Strana 15 z 16 PrvýPrvý ... 5678910111213141516 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 141 do 150 z 155

Téma: Artefakty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

inými slovami si s tými ľudmi budete robiť čo uznáte za vhodné a poviete im tiež len toľko...
    anpetu neviem, čo si chcel s tými metaforami povedať, možno len ty sám v tom nájdeš skrytý význam. nemusel by som reagovať, lebo tam nehrám, ale po veeeeľmiii dlhej dobe sa tu na fóre niečo deje, tak prečo nie. tt neodpovedá na otázku priamo, ale znova otázkou. hmmm...kohože mi to pripomína? (politická scéna) hráči sú nahnevaný preto, lebo im nemienite povedať nič k vzniknutej situácii a speje to k tomu (podľa aw metafory), že príčinou budú nakoniec samotný hráči. (lebo zakydali reproduktor )
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    A Skor si myslim ze je podstatne aby sme si tu spravili poriadok
    konecne nieco mudre, poriadok by ste si veru urobit mali

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

To ze nevies, nevadi, mozno ini pochopili. A na samotnych hracov nikto nic nepoval a nikto nehladal chybu u nich. Jedine ak to, ze zbytocne sa snazia naist nieco co nie je podstatne. Aspon podla mna. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný zamyslenie pre vsetkych

len cakam kedy sa pobijete, dnes sa moje deti vadili s ich mamkou a som im dal jednu radu, proti vetru sa neští, ano sme zakaznici a ak idem k mobilnemu operatorovi do kamenneho domu tak zjazdim babu co tam sedi, ani ona nie je majitelka a napriek tomu sa usmieva, lebo MUSI, takze poprosim aj slusnost z opacnej strany hoci je vas tu mensina (drzite sa dobre), potom rovno napiste arty plany sa uz nikdy nebudu oznamovat, a sa zariadime, je tu vytvorena priblizna schema a hraci sa jej drzia, snad nebudete vypinat prud pre ozivenie hry, na skype sa okolo 90 dna servera dookola lamky pytaju kedy budu arty ? viete co nastane ked ich nedate v 111 den servera? ich budeme musiet nalozit do slivkoveho lekvaru, a slusnost kaze, ktoru mimochodom vy vyzadujete na kazdom kroku ako ucitelky v skolke, aby admin prifrcal a napisal toto a toto sa stalo, opil som sa, presiel mojho kamosa vlak,ukradli mi auto, vyhorel som, zabudol som, mam vypadky pamate, su rozne priciny, ale takto len davate moznost hracom tu dudrat a navazat sa do vas, mimochodom som prekvapeny ze ste este nezmazali temu za co mate velke PLUS, nik po vas nechce nic naviac, iba jednoducho a zretelne komunikovat, lebo ze natari boli nedockavi je tak vyjadrenie pre stvrtu cenovu skupinu

duchpuste ally PEGAS

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Mas pravdu. Ale nemyslim, ze som v niektorom clanku napisal nieco co by sa mohlo niekoho dotknut. Ako som pisal, bol som mimo PC, cize som sa nemohol spojit s adminom {teda mohol, ale v ten moment som to neurobil z vlastnych dovodov.} aby som Vas mohol slusne informovat. Ked som sa dostal k informacii, tak som Vam napisal tolko, kolko som mohol. Nebola to chyba SK TT. A nevidim dovod, preco by sme poukazovali na niekoho, kde sa chyba stala {aj tak by ste neuverili, ale to je jedno}. Chybu zanalyzujeme a budeme sa jej snazit predchadzat. Kedze admin nenapisal, ze artefakty do buducna oznamovat nebudeme, tak ich oznamovat budeme. Co viem ja, mal to v umysle aj teraz. Chybycka sa stala a artefakty prisli bez oznamenia, za co som sa Vam vsetkym ospravedlnil a robim to aj teraz. Dufam ze zas niekto vytrhne pat viet, len aby nam mohol este dobre nalozit. angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    Reproduktor bol od vtakov preto, lebo niektori vtaci maju neodolatelnu potrebu zaspinit vsetko co sa len da, pri akejkolvek prilezitosti a za kazdych podmienok budu kydat a kydat.
    Anpe chapem, ale dalsia vec je, ze preco kompetentny ten reporduktor nedali opravit/vycistit a nastala situacia, ze bol v pripade pouzivania zaspinený

Ja tu nemam preco kydat atd. len mi ide o princip, ze ked sa to uz stalo z dovodu kt. sa mozme dozvediet len jak administrator sa rozhodne nam ho povedat co sa mi zda dost pod uroven tak sa ktomu terbalo vyjadrit. Nejde tu len o teba, ze si sa nemohol spojit. Ako prvý mi na tuto tému odpovedal mmo zanim aj vicky, preto ak oni nemaju prava zistit co bolo vo veci mali by sa spojit s adminom kt. sa ktomu vyjadril po znacne dlhej dobe a to tak, ze natari boli netrpezlivy tak to potom uz neni ocom podla mna. Ako napisal Pegas je to vyjadrenie pod uroven 4 cenovej. Ak nebola chyba v sk TT tak potom podla mna musela byt jedine v nemcoch a komunikacii snimi. Stala sa tu vec s ktorou nikto nepocital, dost hracom to skrizilo plany a preto ma zaujima len "PRECO" sa to stalo. Ale to je vraj na slobodnej voli tickyho ci nam to povie... Takze k stavu sk TT(prepacte ze komplexne ale riadite to spolu) a samotneho SK travianu mozem povedat len

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

admin bol informovany z nasej strany, to uz je na nom za aky cas sa vyjadri, je to v case vikendu tak vsetko je spomalene
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.03.2010

Povodný

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    admin bol informovany z nasej strany, to uz je na nom za aky cas sa vyjadri, je to v case vikendu tak vsetko je spomalene
    dalsia perla vikend tak je to spomalene

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

tak da sa tu napisat hocico, nic nebude dobre ani samotna pravda vam nevonia? aka perla je na tom, ze je vikend? aj admin ma svoje povinnosti, preco ty zijes len pre travian?
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný

ako ty vtipkujes nie? hrame lebo sme zavisli

Strana 15 z 16 PrvýPrvý ... 5678910111213141516 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania