Strana 7 z 16 PrvýPrvý 12345678910111213141516 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 61 do 70 z 155

Téma: Artefakty

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Spravme dohodu. Ak niekto doda relevantne dokazy, ze nejake MH pomahalo hracom, samozrejme myslim informaciami o inych uctoch, verim tomu ze tak rychlo este nebol nikto vykopnuty z TT, ako by bol ten konkretny MH. Ak by sa tak nestalo, tak odidem ja sam. Cize by bolo o jednoho MH/supporta a moderatora menej. Samozrejme relevantne dokazy a nie JPP.

Neviem kto chodi s kym z TT na pivo a rozdava rozumy, ale minimalne o dvoc MH viem naisto ze na pivo s nikym nechodia myslim seba a Roya
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa chuck norris
    Registrovaný dňa
    01.01.2012

Povodný

To je správna reč! Tak sem s tým Suňo Black.Death a spol - na tie Vaše dôkazy som fakt zvedavý.
    Taký Suňo je o niečom presvedčený na 90% tak verím že tie percentá má aj podložené, či?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

Tak pozor ,aj ked tu dajme tomu 5 ludi dosvedci co sa stalo na servere ,presne na ktorom ,presne co?Presne ktoPresne komu??Toto je nebezpecne tvrdenie ,to s tym dokazom je ako policajtom nieco dokazat,ale 5 ludi je uz urcita skupinka relevantne spolahliva urcite to nie je jpp........
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od Anpetu Wi Zobraziť príspevok
    Neviem kto chodi s kym z TT na pivo a rozdava rozumy, ale minimalne o dvoc MH viem naisto ze na pivo s nikym nechodia myslim seba a Roya
    Tak asi nie si z Blavy alebo klubu najbližších.. alebo máš len málo rokov aby si s nimi chodil na Machnáč, neviem kde je pes zakopaný

A dôkazy, hmm.. záleží čo považujete za dôkazy Keďže skype konverzácia to zrejme nie je, tak tu by som teda bola zvedavá, prečo ban za preposlanú skype konverzáciu môžeme ako hráči dostať (som živý príklad kedy ma niekto natrel, lebo sme sa bavili o nepovolenom progrmae (a netvárte sa zase prekvapene že také niečo existuje) a mala som 48 hodín ban kým som nedokázala že som ho v živote za 6 rokov nepoužila z mojej IP.. Tak potom sa pýtam prečo dôkazy nemajú rovnakú váhu? keď sa majú trestať hráči tak stačí o niekom napísať že porušuje pravidlá a 24 hodín má zablokovaný účet a sám sa musí obahjovať za to že nejaký pako neznesie prehru a doslova žaluje, a keď má ísť o trestanie alebo aspoň PREŠETROVANIE TT tak to zrazu nestačí.. zaujímavé..

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

zuzuli.... Ceske servery funguju cca 5,5 roka. Slovenske nieco vyse 5 rokov. To iba k tym 6 rokom hrania.... Dalej co sa tyka AW a jeho chodenia na pivo. Skutocnost je daleko jednoduchsia ako tvoje teorie... Nezvykne pijavat pivo na stretnutiach... A takto to funguje vsade. Najjednoduchsie vysvetlenie je v drvivej vacsine pripadov najspravnejsie. Pred cca 3,5 rokmi sa v nasom TT objavilo ze dvaja clenovia TT sa zachovali nie podla toho ako by mali. Do 24 hodin uz neboli clenmi naseho TT. V pripade opakovania takejto situacie by zaver bol rovnaky. Nevidim dovod preco by mal byt iny. Este upozornim na fakt ze do tyzdna sa tito exclenovia TT stali clenmi TT u nasich zapadnych susedov kde vytrvali po dobu cca pol roka. Nechcem tymto nic naznacit. Prosim nech k tejto situacii nikto nic nepise a kazdy nech si urobi svoj nazor na toto sam.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    05.08.2010
    Lokácia
    d-r-a-k

Povodný

Ludia neprekrucujte temu, ide o Artefakty.
    TAK CAKAJME NA ODBLOKOVANIE AKO POSLUSNY SLOVACI ved na ceskych servroch to funguje normalne:
    http://forum.travian.cz/showthread.php?t=118214

CAKAJME, mozno sa nebudu dat odblokovat či ?
    Za prachy sa dá na 99,9% dosiahnuť všetko, na 100% DNA postačuje 99,8% čiže za prachy sa dá všetko ...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    29.06.2011

Povodný

Citovať Originál od RoyKeane Zobraziť príspevok
    zuzuli.... Ceske servery funguju cca 5,5 roka. Slovenske nieco vyse 5 rokov. To iba k tym 6 rokom hrania.... Dalej co sa tyka AW a jeho chodenia na pivo. Skutocnost je daleko jednoduchsia ako tvoje teorie... Nezvykne pijavat pivo na stretnutiach...
    A kto hovorí o českých a slovenských serveroch? jasné, české servery boli prvé na svete, že? a slovenské hneď po nich hrala som hneď prvý český, pretože predtým boli podobné hry zahraničné, neviem či mali už "obchodné" označenie travian, skutočne si denník o tom nevediem ale princíp bol úplne rovnaký.. akurát vtedy nešlo len o nenažrané krky Nemcov a o zlatky ale o to zahrať si a ukázať aký si stratég.. teraz je to úplne o inom, 13 ročné deti si tu vybíjajú komplexy a vrážajú tu kapesné.. ale to už je iná téma o chodení AW na pivné stretká som nehovorila, len písal že nevie kto chodí s kým na pivo tak som mu vysvetlila, viem aj konkrétne mená, resp. prezývky, ale nie je to nič zakázané a neodsudzujem to

A k tomu takto to funguje všade by som sa tiež vyjadrila zo zahraničných serverov, že nemáš pravdu ani v najmenšom.. prístup, reakcie a riešenie TT, či už admina alebo MH, dokonca aj moderátorov (tu mi nejaká vicky mazala príspevky ako na bežiacom páse a skutočne neporušovali pravidlá, dôkladne som si ich naštudovala a nie som z tých čo by sa tu vulgárne vyjadrovali) je to proste úplne o niečom inom na zahraničných serveroch.. preto hrám sk server tretí a posledný krát, radšej svetové finále a české servery, kde mi MH odpísal do hodiny (tu do 24 hodín je zázrak).. toto s artefaktami ma skutočne prekvapilo, nezvykne sa to robiť a ešte sa nikto ani nevyjadril. viem že o moc viac ako my neviete a ak aj hej tak nie ste kompetentní nám to povedať, ale prinajmenšom je to neštandartný postup a skutočne som si dala tú námahu a pozrela mapu a rozmiestnenie tiež nie je ako klasika na T3.6 verzii..

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Luciano Pavarotti
    Registrovaný dňa
    22.04.2011
    Lokácia
    Jaskyna v horach / Martin

Povodný

Tema je o Artefaktoch
    SKX - cartel - http://imageshack.us/photo/my-images/829/skxspomienka.png/
    SK4 - Dusty92
    CZX - Templari - http://www.youtube.com/watch?v=APgzCwMnxWE
    SK1 - eNeS

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

zuzuli, ta nejaka vicky ti zmazala prispevok, ktory si sama jasne oznacila za SPAM, mas to napisane v uvodnej vete, ktorym si zacala ten prispevok prestan tu pisat bludy
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Ja som pisal ze vsetci na 90% vieme, ze ""pomahanie"" tu bolo a predpokladam, ze bude. Tunak sa skor stazujeme na to ohlasovanie artefaktov a nei na rozmiestnenie. To nechajme pritom, ze bolo nahodne....Ale to, ze arty neboli oznamene a Ticky sa tu ktomu neni schopny vyjadrit je premna nanajvyz trapne, pod uroven atd. To co ste tu pisali, ze aj arty uz niesu na tych istych suradniciach tak ktomu len tolko, ze to oznamene bolo, Tak isto ako doteraz boli oznamovane artefakty na T3.6. Cudujete sa, ze travik hra cim dalej tym menej ludi, ale mozete si zato samy lebo im hadzete polena pod kolena jak sa vravi. Toto beriem ako maximalne zlyhanie TT ci uz celeho alebo len Tickyho. Nemam co ktomu povedat akurat, ze Vam prajem vela stastia pri dalsich takychto excesoch...

Suno

Strana 7 z 16 PrvýPrvý 12345678910111213141516 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania