Zobraziť vysledky 1 do 5 z 5

Téma: Aktívni hráči

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Montana-Cans
    Registrovaný dňa
    02.02.2009

Povodný Aktívni hráči

Zdravim..Pozeral som statistiky a je tu 6100 registrovaných hráčov..TO je dajako málo nie? niekedy keď som začínal bolo 6100 na začiatku servera a nie ako teraz..Možno je to aj tým že dlho trvá reštart serverov ja od polky decembra napríklad čakám na nový server..čo si myslíte dalo by sa s tým dačo robiť?
    Hrám CSS pod menom Mя.CŁ€V€R™ [KFC]

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Celé to na Slovensku zrušiť. Nestojí to tu za nič Celá T4.2 je zabugovaná a nefunguje ako by mala.
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.12.2012

Povodný

Zrušiť ? Ja ti dám Ja výhradne hrávam iba SK severy Si pozri aj iné krajiny ako sú tom napr. pobaltské štáty, Slovinsko, Juhoafrická republika, Austrália atď... Ale čo som si všimol je to celkový úpadok travianu. Podľa mňa sa to ťahá od verzie T 4, pretože už je to pomaly viacej o peniazoch, ktoré do toho dáš. Zlatá 3,6 :3

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Červenám sa

Veľmi veľa hráčov skončilo hlavne kvôli tomu, čo sa porobilo s grafikou na traviane a podobne ....ak spomenul kolega...

Zlaté staré časy
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Its not completely true.

Hráčov masívne ubúdalo už počas nižších verzii. T4 bola práveže odpoveď na podkles hráčov. Nezafungovala však tak ako tvorcovia dúfali. T4 priniesla veľa nových hráčov avšak väčšinu len kôli zvedavosti a len malé percento z nových hráčov dohralo server, alebo sa dokonca registrovalo na nový. ( z vlastných skúseností )
    Samozrejme odplašilo to veľa milovníkov T3.6.

V podstate koncov servera sa dožívajú hráči, ktorý hrali aj verzie T3,6 a nižšie. Tak isto výraznejšie hráčske postavy su hráči čo nezačali s travianom pri verzii T4.

Pred pár rokmi keď vznikol travian, jedná z prvých internetových hier, neboli také premakané počítačové hry. Internet bol pre mnohých z nás novinkou a tak bol travian veľký boom. Všetci to hrali. Postupom času pribúdali nové a nové internetové hry a tak sa tá hráčska komunita začala deliť medzi iné hry. Tak isto dnešnú mládež už nezaujímajú strategické hry a navyše bez animácii. Popravde teraz mať 10-15 rokov pravdepodobne o travian ani nezakopnem. Nejaké percento účtov na servery znížala aj prísnejšia kontrola mulťákov , ktorých bolo v minulosti veľa. A tak isto lepšie opatrenia proti využívaniu proxy serverov. Poviem to na rovinu, nie jeden top hráč bez problémov hral 2 a viac účtov na jednom servery cez heslo Samozrejme slávne dual trial a penta účty tiež nepridali na počte účtov na servery. Zarábanie zlatiek cez ref link bolo tiež veľmi obľúbené, momentálne už ani nie.

Chcem len povedať, že určite by som to všetko nehádzal na T4 , ale zobral do úvahy viacero faktorov ovplyvňujúcich tento "jav"
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Pravidlá prispievania