Zobraziť vysledky 1 do 4 z 4

Téma: Čo hovoríte?

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2015

Povodný Čo hovoríte?

Čaute, naposledy som hrával travik pred 3 rokmi, ale hrával som aj ako 7 ročný čo bolo už pekne dávno ešte za T3 s otcom na duale, ale už som to zabudol aj hrať, a za germánov som hrával len raz, aký máte názor na to ako si počínam? Hrám na sk4 a momentálne mám 98 popku začal som to hrať na 9 deň, zlatkujem.

http://screenshot.cz/HGJVU/mesto.png
    http://screenshot.cz/VYV3O/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa HeleVole88
    Registrovaný dňa
    07.05.2011
    Lokácia
    Trnava

Povodný

Kedže som sa vrátil aj ja po dlhej dobe hrať, tak poviem ti len jedno sám musíš vedieť či sa ti farmenie oplatí, ak vidíš že máš veľké straty a nič nenafarmíš hraj na produkciu zo začiatku.

Neviem záleží aj od toho čo čakáš od tvojej (svojej) hry ale niekedy som hrával štýl rýchlo kasárne na pálky farmiť farmiť a rýchlo stájne rytierov a bola sranda len teraz je menej hráčov a už nenafarmíš toľko ako niekedy ale samozrejme vyplatí sa farmiť len neviem teda či je dobré hneď dávať všetko do armády alebo počkať a tlačiť produkciu

na normálnom servery speed 1 by som osobne tlačil produkciu a podľa okolia by som si potom predlžil ochranu alebo nie. Proste záleží to aj od okolia od rôznych vecí podľa ktorých by som sa riadil, alebo by som sa neriadil a tlačil len armádu dá sa to rôznymi spôsobmi.

Ja idem produkciu predlžim ochranu a 2 dni pred skončením pôjdem len armádu okolie mi moc nevyhovuje tak som to spravil týmto systémom a skúšam uvidím ako to pôjde.
    ( wolves, playboy, NNN a vsetci spojenci ako Lamky, Homosi , oOo a cela pismenkova federacia)

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa mr.D3viL
    Registrovaný dňa
    01.01.2009
    Lokácia
    Revuca

Povodný

Splnil si úlohy, super. Chceš pochváliť alebo čo ?

načo si staval palác fakt neviem
    predovšetkým musíš vedieť kto si. To sa ale nedozvieš, kým sa nenaučíš lietať :)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    07.03.2015

Povodný

Ach...

- Ja som sa pýtal na názor ako si počínam, naposledy som hral travik pred 3 rokmi tak som chcel vedieť jak to hrám, palác som zbúral, zabudol som na to ze budem davat palac do MC15.

Boze, takých jak ty mám najradšej.

Pravidlá prispievania