Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 14

Téma: Travian info web

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa TrAlBeTiTa Sp
    Registrovaný dňa
    11.02.2011

Povodný Travian info web

Zdravím
    Nedávno som sa začal zaoberať tvorením webu, tvoril som ho hlavne pomocou Adobe Flash, no vypršala mi licencia tak musím chvíľu počkať pokiaľ to vyriešim, tak som si s tým dal chvíľu pauzu a skusil som tvoriť web normálne bez flashu, tak ma napadlo podeliť sa o skúsenosti /samezrojme nie len moje ale aj ostatných, ktorý budú mať záujem/.
    Tak design webu je už hotový a niektoré témy tiež, píšem tam hlavne ohľadne veciach, o ktorých sa nedočítame v Travian answers a podobných weboch, ako je napríklad odolanie proti nájazdom natarov v šedej zóne, stratégie, ako správne a efektívne narábať so zlatkami a strieborňakmi a podobne. Taktiež by som tam chcel pridávať rozhovory s TT a niektorými hráčmi. Na webe stále pracujem a hľadám ľudí, ktorý by mi pomohli s písaním stratégii, rozhovormi a podobnými vecami aby tam boli nonstop aktuálne informácie a nie 10 ročný rozhovor.
    Bohužiaľ mám webhosting, ktorý podporuje vo free forme iba 10 podstránok takže treba šetriť miestom, no oproti druhým podporuje veľmi dobré funkcie a taktiež reklamu, takže ak by sa mi tam pdoarilo pichnúť dáku reklami, ktorá by vyniesla aspoň tých 20E mesačne tak by som upgradol verziu a mali neobmedzený obsah. No, to nechajme na neskôr
    Taktiež tu bolo dosť záujemcov ohľadne Travian novín tak aj tie by tam mohli byť. Tak hľadám ľudí, ktorí by sa radi podelili o svoje skúsenosti, alebo dali nejaké dobré návrhy na témy. Taktiež ak začiatočníci pridávajte sem príspevky s vašimi námetmi, ktoré by sme tam mohli rozobrať.

T.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa jeronimo
    Registrovaný dňa
    02.12.2009

Povodný

zarobit na reklame z webu 20€?mozno za rok, dva, ale urcite nie hned aj to bude musiet poriadne monetizovat... a ohladom hostingu, mozem ti ponuknut svoj. gratis, vymenou za backlink v hlavicke
    sk3 druhý vek B.N.D.L ally +=A2=+
    sk3 tretí vek Pred4tor ally EX2-legion
    ts6 prvý vek Ph34k ally +=A=+
    ArchAngels forever

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa tjn8
    Registrovaný dňa
    10.09.2010

Povodný

20 eur nie je problém stačí tam mať návštevnosť

Registrovaný dňa
    11.02.2011

Povodný

Ako 20 euro nie je problém ak tam bude dáka ta náštevnosť aspoň čo som pozeral aký majú cenník iné weby.

T.

Registrovaný dňa
    02.12.2009

Povodný

nastevnost mozes mat aj 10000 UIP denne, ked ti nebudu klikat na zobrazene reklamy... navyse nebude jednoduche zacielit reklamu, kedze sa bude jednat o game info web len o jednej browser hre... prevadzkujem cca 150 MFA webov, tak nieco o monetizacii a reklame (PPC) viem
    ArchAngels forever

Registrovaný dňa
    11.02.2011

Povodný

Ak sa nemylím tak to čo som pozeral tak bolo cena: --> napr: 0.20$/ za jedno kliknutie webu.
    A ešte jedna fasa vec: http://forum.travian.cz/showthread.php?t=113242 môže mi niekto potvrdiť z vedenia že to platí?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no vzhledem k tomu ze to byl tenkrat befel od nemcu, ze to mame prelozit a zverejnit, tak si pis, ze to plati -.-

Registrovaný dňa
    11.02.2011

Povodný

Díky moc

Registrovaný dňa
    02.12.2009

Povodný

Co můžete?
    - můžete používat jméno hry, logo Travianu, texty či obrázky z Travianu, pokud na webu napíšete, že veškerá práva na tyto obrázky či texty patří TravianGames
    - můžete si vytvořit design webu založený na originálním herním designu, ale nesmíte ho celý zkopírovat. Texty a vzhled musí jasně dávat najevo, že TravianGames nejsou správcem webu, nekontrolují jeho obsah a nejsou v žádném případě nějak spojené s obsahem nebo tvůrcem webu

Co nemůžete?
    Vaše stránka nesmí obsahovat nelegální či urážlivý obsah či porušovat práva dalších stran. To znamená, že nesmíte zejména:
    - falšovat přihlašovací stránku Travianu, která vypadá jako originální a svádí lidi k domněnce, že je to přihlášení do hry
    - nesmíte vytvářet loginy, které přesměrují hráče do Travianu
    Další omezení:
    - vaše stránka nesmí obsahovat žádnou formu reklamy (např. Google ads, reklamní bannery, vyskakovací okna)
    - nesmíte využívat stránky o Travianu k vydělávání peněz (a už vůbec vaše fansite nesmí být komerční službou či vyžadovat peníze od uživatelů)

Pokud váš web nebude splňovat tyto podmínky nebo v případě jakýchkoli pochybností o něm si vyhrazujeme právo kdykoli zrušit povolení k používání veškerého obrazového či textového materiálu Travianu!
    takze ak to chapem spravne, ak tam nepouzije original travian obrazky a texty, moze mat kludne reklamu na webe?podla toho co sa tam pise, tak to je zrejme. alebo sa mylim?
    ArchAngels forever

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

no, ja to taky takhle chapu. ale uprimne receno si moc nedokazu predstavit web o travianu bez obrazku z travianu

Strana 1 z 2 12 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania