Zobraziť vysledky 1 do 5 z 5

Téma: kaviareň sk4

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa dus0
    Registrovaný dňa
    23.04.2012
    Lokácia
    zh

Povodný kaviareň sk4

Ahojte, čo si myslíte o tomto serveri? Páči sa vám?
    ak sa zapojí niekto nahodný do debaty tak otázka pre neho, na každom slovenskom serveri sa pospájajú najsilnejšie aliancie, aby ho vyhrali alebo je to len na tomto to tak, že sa 3/4 hráčov bojí?

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

No nazor ,ono to je vsade skoro rovnake ,tento server sa zlomyl na arty kde to dopadlo jednoznacne ,takze by som to nevidel ze pospajali sa .......Nikto sa teraz nespajal tie all hraju spolu uz cez pol rok a este to nemaju v suchu.
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný dňa
    23.04.2012
    Lokácia
    zh

Povodný

mitrák, že to píšeš práve ty
    je vás 250 a nás ledva 40, ale hej, ešte to nemáte vyhraté, ešte sú tu natari, bohvie či sa proti ním poskladáte XDD

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mitril
    Registrovaný dňa
    05.07.2010
    Lokácia
    Mojmirovce

Povodný

no tak som to zrovna nemyslel ,ale to bolo spusta casu na rokovania a nieco zo serverom urobit ....
    No ono sice prisiel neaky pokus cca pred mesiacom to musim povedat ale hadam po pol roku nebudeme prehadzovat farbu.... Pisem to za top aj ked human bol ineho nazoru.Nie vzdy som hral na strane akej som teraz viem ze server je jednej farby....
    Ultd SK3 1 vek,LEGIA sk5 1 vek,KATANA sk5 3 vek,OMEGA sk5 4 vek,CPB sk6 4 vek.

Registrovaný dňa
    23.04.2012
    Lokácia
    zh

Povodný

Citovať Originál od mitril Zobraziť príspevok
    no tak som to zrovna nemyslel ,ale to bolo spusta casu na rokovania a nieco zo serverom urobit ....
    No ono sice prisiel neaky pokus cca pred mesiacom to musim povedat ale hadam po pol roku nebudeme prehadzovat farbu.... Pisem to za top aj ked human bol ineho nazoru.Nie vzdy som hral na strane akej som teraz viem ze server je jednej farby....
    Tak si to tam teda uzite :-) jedine,co ma stve je,ze este ako vela je vas a museli tam hrat chalani multaky,resp.musia a teda este jedna vec,to ze niekto nasil na mna,ze som zradil humana...resp jeho zastup...lucim sa s vami za ucet duch0,vela stastia v hre ;-)

Pravidlá prispievania