Strana 13 z 16 PrvýPrvý ... 345678910111213141516 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 121 do 130 z 155

Téma: Artefakty

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

riesime to, takze cakame aj my
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

kapitan sa stratil a lod sa nekontrolovane ruti do neznama

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2009
    Lokácia
    BA

Povodný

ktora lod sa nekontrolovane ruti do neznama? pokial som si vsimol, server funguje normalne, daju sa stavat domce, vyrabat a posielat panaci aj obchodnici, spravy sa daju pisat tiez, vsetko funguje tak ako ma a dokonca uz 2 dni su zname suradnice artefaktov, takze vsetci mozu dumat nad tym ktory a ako ziskat.

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

No, tuto temu som zalozil hlavne preto aby som sa dozvedel ako to je s tym pridanim artou do hry. Dozvedel som sa toto:

1, Arty pridava system, avsak je napisane, ze artefakty pridava do hry administrator po 4-6 mesiacoch
    2, Arty neboli oznamene, nato som sa dozvedel, ze si to mame vypocitat my, lebo arty prichadzaju po 111 dnoch servera (tak to tu niekto napisal tusim, ze je to tak na T4 a niekto ani nevie o aky server sa jedna nakolko arty nikdy neprichadzali prestne.
    3,
    4. A dufam ze sa uz tu konecne ticky vyjadri a vysvetli ako to boo mozne ze nas
    Natari navstivili trosku skor (boli netrpezlivi)
    a ako je mozne, ze sa ktomu nebol schopny vyjadrit. Vacsina hracov pocitala s oznamenim artefaktov ktore byva 1-2 tyzdne pred odblokovanim a dost im to skrizilo plany. Ale samozrejme je to ich vina lebo neboli schopny si to vypocitat takze sa zanich ospravedlnujem.
    5, Som rad ze mi dali hraci za pravdu a nemame sa co cudovat, ze sk travik upada cim dalej tym viac

Suno

Edit RoyKeane: Nepis to co som nikdy netvrdil. Stale som tvrdil mozno... Nikdy som netvrdil ze to co pisem je fakt

"Artefakty boli pridane bez oznamenia pretoze sa oznamovanie pravdepodobne prestalo oznamovat kedze posledne oznamenie bolo pred vyse 9. mesiacmi." Precitaj si to cele. Hlavne to slovo PRAVDEPODOBNE.
    Naposledy upravil RoyKeane; 23.06.2012 o 20:10

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Hub, budem veriť Vicky že to riešite a snáď sa dočkáme aj vysvetlenia.

vanwahl

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2009
    Lokácia
    BA

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

To uz vieme ale citujem Natari navstivili trosku skor (boli netrpezlivi) to stale nevisvetluje co sa stalo
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

stale nevieme ale preco nastala takato situacia a preco sa riesila tak ako sa riesila, cize neriesila

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

Hub, super - asi sme väčšina čakali aj niečo viac ako ten link ale čo už - to najdôležitejšie tam je - aj keď tam nevidím dátum že ktorú stredu - dúfajme že 27.06.2012

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008

Povodný

Myslel som ze je to zbytocne vypisovat presne podla datumu, ale zrejme pre niektorych je to velmi potrebne. Takze ano je to v stredu 27.6.2012 o cca 15:00 Stredoeuropskeho letneho casu

Snad to staci takto.
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

Strana 13 z 16 PrvýPrvý ... 345678910111213141516 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania