Strana 31 z 32 PrvýPrvý ... 212223242526272829303132 PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 301 do 310 z 317

Téma: Napady

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.12.2011

Povodný klietkz

Citovať Originál od Suňo Zobraziť príspevok
    Odkial by "nova" posila vedela cestu do dediny vktorej vzivote nebola ? hrdina ju tam rpedsa musi dopravit.

A zvierata su v klietkach, kebyze ich pusti tak ujdu
    hrdina pride do dediny sám ... a zvierata v klietkach kto nesie ?

hrdina dá novej posile mapu ak nevedia čitať tak aj GPS súradnice...
    tak isto ako zvieratám ktoré sú triezve a dokážu sami trafiť do dediny

tvoja odpoved mi fakt pomohla... ďakujem viac neprosím...

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.12.2011

Povodný HD

Citovať Originál od unihoc Zobraziť príspevok
    nechceš chodiť ďaleko na výpravy?
    zbúraj HD v prvej dedine a vec je vybavená. mne výpravy zväčša prepadávajú a to hrám na speede a sú vzdialené 5-10 minút. proste hero stále niekde cvongľuje
    HD nie je postavený
    Len ako bolo napísané... hlavná dedina je od mc15+zásobovačky 5,5 hod jazdy s koňom a vlajkou....
    ešte odtial čerpám suroviny na rozvoj mc15...preto je stále ako hlavná prvá dedina 4-4-4-6...

my čo hráme bez zlatiek si výpravy nenechávame prepadávať

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Yanka tak tak, len ich tu vsetkych pekne zvoz, potom urcite mozes ocakavat nejaku odpoved. Dufam ze aj ja dostanem za tuto drzost
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

pokiaľ nebol nejaký nový update, tak výpravy nehádže k dedinám, kde nie sú postavené HD. možno sa mýlim.
    keď mieniš takto reagovať poviem ti to nasledovne: na začiatku servera si presne vedela akú verziu ideš hrať...zvolila si si typ taktiky odsťahovať sa do pustiny, bohužiaľ. každá taktika má plus aj mínus. na t3.6 a nižšie si hrala tiež? tam si hrala ako bez výprav a bez zlatiek?
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    17.12.2011

Povodný nápady

Citovať Originál od unihoc Zobraziť príspevok
    pokiaľ nebol nejaký nový update, tak výpravy nehádže k dedinám, kde nie sú postavené HD. možno sa mýlim.
    keď mieniš takto reagovať poviem ti to nasledovne: na začiatku servera si presne vedela akú verziu ideš hrať...zvolila si si typ taktiky odsťahovať sa do pustiny, bohužiaľ. každá taktika má plus aj mínus. na t3.6 a nižšie si hrala tiež? tam si hrala ako bez výprav a bez zlatiek?
    Všetko beriem...len odpoved že vojaci netrafia do dediny.. ..na neskutočne ...
    nemám dobre slovo na ludi ktorý za každu cenu sa snažia napísať niečo úplne od veci...
    neviem tak nepíšem bludy...

O update neviem ale výpravy su prednostne viazané na HL.Dedinu...
    ale ako si čital to mi až tak neprekáža...len ked chýtiš podporu...

Taktika... preto je táto hra zaujímava že "správna" a 100% taktika nie je...myslim si...
    veľa záleži na dobrom štarte... a 5,5 hod mať mc15 od prvej dediny... nič bližšie nebolo volné...
    a ked si ešte na hranici "kruhu" a pri tebe do 15 polí je daľších 9x mc15 a 5x mc9 ....
    nemusela som moc premýšlať...

najlepšia taktika je ist do hry spolu s hráčmi na ktorých sa vieš spoľahnúť...

3,6 som nehrala (ak nepočitam tak 1-2 dni) ...
    nejak ma to nechytilo..grafika mi prišla ako cesta v čase spať o 10 rokov a večné čakanie kým sa niečo postaví.. čakanie na surky... potom ma znovu na to nalakal "kamoš"
    hrám len 4 ..od začiatku ako to bola novinka...

tiež začiatok bol ale nejak som sa premohla a.. mam už za sebou jeden SK server , jeden CZ a jeden UK .. (1 účet + 2 zástupy stále ) za 14 mesiacov ...
    viem nič moc...ale každý raz začínal ...

SK bol začiatok.... zistenie o čom Travian je... CZ a UK zvedavost ako je to za hranicami...
    výsledok - je to o partii ľudí ...na servery nezáleži...

hráš za zlatky ..ide ti karta...hra je o 80% ľahšia...
    a ak to trošku vieš hrať dosiahneš dobrý výsledok

hráš bez zlatiek (myslím že si ich nekupuješ za € ) dokážeš ist tiež hore ale nie do TOP ...
    si max lepši priemer...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Anpetu Wi
    Registrovaný dňa
    21.12.2008

Povodný

Citovať Originál od Yanka Zobraziť príspevok
    Všetko beriem...len odpoved že vojaci netrafia do dediny.. ..na neskutočne ...
    nemám dobre slovo na ludi ktorý za každu cenu sa snažia napísať niečo úplne od veci...
    neviem tak nepíšem bludy...
    No ja si myslim, ze neslo o napisanie nejakej "hluposti" za kazdu cenu, ale o trosku vtipnejsie odlahcenie tvojho problemu angel
    Pravidlá fóra/Nahlásenie príspevku/Pravidlá hry/FAQ T4

Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.

... lebo zlá panda príde dá ti body (aj mne) a ty sa nahneváš ...
    Otec/Brekeke

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa unihoc
    Registrovaný dňa
    25.05.2009
    Lokácia
    Prievidza

Povodný

yanka, toto budem písať na teba, ale myslím to všeobecne. nehrala si t3.6 a nižšie a chceš niečo meniť. skús si zahrať aj tie nižšie verzie a potom si utvor obraz. a ver mi, že boli zaujímavejšie, náročnejšie a taktickejšie. boli viac pre ľudí...t4 mi pripadá skôr pre robotov. ak nevieš prečo, odkazujem ťa znovu aby si si zahrala nižšie verzie a zbadáš rozdiel. s tými zlatkami si zabila...v t4 nepotrebuješ ani 1 zlatku aby si hrala top hru. na začiatku hry predáš pár predmetov--gold club--farmlist a ideš. ale rovnako krásne si mohla hrať top hru bez zlatiek aj na nižších verziách. vieš je drvivá väčšina ľudí si myslí, že čím viac do hry vrazia, tím sú lepší. vďakabohu tomu zatiaľ tak nie je, všetko je o taktike.
    úprimne ak niečo meniť, tak na t4 zatrhnúť produkciu v oázach a natarkách, lebo je až nechutné ako sa niekto dokáže machrovať tým, koľko zveriny zabil...a keď sa dostane do skutočného konfliktu, nevie svoje veľké armády využiť a beznádejne maže účet. toť novodobý travian z môjho pohľadu. možno trochu od veci príspevok, ale niekde sa vyrozprávať musím. tento štýl hry ma tak znechutil, že tento speed bude môj posledný.
    perlička na záver: ja farmím hráčov (v tejto neskoršej fáze hry dosť sypú) a napíše mi jeden "top" farmár z skx, že ako je možné, že ho takými skokmi obieham vo farme...on má cez 2000 pohybov na účte a pýta sa koľko mám ja...cca 50
    skx 9: Euphoria http://www.youtube.com/watch?v=C4f-Di8yuI4
    skx 10: airohpue, skx 12: Laktibrada, skx 13: Krtko Rudko (dual acc.), skx14: Chaen

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Suňo
    Registrovaný dňa
    27.07.2010

Povodný

Yanka ak si nepochopila zos om tym vratenim myslel tak asi nemas zmysel pre humor... Poviem ti len tolko zvierata by ti usli a vojaci by sice trafili ale to je jedno... K tvojmu pohladu na travik tak ako uz napisal unihoc neni co dodat... A ked si si zvolila taktiku "prec od civilizacie" tak musis znasat nasledky... Bolo by nespravodlive pre hracov co podstivo bojuju v strede mapy kde je zivot... A plne suhlasim s unihocom co sa tyka starsich verzii... Osobne ma T4 nebavi... Cele je to otom prist 3x kliknutia na farmenie 5 kliknuti na stavanie a ides prec... Ocom to je ked si clovek v ochrane spravi 200-300 paliek len z farmenia oaz...

Registrovaný používateľ Avatar užívateľa SocrateS
    Registrovaný dňa
    04.06.2010
    Lokácia
    o O o

Cool

úplne súhlasim s unihocom
    staršie verzie boli skutočne oveľa taktickejšie...musela si si dávať pozor na vojakov...ak si nemala deffku poslat ich na noc niekam prec...ziaden gold club ako teraz....hera si kaźdý musel vyexpiť sám...čo je to teraz...najdes 150 zvitkov a zrazu že máš najlepśieho hrdinu ....naozaj...čím ďalej tým je to menej "zábavné"
    K tej topke:Ja už pár rokov hrám bez zlatiek, áno je oveľa ťažšie dostať sa do topky...ale potom aspoň vieš, že si niečo dokázala ...teraz to je uz fakt skoro o nicom ....a samozrejme ide aj o to, s kým ideš do hry (partia )
    Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    22.08.2009

Povodný spravy

Neviem ci uz to tu niekto pozadoval alebo nie. Ja by som vyslovene potreboval aby sa dali odosielat spravy "hromadne". Teda jednu spravu viac hracom naraz. Nie aliancnu spravu ktora ide kazdemu, ale len vybranym hracom trebars aj hracom mimo aliancie.

PS: netreba to hned staci ak to bude fungovat zajtra angel

Strana 31 z 32 PrvýPrvý ... 212223242526272829303132 PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania