Strana 1 z 30 1234567891011 ... PoslednýPosledný
Zobraziť vysledky 1 do 10 z 295

Téma: Nove pravidla hry Travian - diskusia

  1. #1
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Ticky
    Registrovaný dňa
    07.08.2008
    Príspevky
    930

    Povodný Nove pravidla hry Travian - diskusia

    Tu otvaram diskusiu k pravidlam hry.

    Prosim vsetkych, aby zachovali slusnost a dobre mravy aj v tomto vlakne
    Pozn: Z vlastnych skusenosti viem, ze najvacsi porusovatelia pravidiel najviac vykrikuju

    Optimálne je to, ak je dobrá poznatková fáza obohatená dobrou emocionálnou inteligenciou z pohľadu schopnosti byť empatický voči hráčom.

  2. #2
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa Shanna
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Príspevky
    420

    Povodný

    Takže, ešte len som to začala čítať, a už vidím ako jednoducho sa budú dať porušovať pravidlá.

    o §1.3 Pristupovať na cudzí účet cez heslo je porušenie pravidiel a bude trestané. Výnimka: Dualne účty sú povolené v prípade, že dual nevlastní a/alebo nehrá na inom účte na danom hracom svete. Účty spojené zástupom, alebo Spoločným používaním PC nesmú mať rovnaké heslo.


    Tz, že keď teraz budú dva účty na jednom pc, tak hráč nesmie mať rovnaké heslo ako ten druhý hrač, čo s ním hrá na tom istom pc, a nemôžu mať ani na seba zástup, v tom prípade hráč nebude mať mulťák. Nemyslíte si, že takto sa budú porušovať pravidlá?

  3. #3
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa perlorodka
    Registrovaný dňa
    04.11.2008
    Príspevky
    261

    Povodný

    shanna: pokud hraji dva hraci na stejnem PC, tak nesmi mit stejne heslo a nesmi si heslo predavat. bud musi kazdy hrat sam za sebe nebo si musi nastavit zastup.


    jinak mam dotaz, nebo spis pripominku k vasi verzi..

    §1.4 Permanentné hranie na účte, počas nedostupnosti majiteľa účtu je povolené iba po dobu nepresahujúcu 14 dní.
    §1.2 Vlastníkom účtu sa považuje osoba, ktorá vlastní emailovú adresu k danému účtu.

    takze, kdyz budou hrat napr. dva hraci dual a jeden z nich /vlastnik mailu/ odjede napr. na mesic mimo dosah internetu, tak ten druhy dualista tam smi hrat jen 2 tydny a dalsi 2 tydny uz ne? nebo co predani uctu bez zmeny mailu? taky hrani jen 2 tydny a pak slus?

    ono to z vasich pravidel takto vyplyva.. upravte si to radsi na "permanentni zastupovani" v originalni (anglicke) verzi je v poznamce napsano ze se to samozrejme tyka zastupovani. tady ta poznamka neni, takze by to melo byt jasne uz z pravidel..

    Edit Ticky: Dobra poznamka
    Naposledy upravil Ticky; 30.08.2009 o 00:36

  4. #4
    Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko
    Príspevky
    383

    Príspevok

    §3.3 Akákoľvek komunikácia v hre musí byť vedená v Slovenskom, Českom alebo Anglickom jazyku. To sa vzťahuje aj na hráčsky profil, či profil aliancie.

    Myslíte to vážne? asi 50% hráčov má v profiloch Latinské citáty a naši južní susedia si navyše nebudú môcť pomenovať svoje dediny vo vlastnom jazyku.

    Edit Ticky:Ano toto myslime vazne, nemoze sa pouzivat iny jazyk okrem tychto troch.
    Naposledy upravil Ticky; 30.08.2009 o 00:22
    The Prodigy

  5. #5
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad
    Príspevky
    434

    Povodný

    o §1.4 Permanentné hranie na účte, počas nedostupnosti majiteľa účtu je povolené iba po dobu nepresahujúcu 14 dní.

    chcem sa spytat ze ak niekto ide na 2tyzdne na dovolenku, a hra to potom niekto za neho ako zastup tak co potom??

    Edit Ticky: Tak ako to bolo doteraz. Zastup je povoleny v dlzke 14 dni.
    Naposledy upravil Ticky; 30.08.2009 o 00:23
    666

  6. #6
    Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko
    Príspevky
    383

    Povodný

    ___SIRIK___ : Asi si nečítal ani staré pravidlá, čo? Toto pravidlo je staro-nové. Ak chceš niekoho zastupovať na dlhšie ako po dobu 2 wks, musíš to oznámiť MH.
    The Prodigy

  7. #7
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad
    Príspevky
    434

    Povodný

    a viem ze to uz bolo aj predtym ale MH si to moc nevsimali...ale teraz asi budu...
    666

  8. #8
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa ewe
    Registrovaný dňa
    15.05.2009
    Príspevky
    21

    Povodný

    "Akákoľvek komunikácia v hre musí byť vedená v Slovenskom, Českom alebo Anglickom jazyku. To sa vzťahuje aj na hráčsky profil, či profil aliancie."


    Mám len ja taký pocit, že to zaváňa etnickou (jazykovou) diskrimináciou a je to v rozpore s ústavou SR(Čl. 33 a 34)?

    Edit Ticky: Nehladajme problemy tam kde nie su. Nikto nie je diskriminovany. Citaty z latinciny si mozete kludne dat do profilu v tychto troch jazykoch.
    Naposledy upravil Ticky; 30.08.2009 o 00:25

  9. #9
    Registrovaný používateľ
    Registrovaný dňa
    21.11.2008
    Lokácia
    Severné Slovensko
    Príspevky
    383

    Povodný

    - Tiež ma to napadlo ... Platí predsa, že obyvatelia každej krajiny môžu hrať na ľubovolnom serveri (Aj na Slovenskom) a takto ich TT obmedzuje vo vyplnení si profilu, zatiaľ čo Slovák, Čech a Angličan (...) si môže vyplniť svoj profil vo svojom jazyku.

    Edit Ticky: Ak niekto ide hrat na zahranicny server, je silny predpoklad, ze sa vo svojom jazyku nedohovori s danym sfaffom. Preto je nakoniec povolena anglictina, ktora je uznavana ako celosvetovy jazyk.
    Naposledy upravil Ticky; 30.08.2009 o 00:26
    The Prodigy

  10. #10
    Registrovaný používateľ Avatar užívateľa __SIRIK__
    Registrovaný dňa
    01.04.2009
    Lokácia
    Poprad
    Príspevky
    434

    Povodný

    Citovať Originál od ewe Zobraziť príspevok
    "Akákoľvek komunikácia v hre musí byť vedená v Slovenskom, Českom alebo Anglickom jazyku. To sa vzťahuje aj na hráčsky profil, či profil aliancie."


    Mám len ja taký pocit, že to zaváňa etnickou (jazykovou) diskrimináciou a je to v rozpore s ústavou SR(Čl. 33 a 34)?
    presne tak aj ja mam tento pocit
    666

Strana 1 z 30 1234567891011 ... PoslednýPosledný

Pravidlá prispievania

  • Nemôžete zakladať nové témy
  • Nemôžete zasielať odpovede
  • Nemôžete zaslať oznámenia
  • Nemôžete editovať vlastné príspevky
  •