema tu co robit take su pravidla ci natarka zmizla alebo ste ju katli to mi je tiez uplne jedno ja si klikam sk6 a prajem vam aby ste postavili aspom 30 divov

Ps: naco by tu natarku vracali do hry ked ste ju katli asi hraju snami

RoyKeane: Emperor je support. Iba MH na sk1 a admin maju pristup k informaciam ktorymi nedisponuju ini. On nema ziadne informacie "navyse" ako ho tu niekto obvinuje. Jedina vyhoda ktorou disponuje je taka ktoru ziskal ako hrac dlhorocnym hranim. Ved preto je aj support pretoze je lepsi ako ini a preto vo vela pripadoch vyhrava nad inymi hracmi.
    Naposledy upravil RoyKeane; 16.06.2012 o 16:34

Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

preco nadavas? myslis ze nas nestvalo ze ju pridali gulo skoro rozbil krcmu ked som mu to zavolal, ano je to bug mala ostat s pop nula, nemala zmiznut to je asi jediny problem na ktory sa mozte stazovat, a poprosim pokecajme ale nenadavajme im, mne mozte, som DOSPELY

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

asi jediny kto tu ma rozum je duchpuste, robia vam tie nadavky dobre ci co, aj do IP mi doslo, ale vsak ja som trpezliva prijemnu hru
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

tebe nemam dovod nadavat......jednoducho to posrali oni ked sa katla mala tam zostat namiesto toho nas natahovali 30 hodin.....mohli sme prebrat inu alebo sm emohli vymyslat nieco ine......len nech mi nikto nehovori ze to je nasa chyba.....fakt som tu z toho znechuteny mohol som teraz lezat pri mori alebo v krcme pod stolom z usmevom na tvari....nejdem tu uz nic komentovat an nic podobne vela stastia

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    16.06.2012

Povodný

Citovať Originál od toreto3433 Zobraziť príspevok
    Ja to poviem troska jendoduchsie ... ked pisem na suport tak za 24 hodin nedostanem odpoved tu sa to zmaze hned.....sk1 ma stal zhruba 1000 euro mylsim ze z vas sem dal malokto tolko aleoto je jedno mohol som to prepit z kamosmi alebo ist do egyptu aj z frajerkou aj ked tam pojdem aj tak ale mohol ist 2X nejedna sa mi o pegas alebo o hracov ale o pristup a co sa tyka emperora nema tu co robit take su pravidla ci natarka zmizla alebo ste ju katli to mi je tiez uplne jedno ja si klikam sk6 a prajem vam aby ste postavili aspom 30 divov

Ps: naco by tu natarku vracali do hry ked ste ju katli asi hraju snami

RoyKeane: Emperor je support. Iba MH na sk1 a admin maju pristup k informaciam ktorymi nedisponuju ini. On nema ziadne informacie "navyse" ako ho tu niekto obvinuje. Jedina vyhoda ktorou disponuje je taka ktoru ziskal ako hrac dlhorocnym hranim. Ved preto je aj support pretoze je lepsi ako ini a preto vo vela pripadoch vyhrava nad inymi hracmi.
    A mne je ukradnute ci je suport nema tu co robit! ked je tak dobry hrac nech robi suport na vsetkych serveroch ale nie natom kde hra.....

Strana 20 z 29 PrvýPrvý ... 1011121314151617181920212223242526272829 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania