Strana 12 z 16 PrvýPrvý ... 2345678910111213141516 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 111 do 120 z 155

Téma: Artefakty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    13.12.2008

Povodný

budu dnes tie arty odblokovane? nechce sa mi na to stale klikat a cakat

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.10.2009

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    ocakavam meno tej MH, inak poletia body za klamstvo.
    tie body funguju ako na benzinke ze si mozem nieco zane kupit?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Citovať Originál od Sopendzal-lah Zobraziť príspevok
    stretol,preco nie? aj clenovia TT su normalni ludia,co si radi vyjdu za zabavou,a preto viem,ze aj medzi clenmi TT panuju viacmenej priatelske vztahy.dokonca som cital skype konverzaciu,ako si dotycneho exclena volal na stretko,ked nahodou pojde do Bratislavy (ci to bolo myslene vazne,alebo nie,vies asi len ty sam,ale skus teraz napisat,ze je to klamstvo
    Nie je to klamstvo. Pokial si to moje vyjadrenie myslel ako vycitku tak to nebola vycitka. Bolo to iba konstatovanie k tomu co napisal niekto iny aby som potvrdil jeho slova...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od Neuricius Zobraziť príspevok
    budu dnes tie arty odblokovane? nechce sa mi na to stale klikat a cakat
    to ti tuná nikto nepovie lebo admin tu nie je a moderátori nevedia..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

kde by som sa mohol dozvediet kedy tie arty budu odblokovane? ved toto je ako u retardovanych na dvore

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.10.2010

Povodný

Podla mna pride Ticky z nejakej pracovnej cesty, vymaze arty a prida ich na rovnake miesto o tyzden ... Takze si zatial kludne pripravte katovacie dedinky .... Aj teraz casu dost...

Inac konecne otvorena, necenzurovan debata.. nacase.. len dokedy..

Inac ak mozem, tak hral som sk3 T4 s MH nebol najmenjsi problem, musim pochvalit.. + Kenvelko ma u mna pochvalu ..

P.S. Neviem, ci prave su plateny zlatkami a kto ... je ale mozne, ze ak.. tak ich mozu prenasat medzi domenami.. Nechceli mi uz 2 povedat, ked som sa pytal.. vraj interne vec ..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

Citovať Originál od zuzuli Zobraziť príspevok
    predstav si, že na travíku nesedím celý deň, mám aj iné rodinné starosti, nemám 15 aby som tu čakala kedy napraví TT chybu ale toho sa asi nedočkáme, ako vždy budeme čakať minimálne 3 dni
    zlatky mozem mat, ale nechcem, nehram tak je to zbytocne, uz roky zato nemam nic akurat tak hubu od Vas a viacero clenov TT robi zadarmo, lebo ich to jednoducho bavi ale to asi nechape nikto, kedze sa tu prepieraju veci, ktore su nepravdive
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    zlatky mozem mat, ale nechcem, nehram tak je to zbytocne, uz roky zato nemam nic akurat tak hubu od Vas a viacero clenov TT robi zadarmo, lebo ich to jednoducho bavi ale to asi nechape nikto, kedze sa tu prepieraju veci, ktore su nepravdive
    no viem že MH a support majú určite, len som nevedela či aj moderátori alebo nie, resp. menej ako za MH.. tak ale keby si hrala tera sk3 alebo pred reštartom sk5, chápala by si prečo sa tu prepierajú podľa teba nepravdivé veci a prečo sa vždy téma zvrtne na nadávanie na TT.. bohužial nie každý to robí pretože ho to baví..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

stale ziadna nova info??

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Vážený Travian Team - administrátor Ticky na fórum naposledy prispel dňa 03.06.2012 21:39 a momentálne nereaguje na žiadne ani súkromné správy a je pokiaľ to sledujem - minimálne druhý deň offline - pravdepodobne však už celé tri týždne.

Dúfam že je živý a zdravý avšak bolo by na čase aby ste nám na rovinu vysvetlili čo sa tu deje.

Artefakty pridal stroj a nemá ich kto odblokovať? Aspoň toto by ste mohli zistiť a dať hráčom vedieť.

Ďakujeme

Vaši ctení zákazníci

Strana 12 z 16 PrvýPrvý ... 2345678910111213141516 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania