Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 36

Téma: Bordel na sk1

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.06.2011

Výkričník Bordel na sk1

Zdravim vas vsetci kolegovia.

Moze mi niekto vysvetlit co je to za bordel na sk1-cke ?
    Sak to Pan Boh nevidel co sa tam deju za veci.

Za prve : Jednemu kolegovi od nas zmizla cela offka.
    Za druhe : Dalsiemu hracovi som pocul , ze zasa pribudlo v dedine 4000 katov ci baranov. uz si nepametam co to bolo , ale pribudli mu vedlajsej dedine kde ich nemal ani vyskumane , pritom bol gal a pribudli mu rimske ...
    Za tretie : Mne zmizlo 4000 spehov z dediny a dokonca sa odnaucili. Cize ich musim v akademii znova naucit aby som ich mohol stavat. Mozem dodat dokazy, stoji mi tam 20k stajne, akademia mi stam stoji, 20kovac(u kovaca boli na 20ke vylepseni) a 10ka zriedlo. vsetko mam postavene a ani spehov nemozem stavat no to kde sme ?

To TT alebo spravca alebo nejaky hochštaflik s tym nevie nic spravit ? Poprosil by som nejake relativne normalne(nie astralne) vysvetlenie.

s pozdravom Matthew.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

ty sa spamätaj akym tonom tu vypisujes a urazas TT, isto nikto nesiel na tvoj ucet ti menit jednotky, treba to nahlasit ako BUG a presetri sa to okrem ineho ries to v hre, forum nemusi citat ani admin ani MH kazdych 5 minut
    prečítajte si pravidlá fóra

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    26.06.2011

Šípka

Citovať Originál od Vicky Zobraziť príspevok
    ty sa spamätaj akym tonom tu vypisujes a urazas TT, isto nikto nesiel na tvoj ucet ti menit jednotky, treba to nahlasit ako BUG a presetri sa to okrem ineho ries to v hre, forum nemusi citat ani admin ani MH kazdych 5 minut

Len problem je v tom , ze som to napisal MH a 30hod mi neodpovedal uz. Proste ignore. Tak co mam robit ? pisat do nemecka ci co ? Lenze to sa nedeje len mne ale aj ostatnym hracom . Tu by snad pomohol jedine roll-back servera.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

ak si to nahlasil je to OK, isto to riesia, ja pre istotu tiez napisem adminovi, uvidime co dalej

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Goer
    Registrovaný dňa
    07.07.2010

Povodný

Vicky...vodu kazes, vino pijes...pride mi pokrytecke sa tu bavit o jeho tone ked mas prinajmensom rovnaky v tom prvom prispevku tvojom angel

G.
    SK1 Pozberanci

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    04.11.2008

Povodný

Ale kdeze... Vicky mu odpisala este velmi slusne kedze pod tym menom figuruje uzivatel co uz porusil tolko pravidiel a popisal tolko vulgarnosti ze keby som ich tu mal skopirovat tak by sa musela cervenat drviva vacsina uzivatelov tohto fora.

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    23.12.2008
    Lokácia
    Travian City

Povodný

presne, tento uzivatel mi napisal do IP same vulgarnosti, takze moj ton bol este mierny

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný to je už sila

knajti knajti knajti, užialena banda hracov, ktora uz nevie co vymysliet, a miesto normal riešenia zase len kopat okolo seba ako rozbesnena mulica (byk je na vas prilis vznesene zviera) sme sa tak porehotali u nas v ally ako uz dlho nie ani reagovat nik nechce ale na tieto haluze rad prispejem, katy vam zmizli u nas na najmensom dive ste sa zase rozbili ako male deti, ostala 5% loajalita a idete zase žialiť? s gulom niekedy ani 7 kecalmi neukecame

a vam nepomoze ani keby rovno sa restartoval server jednoducho tento vek ste prekakali

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    01.05.2012

Povodný

Citovať Originál od duchpuste Zobraziť príspevok
    knajti knajti knajti, užialena banda hracov, ktora uz nevie co vymysliet, a miesto normal riešenia zase len kopat okolo seba ako rozbesnena mulica (byk je na vas prilis vznesene zviera) sme sa tak porehotali u nas v ally ako uz dlho nie ani reagovat nik nechce ale na tieto haluze rad prispejem, katy vam zmizli u nas na najmensom dive ste sa zase rozbili ako male deti, ostala 5% loajalita a idete zase žialiť? s gulom niekedy ani 7 kecalmi neukecame

a vam nepomoze ani keby rovno sa restartoval server jednoducho tento vek ste prekakali
    Duch,vy ste tak zaslepeny hrou ze vam unikaju podstatne veci,my neplaceme koli par panacikom a pokaslanou akciou,zkus trosku lepsie citat,ale tak tazko sa krityzuje niekto ako MH ktory hra s vami v Ally,to chapem,len tu neurazaj,lebo my vas zatial tiez neurazame,plackovia ste boli vy ked ste uz nestihali a prosili ste OMFG a spol o podporu,my sa aspon k neuspechu prizname a nezobronime u druhych ally,

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa duchpuste
    Registrovaný dňa
    07.10.2009

Povodný ty vtipkar

si myslis ze som na hlavu padnuty, ze nekomunikujeme zo spojencami, ti tu dam co pisete do OMFG? ma neštvi, a radsej sa zamysli preco sa udiali tieto zahady

1. hrac pouzival script, MH mu na to prisiel armu zmazal
    2. v tomto pripade objavenie inych katov v dedine, jasny priznak, zmenit dealera, nerobi to danemu hracovi dobre
    3. zmizli spehovia? jasne ked si preberies dedinu kvoli uvolneniu slotu tak vsetky jednotky zmizni detto vyskumy vyvoj, stava sa

Strana 1 z 4 1234 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania